Лікар з Калинівки отримав відзнаку “За оборону України”

Лікар з Калинівки отримав відзнаку “За оборону України”

Лікар Юрій Кацай отримав відзнаку президента України «За оборону України». Цією відзнакою нагороджують зокрема військовослужбовців Збройних Сил.

Юрій Кацай – лікар ортопед-травматолог Калинівської центральної районної лікарні, з 2015 року був учасником Антитерористичної операції, а з початку повномасштабного вторгнення знову рятує людські життя.

Коли працював у районній лікарні, дуже швидко здобув собі ім’я, адже він перший разом зі своїми колегами у районних лікарнях Вінницької області почав робити артроскопічні операції на колінному суглобі.

24 лютого 2022 року росія завдала ракетних ударів по військових об’єктах у Калинівці. Того дня у Калинівську лікарню стали поступати одночасно десятки людей з пораненнями. Завдяки військовому досвіду Юрія Кацая, завдяки вдалій організації лікаря людям вчасно надали необхідну допомогу. Того дня ніхто із поранених не помер, а серед них були й важкі пацієнти.

Через декілька днів Юрія Кацая мобілізували, і він попросився до 59-го мобільного госпіталю. Працював у Лисичанську, Краматорську, Добропіллі й продовжує рятувати бійців.

  • Вперше Юрій Олексійович був мобілізований до лав ЗСУ в серпні 2015 року. Працював в 59-му мобільному госпіталі містах Сватове та Сіверодонецьку Луганської області. Згодом продовжував службу в гарнізонному госпіталі у Полтаві. А потім повернувся до цивільного життя й продовжив працювати у Калинівській центральній лікарні, – розповідають про лікаря в Департаменті  охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

Фото – Департамент  охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *