Квітослава і Ерік: рідкісні та популярні імена, які давали дітям на Хмільниччині

Квітослава і Ерік: рідкісні та популярні імена, які давали дітям на Хмільниччині

У 2023 році на Вінниччині народилося 8823 дитини.  329 діточок було зареєстровано на Хмільниччині. Про те, якими іменами називали немовлят у громаді та районі, ми дізналися у Хмільницькому відділі ДРАЦС.

Отже, за інформацією, яку надали у відділі, за 2023 рік було 289 зареєстрованих актових записів про шлюб, 329 актових записів про народження, з них зареєстровано народжень дівчаток – 161, хлопчиків – 168.

Найпоширеніші імена дівчаток: Софія, Соломія, Мілана.

Найпоширеніші імена хлопчиків: Матвій, Дмитро, Марк.

Цікаві та рідковживані імена дівчаток: Євніка, Квітослава, Наіра, Маріанна.

Цікаві та рідковживані імена хлопчиків: Ян, Ерік, Юліан.

У Вінницькій області найчастіше дівчаток називали іменами Софія, Злата, Мілана, Соломія, Марія, Анна, Дарина, Аліна, Анастасія, Вікторія. Хлопчиків – Олександр, Артем, Дмитро, Тимофій, Назар, Денис, Андрій, Марк, Матвій, Максим.

Серед рідкісних на Вінниччині у дівчаток –  Авіа-Світанцвітайне, Інфініті-Марта, Нана, Аріелла, Єсфір, Ая, Євніка, Зарічна, Глорія, Мадонна, Вілена, Ділара, Жасмін, Далія, Айла, Джульєта, Юстінія, Лієль, Жива, Каталєя, Мілада.

Рідкісні та рідковживані в області у хлопчиків – Рувим, Ісаак, Каміль, Кімран, Юнус, Ніколос, Акім, Ернест, Устим, Самуель, Відар, Ілай, Ксав’єр, Авель, Рожден та Іоан.

  • За 2023 рік у Хмільницькому районі зареєстровано 990 актових записи про смерть, 14 актових записів про зміну імені, 31 актовий запис про розірвання шлюбу, – зазначили у Хмільницькому відділі ДРАЦС.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *