Ліцей Хмільника потрапив у трійку кращих в області за результатами НМТ-2023

Ліцей Хмільника потрапив у трійку кращих в області за результатами НМТ-2023

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Вінницької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ-2023 року.

Школи ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Також на ресурсі зазначено, що порівнювати рейтинг 2023 року з рейтингами попередніх років не є доцільним. Це пов’язано з форматом тесту, умовами проведення та особливостями визначення результатів НМТ. Значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал «склав / не склав», який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг «склав / не склав» лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета.

Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном. Ці чинники істотно вплинули на місце конкретного закладу в рейтингу закладів регіону і на місце конкретної області в рейтингу областей.

Отже, в рейтингу шкіл Вінницької області:

  • 1 місце – Тульчинський ліцей № 3 Тульчинської міськради Вінницької обл.
  • 2 місце – ліцей №3 Калинівської міськради Вінницької обл.
  • 3 місце – Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької обл.

На 27 сходинці опинився ліцей №3 м. Хмільника Вінницької обл., на 30-й – Широкогребельський ліцей Хмільницької міськради.

Ліцей №4 м.Хмільника Вінницької обл. на 33-му місці, а на 41 місці – ліцей №2 Калинівської міськради Вінницької обл.

Комунальний заклад “Ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міськради Вінницької обл.” – 42 місце, 46 місце – ліцей с. Пиків Іванівської сільської ради Вінницької обл.

В сотню кращих потрапили також ліцей №1 Калинівської міськради Вінницької обл. (48 місце), КЗ “Ліцей №5 Козятинської міськради Вінницької обл.” (49 місце), Комунальний заклад “Війтівецький ліцей Війтівецької сільської ради Хмільницького р-ну Вінницької обл.” (57 місце), ліцей с. Павлівка Калинівської міськради Вінницької обл. (58), ліцей №2 м. Хмільника Вінницької обл. (61 місце), ліцей з дошкільним підрозділом с. Сальник Калинівської міськради Вінницької обл. (70 місце), ліцей с.Черепашинці Калинівської міськради Вінницької обл. (79), ліцей с. Іванів Іванівської сільської ради Вінницької обл. (82 місце), КЗ Ліцей №7 Козятинської міськради Вінницької області (83 місце), Комунальний заклад “Ліцей №2 Козятинської міськради Вінницької обл.” (85 місце), опорний КЗ “Ліцей Козятинської міськради Вінницької обл.” (91), і ліцей з дошкільним підрозділом с. Писарівка Калинівської міськради Вінницької обл. (97 місце).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *