Лікарка з Калинівки Хмільницького району увійшла до суперфіналу першого медичного талант-шоу країни

Лікарка з Калинівки Хмільницького району увійшла до суперфіналу першого медичного талант-шоу країни

18 листопада в Україні стартувало перше медичне талант-шоу DERMx Factor. Це талант-шоу для лікарів-дерматологів, де обирають кращих із кращих зі всієї України. До суперфіналу потрапила і наша землячка – лікарка з Калинівки новоутвореного Хмільницького району, – лікар-дерматовенеролог, подолог Іванна Проценко.

На першому етапі шоу відбулося 3 етапи інтелектуальної боротьби, корисний та унікальний навчальний контент від практикуючих спеціалістів та провідних експертів в дерматології, – повідомляється у групі шоу в соцмережі Facebook.

В перший день всі учасники представили свої клінічні кейси та мали палкі дебати з журі, після чого глядачі-лікарі обрали лише 15 переможців. На другому етапі учасники шоу продемонстрували свої сили в “Тренувальному таборі”, після чого до суперфіналу потрапили лише шестеро фіналістів. Іванна Ігорівна виступала з доповіддю на тему “Подологія у практиці лікаря-дерматовенеролога”.

  • Вперше в Україні було проведене медичне талант-шоу серед дерматологів. Із сотні учасників із різних куточків України я разом з 6 учасниками пройшла у суперфінал, але далі без Вашої підтримки ніяк, – звернулася до земляків Іванна Ігорівна на своїй сторінці у Фейсбук.
    Справа в тому, що переможця визначатимуть за кількістю голосів. А голосувати можна за посиланням: https://dermx.info/factor
    Голосування триватиме до 17 грудня включно, до 17.00.
    Фото – FB.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *