Кращим юним художником року за підсумками обласного конкурсу “Різдвяна зірка” стала хмільничанка Вікторія Кошель

Кращим юним художником року за підсумками обласного конкурсу “Різдвяна зірка” стала хмільничанка Вікторія Кошель

У Вінницькому обласному художньому музеї відбулися підсумки обласного конкурсу візуального мистецтва «Різдвяна зірка»-2019. Експертною радою було прийнято та розглянуто близько 300 робіт  юних художників зі всієї Вінниччини. Володарями дипломів за перемогу у XIX обласному дитячому фестивалі візуального мистецтва стали 25 учасників, роботи яких були виконані у різних техніках образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва.

Творчу молодь Хмільника представляли учні відділу образотворчого мистецтва Хмільницької школи мистецтв Кірган Анастасія, Соловей Катерина, Хортюк Андрій, Куцаченко Анна, Лисенюк Анастасія, Бонсевич Софія, Войціцька Дарія та Кошель Вікторія, яка і стала переможцем конкурсу ( учениця 6 класу, викладач Громова І.М.).

За   творчу роботу  у техніці гуашевого  живопису «Натюрморт з мандаринами» Вікторія була  відзначена дипломом у номінації «Кращий юний художник року», який вручила начальник Управління культури і мистецтва Вінницької області Дернова О.М.  та цінними подарунками від видавництва «Поділля».

Текст – Громова І.М., зав.відділом образотворчого мистецтва КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *