Краса в імені твоїм: сьогодні з Днем ангела вітайте Вадима, Гаврила і Марфу

Краса в імені твоїм: сьогодні з Днем ангела вітайте Вадима, Гаврила і Марфу

Як назвати дитину, кого привітати з Днем янгола і, можливо, вам цікаво прочитати, чи сходиться написане з кимось із ваших знайомих? Тоді читайте далі, і приємного вам читання!

22 квітня іменини святкують  Вадим, Гаврило і Марфа.

Вадим

Походження імені Вадим досі достеменно невідомо, за однією з версій воно прийшло зі старослов’янської мови, в перекладі означає сперечальник, що наводить смуту. Згідно з іншою версією ім’я має австрійське коріння, і перекладається як вітер, символ свободи. Ім’ям Вадик називають дітей різні сім’ї, незалежно від національності.

Значення імені Вадим залежить від дати народження. Пора року привносить свої характеристики, які відрізняють володарів імені. Зимового Вадика можна характеризувати як людину щиру, добру, яка піклуається про близьких. Для нього важливі хороші відносини, він цінує дружбу. Характер спокійний і врівноважений.

Вадя, народжений навесні, дуже порядний і розважливий, любить комфорт і намагається своє життя зробити максимально зручним. Дещо марнославний, любить увагу з боку протилежної статі. Прагне досягти в житті висот, отримати високооплачувану роботу, цінує матеріальне благополуччя.

Літо дарує власникові імені енергійність, активність, відкритість. Це альтруїсти, які готові завжди допомогти і підтримати. У той же час, присутні такі негативні якості, як лінь і прагнення отримати все і відразу. Компроміси даються літньому Ваді нелегко, що відбивається на особистих і сімейних відносинах.

Життя осіннього Вадима просякнуте авантюризмом, він жадає пригод. Прагне досягти в житті якомога більше, практичний і прагматичний, але йому не вистачає стабільності. Жити з цією людиною важко, але якщо йому попадеться мудра жінка, здатна втихомирити його характер, з Вадика вийде відмінний сім’янин.

За характером Вадим холерик, активний і імпульсивний, не боїться сказати правду в очі, прямолінійний, що нерідко ображає оточуючих. Не любить викликати жалості, тому приховує свої слабкості і переживання. Самовпевнений і рішучий у справах, сподівається тільки на свої сили.

До недоліків характеру можна віднести високу емоційність, палкість, імпульсивність. Таке поєднання нерідко призводить до того, що Вадя поводиться занадто демонстративно і зухвало. Він готовий на все, щоб здійснити задумане, і якщо у нього щось не виходить, він щиро дивується, чому.

Життя Вадима завжди яскраве і виразне. До невдач він, як правило, ставиться зі здоровим гумором. Маючи безліч талантів, він може домогтися всього, чого забажає.

Якщо враховувати значення імені, яке прагне до слави, то стає ясно, що фортуна завжди на стороні Ваді. Будучи улюбленцем долі, він отримує задоволення від життя.

Здібності та вміння Вадима допомагають йому в роботі і в особистому житті. Це відповідальний і виконавчий працівник, уважний і чуйний керівник. Для нього колектив є другою сім’єю. Але не варто забувати, що Вадик буває хитрий і розважливий, здатний поступитися чужими інтересами заради своєї вигоди.

Чоловік на ім’я Вадим ніколи не працюватиме, якщо йому не подобається професія, незалежно від того, який дохід вона може йому принести. Йому важливо усвідомлювати свою важливість, приносити користь людям. Тому з Вадика вийде відмінний адвокат, юрист, журналіст, політик, викладач.

Творчі професії сприяють самовираженню, дозволяють отримати доступ до слави і грошей. Якщо він зв’яже своє життя з кіно або музикою, то доб’ється небувалих висот. Йому важливий сплеск енергії, тоді він розкривається повністю. Це ж стосується і бізнесу.

Темпераментний і чуттєвий Вадічка любить різноманітність. Йому важливо, щоб поруч була жінка, якою Вадим міг би пишатися. Для нього важлива зовнішня привабливість обраниці. Натура у чоловіка мінлива, враховуючи імпульсивність і мінливість, часто стосунки не доводить до логічного кінця.

Одружується Вадим пізно, оскільки довго шукає ідеальну жінку. Але якщо вирішить створити сім’ю, то для своєї обраниці зробить все. Будинок для Вадима – святе місце, де він може насолодитися тишею і спокоєм. Він велике значення приділяє комфорту і затишку. Сім’я на першому місці, і Вадя робить все, щоб його близькі були усім забезпечені.

Гаврило (Гавриїл)

Ім’я має древньоарамійське коріння, складається з двох частин, які сучасною мовою можна перекласти: «сильний чоловік» і «бог». Тому його значення трактується: “оплот Бога”, “підтримує Бога”, “Бог – моя сила”.

Ім’я володіє достатньою енергією, стабільністю, твердістю, але в молодшому віці Гавриїл здатний справляти враження замкнутої дитини. Маленький Гавриїл має чутливу нервову систему: його дуже легко образити або засмутити.

Легко дається шкільна програма, вивчення іноземних мов; тяжіє до читання книг і відвідування додаткових занять. Батьки уникнуть багатьох проблем, властивих підлітковому віку: перш ніж щось зробити, Гаврило добре подумає, не піддасться сторонньому впливу. Здатність все аналізувати самостійно і його розвинена інтуїція залишаться з ним  протягом життя. Справжні близькі друзі по достоїнству оцінять його гостинність, щире бажання допомогти не тільки порадою, але і справою.

Завзятість і високі амбіції в сукупності з комунікабельністю і ораторськими здібностями роблять з нього прекрасного керівника, фахівця соціальної сфери.

Деяка владність, деспотичність проявляється в сімейному житті. Якщо в дружини вибирається тиха, поступлива дівчина, то спільне життя буде настільки спокійним і безтурботним, що вдасться уникнути навіть розмов на підвищених тонах. У відповідь Гавриїл виявляє себе чудовим чоловіком, практично домосідом. Як батько він для всіх своїх дітей (їх, як правило, кілька) знаходить стільки часу, скільки необхідно.

Марфа

Тлумачення імені Марфа в перекладі з мови іудеїв означає — «господиня», «пані».

Маленька Марфочка — це чудова, безпосередня, але дуже непосидюча, галаслива і примхлива дівчинка. Маля з цим ім’ям завжди прагне довести свою правоту. Вона вчиться добре, але не може утриматися навіть від суперечок з педагогами.

Майже у всіх Марф характери подібні чоловічим. Вони сильні духом, вперті, стрімкі. Ось тільки в суперечках власниці такого імені часом виявляють зайву імпульсивність, емоційність. Знайомі цінують Марту за те, що вона прекрасний співрозмовник. Вона вміє розташовувати до себе оточуючих. Марфа завжди різна. І вона не втрачає самовладання навіть у скрутних ситуаціях. Марфа вірить у свої сили. Але іноді буває злопам’ятною і надзвичайно зарозумілою, гордою.

Дорослішаючи, Марфочка вчиться бути більш стриманою, великодушною. Дама з ім’ям Марфа вже не стане сперечатися, нервувати по дрібницях.

Марфа товариська, любить компанії. Але на неї неможливо чинити тиск, вплив. Навпаки, дама з таким ім’ям сама спритно маніпулює людьми і ніколи не втрачає здорового глузду і не втрачається в найскрутніших ситуаціях.

На характер Марфи впливають обставини. Вона продукт соціального середовища, в якій виросла або обертається. Але в будь-якому випадку, Марфа — це на рідкість відданий друг, товариш, який без зайвих слів і роздумів прийде на допомогу близьким, друзям.

Марфа однолюбка, вона воліє стабільність у відносинах. Однак дівчина з цим ім’ям не прагне під вінець, її влаштовує так званий цивільний шлюб без взаємних зобов’язань.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *