Краса в імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Краса в імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Як назвати дитину, кого привітати з Днем янгола і, можливо, вам цікаво прочитати, чи сходиться написане з кимось із ваших знайомих? Приємного читання.

23 квітня іменини святкують Олександр, Григорій, Дмитро, Максим, Терентій, Федір та Яків.

Олександр

Походження імені від грецьких імен Алекс і Андрос означає захисник, або дослівно – захищає чоловік.

Ім’я Олександр підходить будь-якому хлопчикові, спокійному і непосидючому. Основна якість, яка супроводжує Сашу все життя — прагнення до лідерства. Воно не дозволить ніколи опустити руки, формуючи міцний характер справжнього чоловіка.

Він вміє керувати ситуацією і людьми, вести за собою. Головні характеристики, властиві імені — легендарні наполегливість і благородство, владність і впевненість у своїх силах.

Головне, в дитинстві зробити все, щоб маленький Саша розвивав в собі ці якості. Це дозволить у дорослому житті домогтися багато чого.

Алекс завжди домагається своїх цілей, часто використовуючи не дозволені прийоми. Він володіє живою уявою, всіляко намагається показати власну перевагу. У нього заздалегідь готові пояснення будь-яким промахам.

Привабливий чоловік з почуттям гумору подобається представницям жіночої статі, але він здатний бути грубим і різким і не завжди діє в рамках пристойності. Деяка нестійкість психіки дозволяє йому здійснювати необдумані вчинки. Він схильний до спалахів гніву, часто буває дратівливим.

Відрізняється деякою непостійністю і легковажністю, любить осягати нове, розвиватися, досліджувати. Благородний, для нього найстрашніший гріх – зрада. За характером, швидше, сангвінік, частково є прояви холерика. Вміє легко входити в довіру і стає душею компанії. Незважаючи на легкість поведінки, Саша глибока людина, і він завжди приймає зважені рішення. Доля у Олександрів складається досить складна, але життя завжди цікаве та насичене.

Олександр вважає себе главою сім’ї, і дружина повинна всіляко підтримувати в ньому цю впевненість. Він несе відповідальність за все, допомагає батькам, при цьому спокійного сімейного життя чекати не варто. Любить своїх дітей, і навіть якщо не буде жити разом з дружиною, про них буде завжди піклуватися і допомагати. Здатний полюбити як своїх і прийомних дітей.

Всі характеристики імені Олександр говорять про те, що з людини вийде відмінний бізнесмен. Він буде прекрасним керівником, який розуміє своїх підлеглих, викликаючи у них повагу.  Відрізняється високою чесністю і справедливістю, але якщо у нього щось не виходить, без докорів сумління піде на хитрість. Борець, він великих висот здатний досягти в комерційній діяльності, дизайні, юридичній сфері. З них виходять прекрасні артисти з яскраво вираженою харизмою, дипломати і депутати.

Саше не підійде діяльність, яка вимагає посидючості і уважності, тому пов’язувати своє життя з науковими дослідженнями не рекомендується. Не приверне його і монотонна одноманітна робота, довго він на ній не протримається, незалежно від фінансової винагороди.

Григорій

Батьківщина імені Григорій — Стародавня Греція. У мові цієї країни є слово “григорео”, яке перекладається як «не спати» або «пильнувати».

Гргорій— це дитина, яку обожнюють всі: і сім’я, і малознайомі люди. Навіть у дитинстві він знає все про ввічливість і хороший тон, не грубить нікому, допомагає старшим. Він доброзичливий до всіх оточуючих, легко заводить нові знайомства, має багато друзів, з якими завжди добрий і ввічливий. Він ніколи не зрадить і не кине в біді близького. Немає таких людей, яких він би зневажав або ненавидів: до всіх ставиться з любов’ю.

Активності цієї дитини можна тільки позаздрити. Здається, ніби він ніколи не втомлюється, енергія б’є з нього ключем. Крім того, хлопчик схильний до оптимізму: він рідко сумує і засмучується через невдачі.

Григорій — підліток дуже легко сходиться з новими людьми. Навіть серед однокласників у нього дуже багато близьких друзів, яким він відкриває себе, розкриває свої секрети. Його проблема полягає в тому, що він не вміє розбиратися в людях. Головним недоліком цієї молодої людини є лінь. Він насилу знаходить в собі сили почати робити навіть дуже важливі і серйозні справи, не кажучи вже про прибирання чи прохання близьких. У цього хлопця від природи хороша пам’ять, багато предметів він розуміє без всяких труднощів. Але йому дуже важливо, щоб всі вчителі ставилися до нього з повагою, інакше у нього пропадає будь-яке бажання вчитися.

Навіть у дорослому віці Григорій зберігає своє широке коло спілкування. Він добрий і комунікабельний, вміє знайти до кожного підхід і завжди радий допомогти близькому, тому інші люди самі тягнуться до нього. Він досить мрійливий і романтичний. Головні його недоліки-принциповість і безкомпромісність. Таку людину неможливо переспорити. Він буде стояти на своєму, навіть якщо знає, що неправий.

Григорій має схильність до вивчення прикладних наук. Він дуже любить читати і навіть робити різні досліди, якщо таке можливо.  Григорій може займатися будь-якою діяльністю і скрізь доб’ється успіху. На робочому місці він проявляє розум, працьовитість і старанність, за що завжди отримує похвалу від начальства.  Цьому чоловікові найбільше підійдуть такі спеціальності, як режисер, журналіст, фотограф, письменник, конструктор, військовий або державний службовець.

У більш дорослому віці Григорій дозріває для створення сім’ї, вона знаходить важливе місце в його житті. Чоловікові доведеться поспілкуватися з багатьма дамами, перш ніж він знайде свою другу половинку, так як він пред’являє до неї досить багато вимог. Йому потрібна тиха, лагідна, домашня дружина, яка буде смачно готувати і утримувати будинок в чистоті.

Гріша ж буде вірним і турботливим чоловіком, який не шкодує грошей і емоцій на своїх рідних. Йому подобається бути головним, контролювати побут своїх домочадців. Розлучення в його родині малоймовірне. Свою дружину він більше поважає, ніж любить, а ось діти все життя отримують від нього увагу і матеріальну підтримку.

Пора року, в яке народився Гриша, може чинити дуже сильний вплив на його особистість.

 • “зимовий” – дуже позитивна і позитивна людина, яка вірить в найкраще в людях. Він дуже комунікабельний і приємний у спілкуванні. Поруч з цим чоловіком будь-кому буде добре і спокійно. Він позитивний і вміє підтримати розмову на будь-яку тему. Відкритий іншим людям і ніколи не відмовить у допомозі, незалежно від того, хто її потребує. Він навіть у молоді роки володіє життєвою мудрістю і прекрасною інтуїцією, що дозволяє йому легко, без всяких перешкод йти по життю;
 • «весняний» — дуже амбіційний і цілеспрямований, він мріє про багатство і велич, не зупиниться ні перед чим, щоб цього досягти. Його працьовитість і завзятість дозволять йому багато чого досягти, але чинити підло заради своїх мрій він не буде, так як виступає за справедливість і чесна праця. З такою людиною важко сперечатися: він не приймає критики або чужу правоту, буде продовжувати сварку, навіть якщо знає, що неправий. Він агресивний і запальний, через що спілкування з ним іноді стає просто небезпечним;
 • «літній» — не наділений рисами, які б забезпечили йому популярність в суспільстві, тому не володіє великим колом спілкування, але мало тих, з ким він спілкується, дуже дорожать цією людиною. Він чесний, добрий і завжди піклується про близьких, не кине іншого в біді, а вислухає, підтримає, допоможе. Він знає слабкі місця оточуючих, але ніколи не користується цим для власної вигоди. Цей чоловік невпевнений в собі, сором’язливий і не любить виділятися з натовпу. Йому складно прийняти якесь рішення, тому він мало домагається в житті;
 • «осінній» — має складний характер і насилу сходиться з новими людьми. Він нетовариський і замкнутий одинак, з ним складно порозумітися і знайти спільну мову. Всі свої думки і почуття він тримає при собі, нікому повністю не відкриваючись. І справа тут не тільки в сором’язливості, але і в дуже сильному егоїзмі цієї людини. Дівчині, яка доб’ється його розташування, дуже повезе: він вірний чоловік, надійний і завжди піклується про свою сім’ю. Він буде люблячим чоловіком і батьком.

Дмитро

Ім’я Дмитро має грецьке коріння, що означає землероб, плід землі.

Значення імені Дмитро змінюється в залежності від пори року народження. Народжений взимку, чоловік дуже амбітний, володіє лідерськими якостями, прагне проявити себе з кращого боку в усіх відношеннях.

Весна дарує впертість і непередбачуваність, Діма весняний вічно знаходиться в пошуку кращого.

Емоційність і запальність – відмінні риси характеру Дмитра, народженого влітку. Він погано контролює пориви, і часто це дуже заважає йому в житті і любові.

Осінь приносить в характер спокій і практичність. Такі люди легко заробляють великі гроші, і так само легко їх витрачають.

За характером Дмитро холерик, дуже імпульсивний і замкнутий. Часто керується емоціями, не відрізняється тактом і дипломатичністю, любить рубати з плеча. Прямолінійність заважає побудові рівних відносин, як в сім’ї, так і на роботі. Інтуїція розвинена добре, він керується в прийнятті рішень своїми почуттями.

Не сприймає брехню і лицемірство, з друзями щедрий і чуйний. Вірить у свої ідеали, не любить конфлікти, і всіма силами намагається їх уникати.

Має відмінне почуття гумору, що дозволяє йому згладжувати гострі кути у відносинах. Зла довго не пам’ятає, швидко відходить. Любить бути в центрі уваги, водночас не відкриває своїх почуттів.

Ім’я Мітя більш спокійне, маленький Мітя схильний до стресів і меланхолії. Дорослішаючи, стає залежним від громадської думки, тому не здатний на серйозні вчинки. Він легко піддається тиску.

Діма по натурі природжений технар. Він швидше вибере професію, пов’язану з комп’ютерами та іншою технікою, і досягне в цій сфері багато чого.

Живий аналітичний розум дозволить стати Дмитрику відмінним програмістом, інженером, винахідником. Ніколи не вплутується в сумнівні справи, але іноді емоційність бере гору над розсудливістю, що може погано закінчитися.

Вміє Діма працювати з людьми, з нього вийде прекрасний керівник, живий, дисциплінований, старанний і працьовитий. Він здатний чітко і грамотно розподілити обов’язки і позначити фронт роботи. Раціональне мислення і вміння пристосовуватися допоможуть йому легко орієнтуватися в складних ситуаціях.

Може відмінно проявити себе в творчій роботі. Дмитро–гравець командний, він вважає за краще діяти спільно. Має ділову хватку, але в бізнесі успіх його чекає лише в тому випадку, якщо він навчиться контролювати свої емоції і діяти самостійно. Оскільки покладатися на інших в бізнесі-не завжди вірне рішення. Його чекає успіх в медицині, юриспруденції, спорті, в політиці.

У відносинах Діма не відрізняється рішучістю, він повинен бути впевнений, що почуття взаємні. Невизначеність робить його слабким, вибиває з колії. Характер ревнивий, може знайти навіть незначний привід, щоб розірвати стосунки. Одружитися рано не поспішає, він повинен бути впевнений у своїй обраниці.

До сім’ї відноситься трепетно, дуже прив’язаний до дітей, проводить з ними вільний час. Навіть після розлучення бере участь у їхньому житті. Але дружині Дмитра доводиться нелегко, він як маленька дитина впертий і примхливий, вимагає уваги та участі. Почуття проявляє скупо, егоїстичний.

Максим

Ім’я Максим має латинське коріння. Його походження пов’язують з назвою стародавнього римського роду — Maximus, що в перекладі з латині означає «найбільший». У Стародавньому Римі ім’ям Максим називали синів знаті, бажаючи їм славних перемог і успіху в житті. Вважалося, що це ім’я допоможе своєму власникові досягти великих висот у професійній сфері, а також вбереже від негараздів і підступності друзів.

В Україні ім’я Максим почало поширюватися в 60-х роках ХХ століття, причому зростання його здійснювалося бурхливими темпами. Воно входило в 5-ку найпопулярніших.

У дитинстві Максим – самостійна і слухняна дитина, яка не доставляє батькам особливих проблем. Більше того, хлопчик завжди і в усьому прагне допомагати дорослим, нерідко береться за зовсім недитячі справи. Посидючий, допитливий, в міру активний. Єдиний мінус в тому, що хлопчик часто сумнівається в своїх силах, що робить його нерішучим. Причому ця якість властива для нього протягом усього життя, хоча в дорослому віці він буде ретельно приховувати це.

Для маленького Максимка властиво виражене жіноче начало в характері. Він ласкавий, доброзичливий, вміє вислухати. Однак до позитивних якостей додаються і негативні характеристики: слабодухість, залежність від чужої думки. Щоб викорінити недоліки або хоча б підкоригувати їх, батьку Макса потрібно постаратися з раннього дитинства прищепити синові істинно чоловічі риси характеру. Можливо, хлопчика потрібно буде віддати в школу єдиноборств, де його навчать постояти за себе. Також можна звернути увагу на гурток технічного моделювання або автоконструювання.

З навчанням у Максима немає особливих проблем, але і зірок з неба він не хапає. До навчання хлопчик ставиться з усією відповідальністю, розуміючи, що від цього залежить його майбутнє.

Хлопець на ім’я Максим — врівноважений, зосереджений і дисциплінований хлопець, який ніколи не демонструє своїх справжніх почуттів. Він рано починає цікавитися дівчатками, часто домагається розташування першої красуні в школі.

Макса люблять і цінують друзі. У нього гарне почуття гумору, він завжди готовий прийти на допомогу. Однак разом з цим оточуючі знають, що Максим завжди відстоює свою точку зору.

Дорослий Максим часто зовсім не схожий на себе в дитинстві. Тепер це цілеспрямований і впевнений (принаймні зовні) в собі чоловік, який знає чого саме він хоче від життя. Однак навіть заради власного благополуччя, він ніколи не поступиться своїми принципами. Макс — доброзичливий, щирий, ніколи не піде по головах заради досягнення успіху. Щоб досягти стабільності в житті Максим буде багато працювати і постійно розвиватися, що дозволить йому постійно бути в курсі нових тенденцій на професійному терені.

Максим може домогтися непоганих результатів у професійній сфері, але тільки в тому випадку, якщо робота приносить йому задоволення. Він може стати фотографом, журналістом, актором. Властиві Максу об’єктивність і старанність допоможуть йому в роботі архітектором, інженером, дослідником. Через деяку невпевненість в собі Максим рідко займає керівні пости. Він не хоче брати на себе відповідальність, тому йому простіше виконувати поставлене перед ним кимось завдання, ніж самому командувати людьми.

Свою долю Максим, як правило, пов’язує з владною і досвідченою дамою. Його супутниця повинна не тільки в усьому підтримувати Макса, але і розділяти його інтереси. В іншому випадку сварки і скандали стануть звичною справою в їхній родині.

До дружини Максим ставиться з повагою, не цурається допомагати їй в домашніх справах, не розділяючи їх на “жіночі” і “чоловічі”. Обзавівшись сім’єю, він рве всі минулі відносини, вважаючи, що інтрижка на стороні принижує його як особистість. Своїх дітей Макс любить, приділяє їм багато уваги, готовий віддати останнє заради їх посмішки.

Здоров’я. Максиму потрібно берегти нервову систему. Головна небезпека для нього — депресивний стан, оскільки в такі моменти він може захопитися алкоголем, до якого у Макса є схильність. Сечостатева система — ще одне слабке місце Максима. Молодій людині слід берегти нирки, простату, сечовивідні шляхи.

“Зимовий” Максим наділений аналітичним складом розуму. Він рано визначається з професією і планомірно рухається до поставленої мети. Чоловік прямолінійний, комунікабельний, неймовірно чесний. Правда, в дитячі роки може іноді схитрувати. Проте цей вчинок найчастіше викликає у всіх тільки усмішку, оскільки робить Макс це настільки невміло, що його кожен може розсекретити.

 “Весняний” Максим відрізняється неймовірною енергійністю. Емоції б’ють з нього ключем. Він добрий, щасливий, володіє лідерськими якостями. Єдиний мінус — його непосидючість. Макс не може довго займається однією справою, вона просто йому набридає. Батькам слід виховувати в хлопчику завзятість і наполегливість, інакше в дорослому житті він так і не зможе знайти своє призначення.

«Літній» Максим щедрий, безкорисливий, хороший чоловік і батько. Навколо нього завжди багато друзів, які люблять, поважають його і часто просять поради. Максим стресостійкий, стійко переносить життєві невдачі, вірячи, що за «чорною» смугою завжди слідує «біла».

«Осінній» Макс — романтична натура. Він вміє легкою імпровізацією підняти настрій відразу цілої натовпі людей. Тому часто саме він є лідером в колективі. Єдиний недолік молодої людини-небажання домагатися більшого. Йому подобається жити одним днем, просто пливучи за течією.

Володарі імені Максим свої іменини можуть святкувати в одну з наступних дат: січень — 26, 29; лютий — 3, 5, 11, 19; березень — 4, 19; квітень — 2, 23; травень — 4, 11, 13, 27; червень — 1, 4, 30; липень— 1, 4, 11, 18, 20; серпень — 12, 24, 26;  вересень — 2, 18, 28; жовтень — 3, 8, 22;листопад — 5, 10, 12, 24; грудень — 5, 29.

Терентій

Тема походження імені Терентій дуже складна. Сучасні фахівці-дослідники вважають, що воно може мати коріння в латинській культурі. Коренем є слово “teres”, що в перекладі з латинської мови означає “витонченого” або “ввічливого”.

Це ім’я хлопчикові в ранньому віці дарує такі риси, як сором’язливість, невпевненість у собі, доброта, боязкість, нетовариськість, небалакучість. Це дуже спокійний і незалежний за натурою хлопчик, у нього мало друзів. Йому потрібно знайти впевненість, але допомогти в цьому зможуть лише батьки. Чесність і справедливість – це головні його переваги. Терентій рано починає цікавитися навчанням і науками, обожнює розвиватися, але багато в чому йому не вдається домогтися успіхів саме через свою сором’язливість.

Підлітковий етап принесе чимало змін, особливо при правильному вихованні. Втративши частку невпевненості в собі, він почне завойовувати авторитет серед ровесників. Він майстерно розрізняє погані і хороші наміри, і якщо бачить, що людині потрібна його допомога, то не відмовить.

Старанність, відповідальність, надійність, обов’язковість – ці риси допоможуть йому досягти успіхів в обраній професійній діяльності. Швидше за все, вибере щось складне і наукове. Не любить гуманітарні науки, обожнює точність і визначеність у всьому. Але це стосується тільки кар’єри, а в житті це дуже добрий і ласкавий чоловік, який обожнює спілкування з дітьми.

Що стосується взаємин із протилежною статтю, то можуть виникати складності. Причина в недостатній романтичності – йому важко зізнатися у почуттях жінці, важко стати тим, кого називають в наш час “принцом на білому коні”. Натомість у шлюбі він може стати реально  зразковим сім’янином і чудовим батьком сімейства.

Федір

В середині XX століття ім’я Федір було неймовірно популярним. Зараз же воно поступово здає свої позиції, хоча поки ще числиться серед рейтингових. Свій вибір на користь цього імені батьки роблять тому, що воно обіцяє хлопчикові щасливе і благополучне життя. Однак як показує практика, на долю і характер людини впливає не тільки ім’я.

Лінгвісти стверджують, що ім’я Федір прийшло до нас з Візантії. Утворено воно було від грецького імені Теодорос, яке через деякий час стало звучати як Феодорос. Утворилася словоформа шляхом складання частин грецьких позначень: “феон” (божество) і “Доріс” (підношення, дар). Тому значення імені звучить велично – «Божий дар», «дарований Богом».

Позитивні якості:

 • упевненість у собі;
 • організованість;
 • старанність;
 • надійність;
 • практичність;
 • чесність.

Негативні якості:

 • дратівливість;
 • пристрасть до азартних ігор;
 • скупість;
 • замкнутість.

Маленький Федінька трохи похмурий, мовчазний, замкнутий. Його рідко коли побачиш в якості заводили, частіше хлопчик тримається трохи осторонь від однолітків, вважаючи за краще спокійні ігри. Малюк росте серйозним і відповідальним. Від нього ніколи не почуєш про забуту або втрачену іграшку.

У шкільному віці педагоги душі не чують у відповідальному, серйозному і акуратному хлопчику, хоча сам він улюбленці не набивається, так як терпіти не може підлабузництва і фальші. Вчиться Федір непогано. Хлопчик міг би бути круглим відмінником, якби не деякі крайнощі: Федя або назубок визубрить предмет, або зовсім до нього не готується.

Володар імені Федір-надійна і міцна людина, яка при виникненні будь-яких проблем не чекатиме допомоги згори. Чоловік спокійно і впевнено почне сам вирішувати поставлені перед ним завдання і обов’язково доб’ється позитивного результату. Федір — відмінний товариш. Для своїх друзів він готовий на будь-які жертви, проте заслужити його довіру непросто. Як правило, для того щоб чоловік визнав дружбу справжньою, з ним необхідно з’їсти не один пуд солі.

Завдяки властивій Федору цілеспрямованості, організованості і врівноваженості він може спробувати себе в багатьох сферах. Головне для нього — усвідомлювати, що його робота приносить користь. Саме тому найчастіше він вибирає робочі спеціальності: автомеханік, токар, слюсар та ін. близька йому буде і сфера туризму. Побудова кар’єри не є для Феді пріоритетом. Більше того, іноді він сам відмовляється від керівної посади тільки через природну замкнутість.

Старанність, організованість і впевненість у власних силах стануть чудовою підмогою для Федора в організації власного бізнесу. До того ж чесність і справедливість цього чоловіка викликають повагу і довіру у його ділових партнерів.

Створення сім’ї – найвідповідальніший і найважливіший крок у житті Федора. Ідеальною супутницею для нього буде поступлива, працьовита, розумна жінка, яка зможе щиро полюбити і прийняти Федю разом з усіма його перевагами і недоліками. Чоловік — турботливий і вірний чоловік. Ніжне ставлення до дружини зберігається у нього протягом усього життя. Єдине чого він не зможе пробачити — це зраду.

Федір дуже прив’язаний до дітей, проте його серйозність заважає йому в спілкуванні з ними. На активні ігри з дітьми у чоловіка немає ні часу, ні фантазії, тому більшою мірою займатися ними доведеться дружині.

“Зимовий” Федір — цілеспрямована і відповідальна людина, на яку можна покластися в будь-якій ситуації, ніж деякі безсоромно користуються. Рано чи пізно такий стан речей призводить до конфліктів в сім’ї і може навіть зруйнувати її. Однак змінити себе Федір не в силах.

Федір, чий день народження припадає на літній період, відрізняється твердим характером і завзятістю. Він ніколи не йде на компроміс, відстоює свою точку зору до кінця. Незважаючи на це, «літній» Федір дуже ранимий, будь-яка критика на його адресу може стати причиною тривалої депресії.

“Осінній” Федір відповідає порі року, в період якої він народився. Ця людина володіє суперечливим і складним характером. Для нього властиві часті зміни настрою. Через відсутність посидючості і працьовитості він рідко домагається цілей. Любить свободу, тому часто уникає серйозних стосунків з жінками. Нерідко залишається холостяком на все життя.

«Весняний» Федір доброзичливий і позитивний чоловік. Молода людина ласий на лестощі і компліменти, самостверджується за рахунок протилежної статі. Головним джерелом натхнення цієї людини є любов.

Яків

У перекладі з давньоєврейської ім’я означає “другий за народженням”.

Яків відноситься до числа практичних, розважливих дітей. Він трохи тугодум, повинен звикнути до нової ситуації і до нових людей. Завжди віддає перевагу старим, перевіреним друзям.

У нього легко розвиваються респіраторні захворювання. Любить пригодницькі романи. З особливою пошаною ставиться до свого батька і, виростаючи, не втрачає з ним духовного зв’язку.

Яків працьовитий, будь-яку справу прагне довести до кінця. Має непогані комерційні здібності завдяки вмінню ладити з людьми, вирішувати і пом’якшувати міжособистісні конфлікти. Власник цього імені завжди цікавиться науково-фантастичною літературою. І вибирає собі професію теж із технічної сфери. Робота має бути спокійною, а головне, ґрунтовною. Велика ймовірність, що Яша може вибрати творчу професію, наприклад, письменника чи дизайнера.

Власники імені Яків не дуже вірні супутники життя. Часто мають зв’язки на стороні і дуже легко знаходять своїм слабкостям виправдання. Як правило, всі ретельно приховують від своєї другої половинки, що та ні про що й не підозрює. Це дуже приваблива людина, і тому, як правило, йому все пробачають. Веселий, добродушний, може посміятися з себе і з інших, але це сприймається оточуючими, як злі глузування. Відмінного почуття гумору Яші не позичати. Є в ньому і такі неприємні якості, як запальність чи буйність. Але, як правило, він дуже швидко відходить і сам йде на примирення, незалежно від того, хто був винен. Спілкуватися з Яшею легко, причому зовсім різним людям за складом розуму та темпераменту.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *