Київ та Ірпінь отримали допомогу з Хмільника

Київ та Ірпінь отримали допомогу з Хмільника

Війна покаже, хто є хто. Від початку війни багато мирних жителів усіма можливими способами допомагають армії, теробороні та один одному. Хмільничани також показали свою єдність та силу.

Сьогодні з нашого Хмільника до міст Києва та Ірпіня, де точаться бої, виїхав автомобіль з гуманітарною допомогою. Я поспілкувалася з координатором, працівником агропромислового холдингу Вадимом (прізвища не називаємо заради безпеки), який збирає допомогу і сам її цього разу доставив для людей.

  • Неймовірно. Навіть не думав, що за такий короткий термін вдасться зібрати все необхідне. Всього за півдня бус був повністю заповнений, – розповів Вадим.

Продукти харчування та різні необхідні речі отримали кияни, хто готує їжу для наших захисників та всіх тих, хто змушений ховатися в бомбосховищах та підвалах.

Борошно, дріжджі, різні крупи, більше 100 кілограмів хліба,  картоплю, овочі, твердий сир, ковбасу, консервацію, м’ясо, рибу, дитяче харчування, молокопродукти, питну воду, а також медикаменти, ковдри, рушники, пледи, теплий одяг, цигарки – все це і навіть більше принесли небайдужі з Хмільницької, Уланівської та Війтівецької громад.

  • Розпочав свою волонтерську діяльність, бо вважаю себе корисним зараз. Крім того, мене знає багато людей, і вони мені довіряють. Допомагають не лише звичайні громадяни. Велика підтримка від підприємців, керівників бізнесу: як малого, так і великого.

Від редакції: Задля безпеки не будемо називати прізвищ та імен, назв підприємств, які допомагають боронити нашу країну. Всі люди, хто допомагає – велика шана вам і повага! Навіть невелика допомога має велику цінність. 

  • Зараз там дефіцит продуктів, люди не мають змоги помитися. Немає медикаментів, то ліки замовляю в Ізраїлі, Чехії, Польщі тощо. Надіслали партію медикаментів з Польщі на 200 тисяч гривень. Сьогодні партію передали на Харків, – додав Вадим. 

Разом ми – сила! Якщо хтось хоче приєднатися і допомогти в боротьбі проти агресора – кошти можна скидати на карткові рахунки –  Райф 4130 6200 1002 9163  або Моно 4441 1144 4066 5071.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *