Краса в імені твоїм: Кого слід вітати з іменинами сьогодні

Краса в імені твоїм: Кого слід вітати з іменинами сьогодні

Будь-яке ім’я має своє значення. І, як не дивно, дехто вірить у те, що імена мають вплив на долю, характер людини.

5 травня іменини святкують Варфоломій, Віталій, Всеволод, Гавриїл, Дмитро, Клим, Лука, Остап, Платон, Теодор, Федір.

Варфоломій

Арамійське ім’я, що означає «син зорати землі», і єврейське ім’я, що означає «син сина радості».

Позитивні риси імені: Діловитість, рішучість. Варфоломій добре знає, чого хоче. Варфоломій може використовувати і цінувати хвилинні радості. Його особистість оповита таємничістю. Взагалі ж у житті вміє себе прекрасно захистити.

Негативні риси імені: Не слід вірити зовнішній лагідності Варфоломія. Часом для розваги або для особистої вигоди він блискуче вміє розігрувати слабкого. Варфоломій буває досить важким партнером, оскільки спочатку поступається, піддається, начебто «гнеться», але потім повертається в первинний стан, практично не змінившись, і все робить по-своєму, побічно змушуючи людей поступитися йому.

Варфоломій має хорошу інтуїцію, багатий уявою, артистичністю. Буває непоганим психологом, проповідником. Він обдарований проникливістю, що дозволяє йому вгадувати чужі думки і бажання.

Варфоломій дуже чутливий до зміни погоди, клімату. Він схильний до хронічних та інфекційних захворювань органів дихальної системи. Варфоломій любить сонячне тепло, перебування біля води.

У Варфоломія розвинене почуття поваги до інших. У нього немає бажання командувати, тому він нічого нікому не нав’язує. Беззахисність і безпорадність Варфоломія – найчастіше тільки тактика. Тому практично компромісів з ним не виходить.

Віталій

Віталій — красиве ім’я, в ньому відчувається сила, життєрадісність, завзятість. На території України дуже поширене, багато батьків називають своїх чад цим звучним ім’ям. Характер людини з цим ім’ям багато в чому залежить від дати народження.

Ім’я Віталій походить від латинського Vitalis, яке в стародавньому Римі було прізвиськом. У перекладі означає “життєвий”, ” відноситься до життя”, «життєздатний».

Плюси імені:

 • гнучкий розум;
 • доброзичливість;
 • цілеспрямованість;
 • здатність отримувати від життя все, що захоче.

Мінус:

 • слабка інтуїція;
 • надмірна довірливість;
 • безпечність;
 • хитрість;
 • скупість.

З раннього дитинства Віталій старанний, сором’язливий, слухняний і ласкавий. Маленькому Віталію комфортно і затишно з дітьми молодше його. За м’яким характером Віталія ховається сильна особистість, що дає йому можливість бути лідером серед однолітків. Обожнює бути в гущі подій, часто стає організатором різних витівок.

З малих років Віталій дуже пунктуальний і виконавчий, але може бути дуже запальним, особливо, якщо хтось не підтримує його точку зору.

Підлітком Віталій вміло приховує свої справжні почуття за маскою веселості і життєрадісності. Він спритний маніпулює людьми, намагаючись не підпускати до себе оточуючих занадто близько. Незважаючи на те, що Віталій дуже прихований, у нього є справжні друзі, нехай їх і небагато. Своїх справжніх друзів Віталій любить і не здатний зрадити.

Дорослий Віталій доброзичливий і добродушний, не здатний заподіяти іншій людині шкоду. Якщо життєва навантаження вище здібностей Віталія, це дратує носія імені, так що він ніколи не буде учасником напруженого ритму життя.

Віталій працьовитий, але ледачий, ініціатором нових починань воліє не ставати. Гнучкий розум дозволяє йому бути толерантним з усіма оточуючими. Працювати здатний тільки якщо у нього є настрій, якщо такого немає, то чекати від нього високих результатів не варто.

Віталій дуже привабливий, але лише до тих пір, поки оточуючі з ним погоджуються. Якщо щось йде не так, то Віталій починає дотепничати, єхиднічати, що може зачепити і образити співрозмовника. Ні, він не злий, просто завжди боїться бути скривдженим першим, такий у нього спосіб захисту.

Дорослому Віталію притаманні такі риси, як скупердяйство і жлобство. Він любить своїх близьких, піклується про них, але останню свою сорочку не віддасть, щоб виручити друга.

Віталій може досягти великих успіхів як у точних науках, так і в гуманітарних. Він цілком здатний домогтися отримання Нобелівської премії в галузі фізики, стати легендарним художником або композитором.

Хобі Віталія часто стає фотографія і малювання. Але найбільше він любить автомобілі, днями і ночами готовий проводити в гаражі.

Роботу Віталій вибере ту, яка буде приносити матеріальну вигоду, навіть якщо вона не буде йому подобатися.

Професії, які підходять Віталію: інженер, конструктор, вчитель фізики або математики, журналіст, архітектор, дизайнер, музикант, художник.

У Віталія міцне здоров’я, але можуть підводити Лор-органи. Йому слід обов’язково берегти горло, інакше є ризик частих ангін. Також можуть бути проблеми з нирками та іншими органами видільної системи.

Віталій здатний по-справжньому закохатися в жінку з сильним характером, з якою буде цікаво у всіх сферах життя. Любить Віталій щиро і вірно, половинку вибирає собі кращу з кращих, вважаючи, що меншого він не заслуговує.

Ідельна Дружина для Віталія повинна бути розумною, господарською, чарівною, турботливою. З віком до Віталія приходить усвідомлення, що це не головні якості, що краще, коли дружина щира, розуміюча і любляча.

Одружується Віталій найчастіше один раз і досить пізно — після 30 років. Дружину поважає, завжди підтримує, є вірним. Про свої почуття дружині говорить досить рідко, а ось почуття ревнощів стримувати не вміє. Зате від дружини вимагає максимальних проявів почуттів і підвищеної турботи.

В сім’ї у Віталія повинен бути незаперечний авторитет, він завжди повинен відчувати себе лідером, інакше з’являться конфлікти, що в майбутньому може призвести до розпаду сім’ї. Як батько, Віталій дуже хороший, по-справжньому любить дітей, піклується про них, із задоволенням займається вихованням.

Зимовий Віталій обачний і скрупульозний. Досягає своїх цілей, не дивлячись на перешкоди. Він може досягти вершини кар’єрних сходів, але невдалий в любовних відносинах.

Віталій, народжений навесні, дотепна і життєрадісна натура. Він любить близьких, засмучується не тільки через свої поразки, але і через поразки друзів. Любить міркувати про сенс життя.

Літній Віталій хитрий і впертий. Схильний до самореалізації в кар’єрі, при цьому особисте життя будувати не встигає.

Осінній Віталій дуже романтичний і влюбливий. Шукає ідеальну, при цьому змінює дівчат як рукавички. В кар’єрі теж щасливий.

Всеволод

Всеволод – всевладний, володар. Ім’я характеризує свого господаря як сильну і стійку особистість, яка прагне отримати бажане.

Ім’я має слов’янське походження. Значення імені «всевладний» визначає основні риси характеру чоловіка. Ім’я отримало свою популярність у давніх слов’ян завдяки унікальним якостям воїна, якими воно наділяло Всеволода.

Позитивні риси характеру Всеволода:

 • Терплячість;
 • Мужність;
 • Спокій;
 • Витривалість;
 • Шанобливе ставлення до людей.

Негативні риси:

 • Надмірна серйозність;
 • Повільність;
 • Байдужість;
 • Жорсткість;
 • Дріб’язковість.

Всеволод рідко впадає в депресії. Він не засмучується через дрібниці і ніколи не шукає крайніх, якою б не була ситуація. Він завжди прагнути довести свою точку зору і дуже часто перебільшує в цьому.

Значення імені «всевладний» визначають такі риси його характеру, як твердість і бажання контролювати процес. Ще дитиною Всеволод постійно прагне уваги оточуючих.

У колективі він намагається стати лідером. Йому важливо відстояти свої позиції за будь-яку ціну. Але він не агресивний.

Всеволод чудовий філософ. Він багато читає, прагнучи пізнати життя через чужий життєвий досвід. У навчанні дуже старанний, слухняний. Йому легко даються точні науки. Він любить літературу та історію. Знаходить багато цікавого в тому, щоб самому зайнятися творчістю, але повністю присвятити себе йому – не готовий.

Властива йому і лінь. Якщо батьки не стануть активно стимулювати Всеволода до дій – він може навіть захворіти. Малорухливий спосіб життя, який властивий йому в підлітковому віці призводить до проблем з судинами, до перепадів тиску. Якщо батьки рано віддадуть хлопчика на спорт – їм вдасться уникнути таких негативних наслідків ліні.

Він чудово проявляє себе в науковій діяльності. Він навіть може мати екстрасенсорні здібності.

Всеволод дуже спокійний і нікуди не поспішає. На роботі не визнає жорсткого керівництва як особисто, так і по відношенню до себе. Він завжди прагне прийти до компромісу, знайти спільну мову з усіма, тому його і цінують на роботі.

При цьому, Всеволод може бути дуже повільним, цим він може навіть доводити оточуючих до гніву. У бізнесі він не проявить свої найкращі якості, тому в цій справі потрібна хитрість і гнучкість, але Всеволоду ближче правда і чесність. Він дуже економний. Любить якісні і не дорогі речі. Єдине, на що він витрачає із задоволенням – на відпочинок.

Характер і доля Всеволода визначають його успішність. Він дуже фартовий, але рідко ризикує. Він домагається всього своєю працею і при цьому не тримає зла на інших. Всеволод – чудовий друг, якого цінують і люблять. Він завжди готовий прийти на допомогу, підставити своє плече, дати слушну пораду.

Всеволод не прагне рано вступати в шлюб. Він довго і ретельно підбирає кохану. Коли Всеволод починає пошук супутниці життя, він намагається вибрати жінку, схожу на свою матір. Він шукає в ній порядність, чесність, розум, талант. Всеволод одружився один раз і з усіх сил намагається зберегти сім’ю. Він мріє про велику родину, тому дітей у нього кілька. Для того щоб забезпечити сім’ї затишок і спокій – він багато трудиться.

Якщо його кохана ставиться до нього з турботою і розумінням – такий шлюб буде вічним. Діти в ньому виростають в атмосфері любові і турботи. Сам Всеволод готовий заради коханих людей на багато що. Він дуже щедрий і справедливий. Сім’я для нього стає сенсом і метою життя. Але він ніколи не пробачить зради. І сам не зрадить.

Гавриїл

Ім’я має древньоарамійське коріння, складається з двох частин, які сучасною мовою можна перекласти: «сильний чоловік» і «бог». Тому його значення трактується: “оплот Бога”, “підтримує Бога”, “Бог – моя сила”.

Ім’я володіє достатньою енергією, стабільністю, твердістю, але в молодшому віці Гавриїл здатний справляти враження замкнутої дитини. Маленький Гавриїл має чутливу нервову систему: його дуже легко образити або засмутити.

Легко дається шкільна програма, вивчення іноземних мов; тяжіє до читання книг і відвідування додаткових занять. Батьки уникнуть багатьох проблем, властивих підлітковому віку: перш ніж щось зробити, Гаврило добре подумає, не піддасться сторонньому впливу. Здатність все аналізувати самостійно і його розвинена інтуїція залишаться з ним  протягом життя. Справжні близькі друзі по достоїнству оцінять його гостинність, щире бажання допомогти не тільки порадою, але і справою.

Завзятість і високі амбіції в сукупності з комунікабельністю і ораторськими здібностями роблять з нього прекрасного керівника, фахівця соціальної сфери.

Деяка владність, деспотичність проявляється в сімейному житті. Якщо в дружини вибирається тиха, поступлива дівчина, то спільне життя буде настільки спокійним і безтурботним, що вдасться уникнути навіть розмов на підвищених тонах. У відповідь Гавриїл виявляє себе чудовим чоловіком, практично домосідом. Як батько він для всіх своїх дітей (їх, як правило, кілька) знаходить стільки часу, скільки необхідно.

Дмитро

Ім’я Дмитро має грецьке коріння, що означає землероб, плід землі.

Значення імені Дмитро змінюється в залежності від пори року народження. Народжений взимку, чоловік дуже амбітний, володіє лідерськими якостями, прагне проявити себе з кращого боку в усіх відношеннях.

Весна дарує впертість і непередбачуваність, Діма весняний вічно знаходиться в пошуку кращого.

Емоційність і запальність – відмінні риси характеру Дмитра, народженого влітку. Він погано контролює пориви, і часто це дуже заважає йому в житті і любові.

Осінь приносить в характер спокій і практичність. Такі люди легко заробляють великі гроші, і так само легко їх витрачають.

За характером Дмитро холерик, дуже імпульсивний і замкнутий. Часто керується емоціями, не відрізняється тактом і дипломатичністю, любить рубати з плеча. Прямолінійність заважає побудові рівних відносин, як в сім’ї, так і на роботі. Інтуїція розвинена добре, він керується в прийнятті рішень своїми почуттями.

Не сприймає брехню і лицемірство, з друзями щедрий і чуйний. Вірить у свої ідеали, не любить конфлікти, і всіма силами намагається їх уникати.

Має відмінне почуття гумору, що дозволяє йому згладжувати гострі кути у відносинах. Зла довго не пам’ятає, швидко відходить. Любить бути в центрі уваги, водночас не відкриває своїх почуттів.

Ім’я Мітя більш спокійне, маленький Мітя схильний до стресів і меланхолії. Дорослішаючи, стає залежним від громадської думки, тому не здатний на серйозні вчинки. Він легко піддається тиску.

Діма по натурі природжений технар. Він швидше вибере професію, пов’язану з комп’ютерами та іншою технікою, і досягне в цій сфері багато чого.

Живий аналітичний розум дозволить стати Дмитрику відмінним програмістом, інженером, винахідником. Ніколи не вплутується в сумнівні справи, але іноді емоційність бере гору над розсудливістю, що може погано закінчитися.

Вміє Діма працювати з людьми, з нього вийде прекрасний керівник, живий, дисциплінований, старанний і працьовитий. Він здатний чітко і грамотно розподілити обов’язки і позначити фронт роботи. Раціональне мислення і вміння пристосовуватися допоможуть йому легко орієнтуватися в складних ситуаціях.

Може відмінно проявити себе в творчій роботі. Дмитро–гравець командний, він вважає за краще діяти спільно. Має ділову хватку, але в бізнесі успіх його чекає лише в тому випадку, якщо він навчиться контролювати свої емоції і діяти самостійно. Оскільки покладатися на інших в бізнесі-не завжди вірне рішення. Його чекає успіх в медицині, юриспруденції, спорті, в політиці.

У відносинах Діма не відрізняється рішучістю, він повинен бути впевнений, що почуття взаємні. Невизначеність робить його слабким, вибиває з колії. Характер ревнивий, може знайти навіть незначний привід, щоб розірвати стосунки. Одружитися рано не поспішає, він повинен бути впевнений у своїй обраниці.

До сім’ї відноситься трепетно, дуже прив’язаний до дітей, проводить з ними вільний час. Навіть після розлучення бере участь у їхньому житті. Але дружині Дмитра доводиться нелегко, він як маленька дитина впертий і примхливий, вимагає уваги та участі. Почуття проявляє скупо, егоїстичний.

Клим

Ім’я Клим є скороченим варіантом імені Климент. Воно, в свою чергу, походить від латинського слова «clement», яке на сучасну українську перекладається як «м’якосерда» або «людяний». Зараз Клим і Климент — різні імена.

Ще в епоху Київської Русі з’явився варіант прочитання імені Клим — Климята. Він присутній на пам’ятнику новгородської писемності — берестяній табличці.

Климка відрізняється добротою і тягою до знань. Причому Климентій в цьому плані не зміниться ніколи. На жаль, але зразковим учнем Климка не буде. Для Клима характерна абсолютна чесність. Людина на ім’я Клим дуже спокійний за своєю природою.

У більш старшому віці Клим мало змінюється порівняно з хлоп’ячими роками. Але у Клима з’являється прагматизм і завзятість. «Літній» Климка часто ставить перед собою якусь нездійсненну мету і всіма силами йде до її здійснення. Климентій не вважає за потрібне підлаштовуватися під співрозмовника. Климка насилу переживає зміни життєвої ситуації.

Володар імені Клим ніколи не намагається вести інших за собою. Климові краще бути «сірим кардиналом».

Климент не дотримується якоїсь однієї категорії професій. Однак, ким би Клим не працював, його не чекає запаморочливий кар’єрне зростання. Климка ініціативний і працьовитий. З Клімов виходять успішні спортсмени, але лише в тому випадку, якщо Климент почне активно займатися спортом вже в шкільні роки. Найімовірніше, що Климка вибере шлях лікаря,  фермера.

Клим рідко одружується рано. Климка хоче знайти ту, з якою проживе все життя. Коли ж Климентій знаходить таку дівчину, то буде цілком їй відданий і спробує стати ідеальним чоловіком і батьком. Климка готовий покласти все своє життя на вівтар сімейного щастя. Дружина Клима може нерідко зіштовхуватися з ревнощами і нестриманістю свого благовірного. Климентій хоче, щоб дружина його розуміла і регулярно демонструвала Климу свою любов. Як господар, Климентій намагається тримати житло в порядку і затишку. Климові не властиво купувати додому дрібнички та прикраси. Климка нічого не придбає, якщо не буде бачити в цьому користі.

Климент — домосід, але дуже любить гостей. У нього рідко буває багато друзів. Але Климка відмінний співрозмовник, який завжди вислухає людини. Чоловік володіє хорошим внутрішнім чуттям, з допомогою якого бачить людей наскрізь. Климент не любить вечірки, йому краще спілкуватися з двома-трьома близькими людьми.

Лука

Ім’я Лука походить від грецького імені Лукас, освіченій від латинського «lux», що означає «світло». За однією з версій, ім’я Лука — це скорочення від імені Лукіан.

За іншою версією ім’я Лукіан (Лук’ян) — окреме, хоча і родинне ім’я для Луки, як і імена Лукий (Люций), Лукілліан (Люцілліан). Вони є спорідненими і взаємозамінними один для одного іменами. Ці імена утворені від одного римського когномена Lucillus — похідного від особистого імені Lucius.

Лука — ділова людина з твердими принципами. Він міцно тримається своїх переконань, так що часом це межує з упертістю. Особливо сильно це проявляється у чоловіків, народжених взимку.  Лука, народжений взимку, дуже імпульсивний, має нелегкий характер. Однак прагне компенсувати це, приховуючи свої почуття. Все одно дуже часто «зимовий» Лука діє необдумано. «Літній» Лука відрізняється незалежністю і замкнутим характером. Одне із захоплень чоловіка — зимова риболовля.

Лука часто замислюється над проблемою людських взаємин, він непогано розбирається в психології, тонко відчуває співрозмовника. За найменших інтонацій голосу Лука здатний виявити будь-яку фальш. Допомагає гостро відчувати нещирість чоловікові і його аналітичний склад розуму.

Чоловік з цим ім’ям в більшості випадків вдало одружується, в шлюбі у нього народжується кілька синів. Чоловік дуже цінує і охороняє сім’ю. Часто Лука виховується в дуже релігійній сім’ї, а тому має високі моральні принципи. Майбутня дружина повинна бути не тільки розумнішою Луки, але і володіти великим набором достоїнств, в тому числі і терпінням, а так само вміти постійно вибачати свого коханого. Саме та жінка, яка залишиться поруч з Лукою, коли інші зникнуть з його життя, зможе стати саме тією, заради якої чоловік зважиться щось змінити в своєму житті.

Остап

Ім’я має грецькі коріння. Його значення перекладається як “твердо стоїть”, а саме ім’я отримало широку популярність на всій території сучасної Європи.

Остап – природжений лідер. Сильні та вольові риси характеру він проявляє з раннього віку, прагнучи домінувати в компанії однолітків. Бажання завжди і в усьому бути першим спонукає його до активних дій. Його світогляд не знає меж. У значенні імені Остап для хлопчика сказано, що він цікавиться всім на світі, а отримані знання завжди готовий застосувати на практиці. При цьому він не шукає легких шляхів. Остап володіє аналітичним складом розуму, а також здатний мислити нестандартно.

Характер хлопчика досить-таки непростий. Значення імені Остап говорить про те, що він дуже впевнений у собі, з дитинства прагне стати самостійним. Незважаючи на те, що він має прекрасне почуття гумору, хлопчика важко назвати комунікабельним. Як правило, він старається приховати від оточуючих те, що коїться на душі.

Значення імені Остап вказує на те, що цей чоловік здатний досягти великих успіхів, працюючи в галузі охорони здоров’я. Як правило, Остапи стають досить-таки непоганими хірургами. Однак медицина частіше все здається дуже нудним і нецікавим заняттям. Найбільш відповідними професіями для цих чоловіків є ті, які припускають часті подорожі, наприклад гід, геолог, картограф або блогер-турист. Ім’я Остап, значення якого перекладається дослівно як “стійкий”, вказує на вкрай мінливу натуру. Вони мрійливі, допитливі й активні. Тому йому необхідно регулярно міняти обстановку, локацію.

Також Остап, що володіє високим рівнем комунікабельності і дипломатичними азами, здатний стати прекрасним психологом, актором або навіть секретним агентом, що виконує завдання державної ваги. Домогтися успіху Остапу допоможуть його досить неприємні риси характеру. Йому невідомо про те, що таке жалість. Він не замислюючись може образити беззахисного або близької людини, а також здійснити жахливий вчинок. Саме тому його не любить більшість колег, які уникають зайвого контакту з егоїстичним і зарозумілим Остапом. Але думка оточуючих абсолютно не хвилює Остапа, який постійно перебуває на гарному рахунку начальства. Його цінують як за працьовитість, так і за вміння знаходити єдино правильний вихід з будь-якого положення, а також за здатність вирішувати навіть найскладніші завдання.

Досягнувши професійної вершини, Остап кардинальним чином змінює світогляд. Він стає хорошим учителем і з радістю передає досвід, напрацьований роками. Той, кого він вибере в якості свого підопічного, отримає не тільки безцінний багаж знань, але і сильну мотивацію до дії, надихнувшись професійними досягненнями Остапа.

Незважаючи на суворість свого характеру, Остап є зразковим чоловіком і батьком. Він ніколи не дасть приводу звинуватити його у зраді, однак не проти створити якусь інтрижку, завдяки якій підігріє пристрасть всередині власних відносин.

До виховання дітей він підходить з максимальною відповідальністю. Суворий, але справедливий батько завжди користується незаперечним авторитетом. Свою турботу він виявляє навіть тоді, коли діти виросли і почали жити самостійно.

Платон

Платон, в перекладі з давньогрецької – широкий, широкоплечий. Такий чоловік може миттю вирішити всі накопичені проблеми, ніколи не залишить близьких людей без підтримки. Знак зодіаку, який протегує йому – Лев. Це знак сильних духом і мужніх чоловіків.

Ім’я має давні грецькі корені, але при цьому воно широко поширене на території Європи. Це ім’я носили багато єпископів в православ’ї. Від імені Платон сталося і жіноче ім’я Платоніда. Зменшувальні варіанти імені – Тоша, Платоша, Тоха. Всі вони використовуються в побуті.

Значення імені Платон – широкоплечий, визначає міцне здоров’я і витривалість хлопчика. Платон розвинений не по роках. Ще з раннього дитинства батьки помічають, як Платон багато в чому випереджає однолітків.

Платону більше імпонує товариство старших. З однолітками йому нудно і не цікаво. У старшого покоління він прагнути навчитися всьому тому, чого сам до певного моменту не знав, не вмів.

У той же час, у Платона є ряд негативних якостей характеру:

Зверхність;

Егоцентризм;

Категоричність.

Платону марно щось наказувати. Він з більшою радістю погодиться допомогти, якщо його про це попросять. Тому батьки з самого раннього віку привчають хлопчика до вміння аргументувати свою точку зору і вмінню вести діалог.

Проблем з навчанням у Платона не буде з тієї простої причини, що він блискавично запам’ятовує всю інформацію, яку доносять до нього вчителя. Всі таланти Платона дісталися йому тільки завдяки працьовитості. Він часто віддає особливу увагу дрібницям, хоча насправді його уваги заслуговують великі досягнення.

Оскільки цифра, яка протегує Платону – одиниця, то він в усьому і завжди прагне бути першим. Але його прагнення бути найкращим – нічим не шкодить оточуючим.

Він володіє унікальною пам’яттю і аналітичним розумом. Саме тому йому з легкістю даються будь-які починання, будь-яка навіть сама складна робота. Він вміє дружити і вміє підтримувати колег. Якщо Платон працює у великій компанії – він точно знає, як нею управляти. Він уміє бути хорошим виконавцем, так і уважним керівником.

Він бачить сенс своєї самореалізації у праці. Значення імені Платон – широкоплечий, визначає його ставну постать. Багато чоловіки заздрять його унікальному розуму, привабливої зовнішності, успішності. Багатьом здається, що Платону надто легко все дається, але це далеко не так.

Характер і доля Платона визначають ряд серйозних випробувань на його життєвому шляху, який він з честю долає. Друзям Платон більше допомагає сам, ніж звертається до них за допомогою. Вони завжди раді бачити його у себе в домі. Незважаючи на те, що Платон не дуже товариський, він може довго і вдумливо вислуховувати співрозмовника. Його поради слушні і корисні.

З часом така дружба припиняє існування, тому що Платон все більше замикається в собі, йому все більше хочеться пізнати сенс буття і сенс самого себе. Якщо на шляху самопізнання у нього не знаходяться друзі і помічники – він продовжує цей шлях самостійно.

Платон ніколи не звертає уваги на плітки.

У Платона один шлюб. Багато хто вважає це імпульсивним рішенням. Але сам Платон настільки мудрий, що в будь-якій складній ситуації знаходить оптимальний варіант рішення. Він готовий на багато що заради сім’ї. Діти у Платона з’являються пізно. Він вважає, що спочатку необхідно міцно стати на ноги, заробити капітал, побудувати кар’єру, і вже потім дбати про дітей і їх благополуччя.

Теодор

Божественне ім’я. Адже «тео» – це «Бог» на латині.

У перекладі з латинської мови означає «посланець бога».

Друзів у Теодора мало, він – справжній інтроверт, занурений у власний внутрішній світ. Він небагатослівний і не дуже комунікабельний, вважатиме за краще провести час в суспільстві телевізора або комп’ютера, ніж в суспільстві людей. Однак, в дорослому віці він надолужує згаяне і у нього з’являється багато друзів, як жінок, так і чоловіків. Він починає насолоджуватися радощами спілкування. З віком, він ставить дружбу своїм головним життєвим пріоритетом.

Теодор – прекрасний співрозмовник, слухає уважно і терпляче. Але бувають ситуації, коли він готовий спалахнути і недипломатично перебити співрозмовника і висловити свою думку про нього. Це стосується випадків, коли люди переходять на «особисте». Обожнює подорожувати, прекрасно адаптується і орієнтується в новій обстановці. Любить домашніх тварин, якщо немає алергій у домашніх – в будинку обов’язково буде жити кішка. У зрілому віці, він – почесний книголюб і інтелектуал. Його інтровертність нікуди не зникає – після гучних посиденьок з друзями йому хочеться побути наодинці з самим собою.

Коли перед носієм імені виникає проблема, яким чином заробляти на життя, то він вибирає технічні професії, в яких буде працювати з точними даними, адже їх не можна інтерпретувати по-іншому. У більшості випадків Теодор стає конструктором, фахівцем з геодезії, робітником на заводі, працівником банку, розробником програмного забезпечення або податківцем.

Цей чоловік дуже цінує свою сім’ю і намагається забезпечити в будинку затишок. До дружини дуже уважний і завжди бере участь у вихованні дітей.

Федір

В середині XX століття ім’я Федір було неймовірно популярним. Зараз же воно поступово здає свої позиції, хоча поки ще числиться серед рейтингових. Свій вибір на користь цього імені батьки роблять тому, що воно обіцяє хлопчикові щасливе і благополучне життя. Однак як показує практика, на долю і характер людини впливає не тільки ім’я.

Лінгвісти стверджують, що ім’я Федір прийшло до нас з Візантії. Утворено воно було від грецького імені Теодорос, яке через деякий час стало звучати як Феодорос. Утворилася словоформа шляхом складання частин грецьких позначень: “феон” (божество) і “Доріс” (підношення, дар). Тому значення імені звучить велично – «Божий дар», «дарований Богом».

Позитивні якості:

упевненість у собі;

організованість;

старанність;

надійність;

практичність;

чесність.

 

Негативні якості:

дратівливість;

пристрасть до азартних ігор;

скупість;

замкнутість.

Маленький Федінька трохи похмурий, мовчазний, замкнутий. Його рідко коли побачиш в якості заводили, частіше хлопчик тримається трохи осторонь від однолітків, вважаючи за краще спокійні ігри. Малюк росте серйозним і відповідальним. Від нього ніколи не почуєш про забуту або втрачену іграшку.

У шкільному віці педагоги душі не чують у відповідальному, серйозному і акуратному хлопчику, хоча сам він улюбленці не набивається, так як терпіти не може підлабузництва і фальші. Вчиться Федір непогано. Хлопчик міг би бути круглим відмінником, якби не деякі крайнощі: Федя або назубок визубрить предмет, або зовсім до нього не готується.

Володар імені Федір-надійна і міцна людина, яка при виникненні будь-яких проблем не чекатиме допомоги згори. Чоловік спокійно і впевнено почне сам вирішувати поставлені перед ним завдання і обов’язково доб’ється позитивного результату. Федір — відмінний товариш. Для своїх друзів він готовий на будь-які жертви, проте заслужити його довіру непросто. Як правило, для того щоб чоловік визнав дружбу справжньою, з ним необхідно з’їсти не один пуд солі.

Завдяки властивій Федору цілеспрямованості, організованості і врівноваженості він може спробувати себе в багатьох сферах. Головне для нього — усвідомлювати, що його робота приносить користь. Саме тому найчастіше він вибирає робочі спеціальності: автомеханік, токар, слюсар та ін. близька йому буде і сфера туризму. Побудова кар’єри не є для Феді пріоритетом. Більше того, іноді він сам відмовляється від керівної посади тільки через природну замкнутість.

Старанність, організованість і впевненість у власних силах стануть чудовою підмогою для Федора в організації власного бізнесу. До того ж чесність і справедливість цього чоловіка викликають повагу і довіру у його ділових партнерів.

Створення сім’ї – найвідповідальніший і найважливіший крок у житті Федора. Ідеальною супутницею для нього буде поступлива, працьовита, розумна жінка, яка зможе щиро полюбити і прийняти Федю разом з усіма його перевагами і недоліками. Чоловік — турботливий і вірний чоловік. Ніжне ставлення до дружини зберігається у нього протягом усього життя. Єдине чого він не зможе пробачити — це зраду.

Федір дуже прив’язаний до дітей, проте його серйозність заважає йому в спілкуванні з ними. На активні ігри з дітьми у чоловіка немає ні часу, ні фантазії, тому більшою мірою займатися ними доведеться дружині.

“Зимовий” Федір — цілеспрямована і відповідальна людина, на яку можна покластися в будь-якій ситуації, ніж деякі безсоромно користуються. Рано чи пізно такий стан речей призводить до конфліктів в сім’ї і може навіть зруйнувати її. Однак змінити себе Федір не в силах.

Федір, чий день народження припадає на літній період, відрізняється твердим характером і завзятістю. Він ніколи не йде на компроміс, відстоює свою точку зору до кінця. Незважаючи на це, «літній» Федір дуже ранимий, будь-яка критика на його адресу може стати причиною тривалої депресії.

“Осінній” Федір відповідає порі року, в період якої він народився. Ця людина володіє суперечливим і складним характером. Для нього властиві часті зміни настрою. Через відсутність посидючості і працьовитості він рідко домагається цілей. Любить свободу, тому часто уникає серйозних стосунків з жінками. Нерідко залишається холостяком на все життя.

«Весняний» Федір доброзичливий і позитивний чоловік. Молода людина ласий на лестощі і компліменти, самостверджується за рахунок протилежної статі. Головним джерелом натхнення цієї людини є любов.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *