Крім приготування олів’є: п’ятірка справ для батьків

Крім приготування олів’є: п’ятірка справ для батьків

Готування, прибирання, величезні списки покупок, сюрпризи для рідних та друзів, поїдання різних смаколиків і традиційного відерця олів’є…  Можливо, ще щось забула: тут традиції у кожного різні. Але, якщо ви – батьки, зробіть щось особливе зі своїми дітьми. Я маю на увазі список справ, які можна робити з дітьми різного віку, окрім немовлят: їх одягніть у смішні новорічні костюми і пофоткайте)). А от для старших дітей і підлітків пропоную п’ять ідей, які можна зробити у ці свята:

  • помрійте з дітьми про те, що можна втілити впродовж року: про похід у гори чи перемогу в якихось важливих змаганнях, навчитись кататись на роликах чи вирости на цілих 5 сантиметрів . Спробуйте пояснити дитині, що мріяти можна про що завгодно, але разом з тим, треба не просто чекати здійснення мрії, а впевнено крокувати до її здійснення. Хтось скаже, що це тоді перестає бути МРІЄЮ, а стає планом дій, а я не згодна! Якщо сидіти, склавши руки, то в життя не втілиться анічогісінько!
  • напишіть листа собі у майбутньому. Хтось пише на 5, 10 чи 15 років, я ж пропоную писати собі лиш на рік старшому . Діти такі нетерплячі, життя дуже швидкоплинне, а ми можемо змінитись не те що за рік, а в одну мить – досить аргументів від мене, чому можна писати листа навіть на 12 місяців?
  • сніг таки пішов!!! Скажу коротко: зліпіть сніговика, але не банального, пофантазуйте – хай лежить, чіпляється за дерево, одягне сонцезахисні окуляри – варіантів безліч. Або ж просто прогуляйтесь, лиш би це було не нудно;
  • вже пекли імбирне печиво? ще ні? Тоді в мене єдине питання: чому? Можливо, хтось скаже, що це просто тренд, а я от вже років з 4 збиралась їх спекти, в результаті – пекла щось інше. І от вчора з сином ми просто фантастично весело провели час, випікаючи печиво. Вийшло смачно, залишилось до вечора мало);
  • цей пункт залишаю за тобою, домовились? Придумай те, що тобі та твоїм дітям до вподоби!

Усім гарних, сповнених веселого сміху, радості і добра свят!

 

Ваша Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *