Краса в імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Краса в  імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Кажуть: як назвеш корабель, так він і попливе. Будь-яке ім’я має своє значення. І, як не дивно, дехто вірить у те, що імена мають вплив на долю, характер людини. Звісно ж, не кожне твердження варто сприймати всерйоз. Чи, все ж таки, доля правди в цьому є?

Як назвати дитину, кого привітати з Днем янгола і, можливо, вам цікаво прочитати, чи сходиться написане з кимось із ваших знайомих? Тоді приємного читання.

Сьогодні, 15 квітня,  іменини святкують Василь, Георгій, Григорій, Юхим, Полікарп.

Василь

Ім’я Василь прийшло до нас з Давньої Греції, де раніше існувало ім’я Басілейос, пізніше перейшло у форму Василіос. У нинішньому варіанті воно з’явилося в період перських воєн. Згідно з цією версією, ім’я Василь означає “царствений” або “ЦАР”.

В нумерології імені Василь відповідає число 4. «Четвірки» найчастіше дуже мрійливі, вони ніби трохи відсторонені від світу, але це робить їх ще більш привабливими в очах протилежної статі. Люди з цим числом дуже емоційні і чутливі, вони прагнуть дізнатися якомога більше про світ, який їх оточує. Вони чудові співрозмовники, вміють підтримати розмову на різні теми, мають свою точку зору з будь-якого питання. “Четвірки” є надзвичайно цільними особистостями, так як знаходяться в гармонії зі своїм внутрішнім світом.

Маленький Вася росте надзвичайно спокійним і врівноваженим. Він ніколи не пустує, не хуліганить разом з іншими. Він любить проводити час на самоті, йому подобаються спокійні розваги, наприклад, читання книг або настільні ігри.

Найчастіше цей малюк страждає від самотності, так як у нього катастрофічно мало друзів. Він рідко знаходить собі однодумця, який був би таким же врівноваженим і тихим. Вася насилу сходиться з новими людьми, хоча завжди залишається милим і доброзичливим. Він досить розумна і допитлива дитина.

Він любить проводити час з рідними, саме їм він може довіряти. Батьки душі не чують в цій дитині, адже він ніколи їх не ослухається, завжди ввічливий і слухняний. Водночас з віком характер Васі невблаганно змінюється, що може вже не так радувати маму з татом.

Дорослий Василь є дуже приємною у спілкуванні людиною. Він з легкістю знаходить з усіма спільну мову, намагається зберігати доброзичливість навіть по відношенню до тих, хто йому не подобається. Він не терпить в людях грубості, дратівливості, безпричинного гніву, хоча бувають періоди, коли цей чоловік і сам стає таким. Він завжди готовий допомогти близьким, ніколи не кине в біді, причому робить це безкорисливо і не чекає того ж у відповідь. Василь не любить виділятися з натовпу, проте він має лідерські задатки і можливість стати головним в будь-якій компанії.

Вася ще з дитинства володіє талантом до малювання, і якщо він збереже його і буде розвивати, то може стати непоганим художником у дорослому віці. Крім того, цей чоловік, як і раніше любить спорт. Ця людина може добре проявити себе в будь-якій сфері, але найкраще йому підходять точні і технічні науки, сфера продажів. Він досить винахідливий, тому може спробувати себе на терені інженера, конструктора, вченого.

Побудувати бізнес Василю буде нелегко. Він боїться ризикувати, занадто обачний.

Василь відчуває себе досить впевнено у відносинах з протилежною статтю, завжди володіє ситуацією при спілкуванні з жінками. Духовна складова відносин для нього куди важливіше фізичного потягу.  У сім’ї цього чоловіка найчастіше панує мир і взаєморозуміння. Він вибирає собі в дружини спокійну і порядну жінку, дуже дорожить цим шлюбом. Він здатний миритися з дрібними недоліками своєї другої половинки і не схильний до тиранії: всі питання в цій сім’ї вирішуються шляхом переговорів і обговорень. Василь буде надійною опорою для своєї обраниці, він дуже любить дітей і ніколи не несе в будинок свої особисті проблеми, вважаючи за краще вирішувати їх самостійно.

Георгій

Георгос називали Зевса, це відомо з грецької міфології. Він шанувався як бог грому. Тому перекладається ім’я Георгій як землероб, орач. Походження його з давньогрецької пояснює це значення. Відомо також, що популярність ця «іменоформа» набула після прийняття християнства на Русі, таким ім’ям звали одного з вірних послідовників Христа – Георгій Побідоносець.

Зима привносить в характер Георгія обов’язковість і педантичність, імпульсивність не властива зимовим Жорам, вони стримані і спокійні. Навколишні їх часто вважають сухими, у них мало друзів, але це дуже надійні сім’янини, які доводять свою любов справами, а не словами.

Весняні Гошеньки відкриті, товариські, хитрі, амбітні. Комунікабельність і красномовство дозволяє їм знайти спільну мову з будь-якою людиною. Це душа компанії, але часто на сім’ю у них не залишається часу. Він занадто цінує свою свободу, тому одружується пізно.

У літніх Гош витончена натура, їм властива вразливість, схильність до самокопання, вони важко сприймають критику на свою адресу, не вміють визнавати свої помилки, тим більше вибачатися. Постійна робота над собою Гоші, народженому влітку, дозволить знайти своє місце в житті, стати відмінним сім’янином. Ці люди люблять активний спосіб життя і подорожі.

Осінні Георгії розважливі і серйозні, віддані друзям і відверті. Вони завжди скажуть те, що думають. На роботі їх цінують за відданість своїй справі і дисциплінованість. Для сім’ї Георг, народжений восени, зробить все. Такий чоловік, надійний, турботливий і люблячий – мрія будь-якої жінки. Головне, щоб його обраниця була мудрою і не дуже емоційною жінкою.

Характер

За характером Георгій меланхолік, на перший погляд здається емоційно нестійким, нестриманим, зарозумілою людиною, відноситься до оточуючих зарозуміло. Але за цією поведінкою часто ховається дуже ніжна і тонка натура, Жори сором’язливі, і не завжди можуть відкрито заявити про свої бажання.

Складний характер поєднує в себе доброту і гординю, справедливість і хитрість. З одного боку Гога може легко пробачити промах або недолік коханій людині, з іншого боку так само легко розірве стосунки у разі обману або зради. Інтуїція розвинена прекрасно.

З віком в характері Георгія все більше переважають нотки спокою, його не приваблює влада, він намагається уникати конфліктних ситуацій. Почуття справедливості не дає йому пройти повз брехню, він завжди заступиться за обдуреного. Сам він хитрий і спритний, тому Гогочку неможливо обдурити.

Доля прихильна до власників імені Георгій. У відносинах Гоша щедрий, великодушний, поблажливий до чужих недоліків, що дозволяє йому підтримувати з усіма рівні стосунки. Ворогів і недоброзичливців він практично не має.

Стриманість багато хто плутає зі слабохарактерністю. Це помилкова думка, Георг ніколи не дасть в образу себе і близьких, сила проявляється в критичних ситуаціях. Він може багато чого досягти в житті, але матеріальна сторона для нього ніколи не стане пріоритетною.

У любові Георгію щастить. Незважаючи на те, що він скромний і нерішучий в спілкуванні з протилежною статтю, вміння проявляти турботу і природна чарівність грають свою справу. Поспішних романів Гоша не заводить, зате всі його відносини ґрунтовні.

Георгій прекрасний сім’янин, не боїться домашніх справ, із задоволенням займається облаштуванням побуту, любить дітей. Відносини будує на рівних, не прагнучи до лідерства. Зрад не прощає, і сам ніколи не зраджує. Вважає за краще проводити час з сім’єю, але двері його будинку завжди відкриті для близьких друзів.

Георгій не дуже любить рутинну роботу, пов’язану з розрахунками і одноманітністю. Але і з нею він прекрасно справляється завдяки аналітичному складу розуму, старанність і відповідальності. Найкраще Жорі зупинитися на професіях, так чи інакше пов’язаних з творчістю. Реалізуватися Гога може в літературі або викладанні, в медицині або військовій справі, в журналістиці або юриспруденції. Він не прагнути зайняти крісло керівника, але якщо це у нього вийде, що він стане чудовим менеджером, розуміє, вміє підтримати і направити.
При бажанні, Георг може багато домогтися в бізнесі. Він легко розбирається в робочих процесах, вміє розподіляти обов’язки, розуміє суть фінансових потоків.

Григорій

Батьківщина імені Григорій — Стародавня Греція. У мові цієї країни є слово “григорео”, яке перекладається як «не спати» або «пильнувати».

Гргорій— це дитина, яку обожнюють всі: і сім’я, і малознайомі люди. Навіть у дитинстві він знає все про ввічливість і хороший тон, не грубить нікому, допомагає старшим. Він доброзичливий до всіх оточуючих, легко заводить нові знайомства, має багато друзів, з якими завжди добрий і ввічливий. Він ніколи не зрадить і не кине в біді близького. Немає таких людей, яких він би зневажав або ненавидів: до всіх ставиться з любов’ю.

Активності цієї дитини можна тільки позаздрити. Здається, ніби він ніколи не втомлюється, енергія б’є з нього ключем. Крім того, хлопчик схильний до оптимізму: він рідко сумує і засмучується через невдачі.

Григорій — підліток дуже легко сходиться з новими людьми. Навіть серед однокласників у нього дуже багато близьких друзів, яким він відкриває себе, розкриває свої секрети. Його проблема полягає в тому, що він не вміє розбиратися в людях. Головним недоліком цієї молодої людини є лінь. Він насилу знаходить в собі сили почати робити навіть дуже важливі і серйозні справи, не кажучи вже про прибирання чи прохання близьких. У цього хлопця від природи хороша пам’ять, багато предметів він розуміє без всяких труднощів. Але йому дуже важливо, щоб всі вчителі ставилися до нього з повагою, інакше у нього пропадає будь-яке бажання вчитися.

Навіть у дорослому віці Григорій зберігає своє широке коло спілкування. Він добрий і комунікабельний, вміє знайти до кожного підхід і завжди радий допомогти близькому, тому інші люди самі тягнуться до нього. Він досить мрійливий і романтичний. Головні його недоліки-принциповість і безкомпромісність. Таку людину неможливо переспорити. Він буде стояти на своєму, навіть якщо знає, що неправий.

Григорій має схильність до вивчення прикладних наук. Він дуже любить читати і навіть робити різні досліди, якщо таке можливо.  Григорій може займатися будь-якою діяльністю і скрізь доб’ється успіху. На робочому місці він проявляє розум, працьовитість і старанність, за що завжди отримує похвалу від начальства.  Цьому чоловікові найбільше підійдуть такі спеціальності, як режисер, журналіст, фотограф, письменник, конструктор, військовий або державний службовець.

У більш дорослому віці Григорій дозріває для створення сім’ї, вона знаходить важливе місце в його житті. Чоловікові доведеться поспілкуватися з багатьма дамами, перш ніж він знайде свою другу половинку, так як він пред’являє до неї досить багато вимог. Йому потрібна тиха, лагідна, домашня дружина, яка буде смачно готувати і утримувати будинок в чистоті.

Гріша ж буде вірним і турботливим чоловіком, який не шкодує грошей і емоцій на своїх рідних. Йому подобається бути головним, контролювати побут своїх домочадців. Розлучення в його родині малоймовірне. Свою дружину він більше поважає, ніж любить, а ось діти все життя отримують від нього увагу і матеріальну підтримку.

Пора року, в яке народився Гриша, може чинити дуже сильний вплив на його особистість.

  • “зимовий” – дуже позитивна і позитивна людина, яка вірить в найкраще в людях. Він дуже комунікабельний і приємний у спілкуванні. Поруч з цим чоловіком будь-кому буде добре і спокійно. Він позитивний і вміє підтримати розмову на будь-яку тему. Відкритий іншим людям і ніколи не відмовить у допомозі, незалежно від того, хто її потребує. Він навіть у молоді роки володіє життєвою мудрістю і прекрасною інтуїцією, що дозволяє йому легко, без всяких перешкод йти по життю;
  • «весняний» — дуже амбіційний і цілеспрямований, він мріє про багатство і велич, не зупиниться ні перед чим, щоб цього досягти. Його працьовитість і завзятість дозволять йому багато чого досягти, але чинити підло заради своїх мрій він не буде, так як виступає за справедливість і чесна праця. З такою людиною важко сперечатися: він не приймає критики або чужу правоту, буде продовжувати сварку, навіть якщо знає, що неправий. Він агресивний і запальний, через що спілкування з ним іноді стає просто небезпечним;
  • «літній» — не наділений рисами, які б забезпечили йому популярність в суспільстві, тому не володіє великим колом спілкування, але мало тих, з ким він спілкується, дуже дорожать цією людиною. Він чесний, добрий і завжди піклується про близьких, не кине іншого в біді, а вислухає, підтримає, допоможе. Він знає слабкі місця оточуючих, але ніколи не користується цим для власної вигоди. Цей чоловік невпевнений в собі, сором’язливий і не любить виділятися з натовпу. Йому складно прийняти якесь рішення, тому він мало домагається в житті;
  • «осінній» — має складний характер і насилу сходиться з новими людьми. Він нетовариський і замкнутий одинак, з ним складно порозумітися і знайти спільну мову. Всі свої думки і почуття він тримає при собі, нікому повністю не відкриваючись. І справа тут не тільки в сором’язливості, але і в дуже сильному егоїзмі цієї людини. Дівчині, яка доб’ється його розташування, дуже повезе: він вірний чоловік, надійний і завжди піклується про свою сім’ю. Він буде люблячим чоловіком і батьком.

Юхим

Походить від давньогрецького “еуфемос”: благочестивий, добросердий.

Юхим від природи артистичний, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе. Нерідко це творча особистість. На роботі начальник завжди благодушно налаштований до Юхима, співробітники ніколи не чекають від нього підступу.

Домагається всього в житті тільки власною працею. У нього великий запас життєвих сил і незвичайна працьовитість. Знаходить собі застосування в різних видах діяльності: від лікаря до адміністратора. Буває непоганим шахістом. Не любить далеких відряджень. Прив’язаний до будинку, трохи консервативний у кулінарних прихильностях. Перш ніж одружитися, Юхим неодмінно постарається перевірити, чи здатна майбутня дружина зберігати йому вірність і наскільки добре вона готує. Він гурман, і із цим доведеться миритися тій, котра зважиться на шлюб з Юхимом.

Втім, у цьому є свої достоїнства: на продукти Юхим грошей не жалкує й все купує сам. Він досить егоїстичний, але разом з тим і розумний настільки, щоб у деяких ситуаціях придушити свій егоїзм. У міру ревнивий. Рідко зловживає алкоголем, багато Єфимів взагалі не п’ють.

Невпевнений у собі, своїх здатностях і своїй мужності.  Різними способами буде доводити свої таланти й можливості. Веселун і витівник, душа будь-якої компанії.

Полікарп

Грецьке ім’я, що означає «багатий плодами».

Полікарп принциповий, прагне до абсолютної справедливості. Його цінують за чистосердечність, щирість і прагнення до досконалості. Негативні риси імені – Полікарп може стати носієм ідеї, що йде наперекір часові, навколишньої дійсності та руйнує традиційні підвалини суспільства. Він може принципово займати позицію, опозиційну владі, начальству.

За природою Полікарп – новатор, раціоналізатор, експериментатор. Його ідеї здатні значно прискорити розвиток наукових і технічних процесів. Його успіх залежить від терплячого служіння тієї мети, в яку він вірить.

Полікарп знає міру всього і не любить крайнощів, вміє раціонально витрачати гроші. Велика можливість щасливого випадку, в результаті якого його становище покращиться. Полікарп може бути оточений таємними заздрісниками і недоброзичливцями. Його треба вчити розпізнавати, хто справжній друг, а хто ворог. Якщо він зробить правильний висновок, то його відносини з близькими людьми виявляться гармонійними і надійними.

  • 15 квітня в народі святкували Полікарпів день або Бариш-день. У цей день спостерігали за поведінкою птахів: крик деркача віщував хороший урожай влітку, а якщо раніше кричав перепел — до хороших хлібів і траві на луках.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *