“Квітуча оселя” запрошує хмільничан на святкування Преображення Господнього, або Яблучного Спаса

“Квітуча оселя” запрошує хмільничан на святкування Преображення Господнього, або Яблучного Спаса

19 серпня всі православні християни святкуватимуть свято Преображення Господнього, або Яблучний Спас. Традиційно в цей день  християни йдуть до церкви на службу Божу, а священик після завершення Богослужіння освячує принесені прихожанами плоди щедрої землі: яблука, груші, сливи, виноград, злаки, мед і різні пахучі квіти. У християнстві освячення плодів у день свята Преображення набуло особливого символічного значення: у Преображенні Христа показано щось нове, перетворення і благодатний стан, що людина і світ знаходять Воскресінням Христа і яке здійсниться у воскресінні всіх людей. І вся природа, яка прийшла в розлад з того моменту, коли у світ через людину увійшов гріх, тепер разом з людиною очікує найближчого оновлення.

Цей день організатори вже щорічного фестивалю “Квітуча оселя”, що відбувається у селі Крутнів Хмільницького району, пропонують відсвяткувати по-особливому. Вони запрошують усіх хмільничан та гостей, усіх жителів Хмільницького району в гостинну оселю у село Крутнів, щоб з веселою танцювальною програмою, сільськими смаколиками з натуральних продуктів та бадьорими прогулянками на конях незабутньо відсвяткувати величне свято. В просторому подвір’ї мальовничий ландшафтний дизайн, приємна атмосфера, незвичайний український колорит і гостинність господарів надовго запам’ятаються кожному відпочиваючому. 

Святкування відбудеться в селі Крутнів в садибі “Квітуча оселя” о 19.00. Ціна абонемента – 250 гривень. В запрошенні організатори вказали й номер телефону для тих, у кого з’являться запитання: 098 708 89 84.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *