Круглий стіл з протидії домашньому насильству відбувся у Хмільнику

Круглий стіл з протидії домашньому насильству відбувся у Хмільнику

За ініціативи Хмільницького бюро правової допомоги,  у рамках щорічної кампанії «16 днів проти насильства», для ефективної взаємодії на місцевому рівні, проведено засідання «круглого столу» на тему: «Якщо стаєш жертвою домашнього насильства. Алгоритм дій».

Захід відбувся за участі: працівників Хмільницького ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області, Служб у справах дітей Хмільницької міської ради та райдержадміністрації,  Хмільницького міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, працівників  Управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької РДА, ГО «ПРАВО», Хмільницької організації захисту та допомоги особам із інвалідністю «Спільний шлях», ГО “Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району”, Хмільницького міськрайонного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області,  а також волонтера Корпусу миру США Колліна Кіндінга. 

Учасники «круглого столу» обговорили проблемні питання, що можуть виникати при реагуванні на випадки вчинення домашнього насильства, із-поміж яких – безпосередня загроза життю та безпеці жертви, важкий психологічний стан особи, що потерпає від вчинення домашнього насильства, присутність неповнолітніх  та інше.

За матеріалами Хмільницького бюро правової допомоги

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *