Краса в імені твоїм: з Днем ангела сьогодні вітайте Дмитра, Гната і Анастасію

Краса в імені твоїм: з Днем ангела сьогодні вітайте Дмитра, Гната і Анастасію

28 травня іменини святкують  Дмитро, Гнат, Анастасія. Про те, який вплив має на долю ім’я власника, а також про характер власників цих імен читайте в нашому матеріалі.

Дмитро

Ім’я Дмитро має грецьке коріння, що означає землероб, плід землі. Відомо його походження на Русі після прийняття християнства, поширення воно отримало і серед католиків. Цим ім’ям називали своїх синів князі і царі, і в даний час воно не втрачає своєї популярності.

Значення імені Дмитро змінюється в залежності від пори року народження. Народжений взимку, чоловік дуже амбітний, володіє лідерськими якостями, прагне проявити себе з кращого боку в усіх відношеннях.

Весна дарує впертість і непередбачуваність, Діма весняний вічно знаходиться в пошуку кращого.

Емоційність і запальність – відмінні риси характеру Дмитра, народженого влітку. Він погано контролює пориви, і часто це дуже заважає йому в житті і любові.

Осінь приносить в характер спокій і практичність. Такі люди легко заробляють великі гроші, і так само легко їх витрачають.

За характером Дмитро холерик, дуже імпульсивний і замкнутий. Часто керується емоціями, не відрізняється тактом і дипломатичністю, любить рубати з плеча. Прямолінійність заважає побудові рівних відносин, як в сім’ї, так і на роботі. Інтуїція розвинена добре, він керується в прийнятті рішень своїми почуттями. Не сприймає брехню і лицемірство, з друзями щедрий і чуйний. Вірить у свої ідеали, не любить конфлікти, і всіма силами намагається їх уникати.

Має відмінне почуття гумору, що дозволяє йому згладжувати гострі кути у відносинах. Зла довго не пам’ятає, швидко відходить. Любить бути в центрі уваги, водночас не відкриває своїх почуттів.

Багато в чому доля Дмитра залежить від того, яким ім’ям його частіше називають. Діма, Дмитро завжди прагнуть досягти своїх цілей, і у нього це добре виходить.

Вони не кар’єристи, але фортуна прихильна до власників цього імені, тому серед Дмитрів дуже багато керівників.

Ім’я Мітя більш спокійне, маленький Мітяй схильний до стресів і меланхолії. Дорослішаючи, стає залежним від громадської думки, тому не здатний на серйозні вчинки. Він легко піддається тиску.

Діма по натурі природжений технар. Він швидше вибере професію, пов’язану з комп’ютерами та іншою технікою, і досягне в цій сфері багато чого.

Живий аналітичний розум дозволить стати Дмитрику відмінним програмістом, інженером, винахідником. Ніколи не вплутується в сумнівні справи, але іноді емоційність бере гору над розсудливістю, що може погано закінчитися.

Вміє Діма працювати з людьми, з нього вийде прекрасний керівник, живий, дисциплінований, старанний і працьовитий. Він здатний чітко і грамотно розподілити обов’язки і позначити фронт роботи. Раціональне мислення і вміння пристосовуватися допоможуть йому легко орієнтуватися в складних ситуаціях.

Може відмінно проявити себе в творчій роботі. Дмитро–гравець командний, він вважає за краще діяти спільно. Має ділову хватку, але в бізнесі успіх його чекає лише в тому випадку, якщо він навчиться контролювати свої емоції і діяти самостійно. Оскільки покладатися на інших в бізнесі-не завжди вірне рішення. Його чекає успіх в медицині, юриспруденції, спорті, в політиці.

До сім’ї відноситься трепетно, дуже прив’язаний до дітей, проводить з ними вільний час. Навіть після розлучення бере участь у їхньому житті. Але дружині Дмитра доводиться нелегко, він як маленька дитина впертий і примхливий, вимагає уваги та участі. Почуття проявляє скупо, егоїстичний.  Якщо Діма не навчиться йти на компроміс і не стане більш відкритим у прояві почуттів, рано чи пізно шлюб розпадеться. Сприяє цьому ревнощі чоловіка і вибуховий характер.

Гнат

Ім’я походить від стародавнього латинського слова «не народжений». Цей чоловік постійно проходить період переродження, народження заново. Значення імені Гнат досить риторичне. З одного боку, може здатися, що воно несе якийсь негатив. Оскільки складно уявити, щоб немовля нарекли «не народженим».

Існує інша історична версія походження цього імені – перероджений, народжений заново. Варто відзначити, що ім’я досить широко поширене на території Європи. Так, в Іспанії, дитину називають Ігнасіо. В Італії – Ігназіо, на латині ім’я звучить як Ігнатус.

Варто зазначити, що у Гната величезна кількість позитивних рис характеру:

 • Аналітичний розум;
 • Уважність;
 • Скрупульозність;
 • Сила волі;
 • Оптимізм;
 • Стриманість;
 • Розвинена інтуїція;
 • Мужність;
 • Надійність.

І це далеко не всі позитивні риси характеру, які йому властиві. Варто також відзначити, що Гнат буває надмірно:

 • Суворим;
 • Стриманим;
 • Егоїстичним.

Гнат досить практичний і в кожному питанні шукає здоровий глузд і логічне пояснення, тому він може здаватися дуже правильним. Він стриманий у висловах, але якщо вони стосуються принципового для нього питання – не варто вступати з ним у суперечку.

Завжди готовий прийти на допомогу не тільки ділом, але й словом. Він чудовий оратор, вміє зацікавити аудиторію.

В дитинстві у Гната часто трапляються сварки з однолітками. Він здається їм нудним і незрозумілим. Батькам варто обмежувати спілкування сина з несприятливою компанією. Інакше хлопчик сам відмовиться від спілкування з однолітками і замкнеться в собі.

У підлітковому віці Гнат більш практичний і в собі впевнений. Йому легко дається навчання. Він відповідально ставиться до будь-якого дорученням, намагається не розчаровувати батьків. Якщо Гнат у підлітковому віці не знайде можливості для самореалізації – він стане буркотливим і вельми нестерпним. Він спочатку буде мовчати, потім же виношувати в собі образи і розчарування.

Гнат може досить багато працювати. Йому не обов’язково мати творчу професію, достатньо мати хобі. Він завжди дотримується режиму. Він намагається наслідувати більш успішних колег і просуватися невпинно вперед. У важку хвилину він – найкраща підтримка для друзів і близьких людей.

Гнат може реалізувати себе практично в будь-якій професії. Для цього йому потрібно лише захотіти її освоїти. Він може сміливо відкривати свою справу, займатися бізнесом, оскільки аналітичний розум і наполегдивість дозволять йому досягти багато чого саме в просуванні власних бізнес-ідей.

Гнат прагне до першості. Він не любить підкорятися. В його керівництві повинен бути чоловік мудрий і поміркований. Гнат не терпить сварок і криків на робочому місці. Він чітко і лаконічно викладає свої думки, аргументи. Керівник з Гната досить вимогливий. Він намагається завжди бути прикладом для наслідування своїх колег.

Характер і доля Гната визначають його манеру спілкування з протилежною статтю. Він часто здається жінкам загадковим і надмірно потайним. Він не йде на відверту розмову з незнайомкою. Йому не властива романтика.

Зате Гнат правдивий. Він не стане зустрічатися з кількома дамами. Він віддасть перевагу одній. Якщо Гнат ожениться – шлюб буде існувати, поки партнерка не розірве його. Сам Гнат вважає, що шлюб повинен бути один, дітей може бути кілька. Обраниці буде складно зрозуміти Гната, але з ним вона буде впевнена в завтрашньому дні, буде щасливою.

Анастасія

За походженням жіноче ім’я Анастасія виникло від чоловічого “Анастас”, із давньогрецької перекладається як воскресла, повернута до життя. В слов’янство прийшло воно з прийняттям християнства.

Анастасія – дівчина відкрита і доброзичлива, її зовнішня привабливість доповнюється широтою душі. Правда, її складно навчити акуратності. Навчання дається їй відносно легко, вона має здатність проникати в суть знань, і надовго запам’ятовує інформацію. Все завдяки аналітичному розуму і відмінно розвиненій логіці. Настя буває дуже довірливою, її легко можна обдурити. Все через те, що вона відкрита людина і звикла добре ставитися до людей.

За характером Анастасія – холерик, вона завжди в русі, бурхливо реагує на події.

В дівчат з цим ім’ям є такі важливі риси характеру:

 • Воля, твердість у прийнятих рішеннях. Але примусити її що-небудь зробити крім волі практично неможливо;
 • Оптимізм. Настя завжди дивиться вперед з надією і може підняти настрій собі і оточуючим. Вона любителька сюрпризів, і з задоволенням дарує радість людям;
 • Самостійність. Дівчата звикають розраховувати на свої сили, і вдаються в допомозі інших вкрай неохоче;
 • Комунікабельність. Насті потрібне спілкування, і вона із задоволенням знайомиться з новими людьми, її будинок завжди сповнений друзів;
 • Цілеспрямованість. Всі цілі, які ставить перед собою Настасья, вона досягає сама йде до них впевнено і твердо;
 • Аналітичний розум. Ця якість дозволяє приймати вірні рішення в будь-яких ситуаціях. Але іноді рішення дається насилу, в цьому випадку Насті просто перечікують, поки ситуація сама не вирішиться;
 • Доброта, людинолюбство, довірливість. Вона завжди відгукується на чужі прохання, допомагає у вирішенні проблем, надає підтримку.

У неї часто змінюється настрій, і для того, щоб довести розпочату справу до кінця, їй потрібно натхнення. Чимало зусиль необхідно докласти батькам, щоб виховати в Насті дисциплінованість. Заважає цьому притаманна їй меланхолійність.

На характер імені впливає і пора року, коли була народжена Анастасія. Жінка з таким ім’ям, народжена взимку, більш стримана, але проявляють гострий розум. Вони вміють економити, і навіть трохи скупуваті, купують тільки те, що їм дійсно потрібно. Літні Насті більш відкриті і легкі, легко знаходять контакти з людьми.

Народженим навесні характерні такі риси, як романтичність, емоційність і влюбливість, вони артистичні і дуже відкриті. Осінні Насті відрізняються більшою скритністю, і вони багато тримають в собі. Скупуватість і холодність притаманні осіннім дівчатам, вони часто ставлять себе і свої бажання на перше місце. На характері позначається і невдале виховання.

Основну увагу варто звертати у вихованні на працьовитість, якщо це якось вдасться прищепити з дитинства, воно залишиться з нею завжди. Незважаючи на відкритість і любов до людей, лінь і деяка холодність в житті Настасії будуть постійно. Вона завжди буде ставити на перше місце свої інтереси і життя своїх близьких людей.

Настя в юності – дуже рухливий підліток, готовий до будь-яких пригод. Доросла дівчина, спочатку схожа на гидке каченя, немов воскресає і перетворюється в прекрасного лебедя.  Анастасія має відмінний смак, вона захоплена людина, з широким колом спілкування. В житті жінці допомагає вміння бачити прекрасне, любов до мистецтва. Настя чудово пристосовується до будь-яких життєвих обставин. При цьому це дуже чутливі натури, які близько до серця приймають все, що відбувається.

Це дуже захоплива натура, вона любить вишуканість у всьому. Вона воліє дорогі і красиві речі, знає толк до творах мистецтва, поважає хороші книги. Жінка з таким ім’ям намагається вести активний спосіб життя, багато подорожує, постійно поповнюючи колекцію сувенірів з різних країн. Небайдужа Анастасія до домашніх рослин, в її будинку обов’язково присутні квіти.

Жінки Анастасії — це вірні і надійні супутниці життя, вони рано заводять сім’ю.

У більшості випадків шлюб з Настею дуже міцний, вона зберігає вірність чоловікові, любить свою сім’ю і дітей, чудово знаходить спільну мову з родичами чоловіка. Поганих якостей у неї практично немає, тому якщо чоловік буде підтримувати Анастасію, кохати її, оберігати, то вона ніколи в житті не зважиться на зраду і навіть на легкий флірт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *