Краса в імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Краса в імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Кажуть: як назвеш корабель, так він і попливе. Будь-яке ім’я має своє значення. І, як не дивно, дехто вірить у те, що імена мають вплив на долю, характер людини.

Як назвати дитину, кого привітати з Днем янгола і, можливо, вам цікаво прочитати, чи сходиться написане з кимось із ваших знайомих? Тоді читайте далі, і приємного вам читання!

20 квітня іменини святкують Аркадій, Георгій, Данило, Євдокія, Петро, Прокоп.

Аркадій

Це ім’я давньогрецького походження. І означає воно – житель Аркадії (центральна область Стародавньої Греції).

Маленький Аркадій улюбленець і дорослих, і дітей. Він росте привітним, привітним і товариським хлопчиком. Аркадій практично завжди правильно оцінює ситуацію. Гордий, уразливий, нерідко замикається в собі. Любить поміркувати над вчинками і долями людей. Завжди зрозуміє іншу людину і зможе переконати оточуючих. Сентиментальний, але володіє сильною волею, терплячий.

Аркадій дуже активний і життєрадісний, любить перебувати в центрі уваги і бути в центрі подій. Має багато друзів. Любить гучні компанії, де його завжди охоче приймають. Не страждає комплексом неповноцінності, але свої переваги показувати не буде. Цілеспрямований. На шляху до успіху долає всі перешкоди. До роботи ставиться вкрай строго.

З Аркадія вийде хороший юрист, викладач, журналіст, лікар або науковий співробітник. Володіючи високим інтелектом і величезною енергетикою, може стати чудовим музикантом або артистом.

Аркадій волелюбний, інколи все ж може потрапити під вплив іншої людини, але швидко оговтується.

Одружується Аркадій рано, частіше на однокласниці. Його ідеалом є жінка-мати, жінка-друг. Він хороший сім’янин і дуже любить свою сім’ю. Обожнює дітей і завжди розуміє їх. Захопившись жіночою красою, Аркадій може завести роман на стороні, який швидко закінчується.

Георгій

Георгос називали Зевса, це відомо з грецької міфології. Він шанувався як бог грому. Тому перекладається ім’я Георгій як землероб, орач. Походження його з давньогрецької пояснює це значення. Відомо також, що популярність ця «іменоформа» набула після прийняття християнства на Русі, таким ім’ям звали одного з вірних послідовників Христа – Георгій Побідоносець.

Зима привносить в характер Георгія обов’язковість і педантичність, імпульсивність не властива зимовим Жорам, вони стримані і спокійні. Навколишні їх часто вважають сухими, у них мало друзів, але це дуже надійні сім’янини, які доводять свою любов справами, а не словами.

Весняні Гошеньки відкриті, товариські, хитрі, амбітні. Комунікабельність і красномовство дозволяє їм знайти спільну мову з будь-якою людиною. Це душа компанії, але часто на сім’ю у них не залишається часу. Він занадто цінує свою свободу, тому одружується пізно.

У літніх Гош витончена натура, їм властива вразливість, схильність до самокопання, вони важко сприймають критику на свою адресу, не вміють визнавати свої помилки, тим більше вибачатися. Постійна робота над собою Гоші, народженому влітку, дозволить знайти своє місце в житті, стати відмінним сім’янином. Ці люди люблять активний спосіб життя і подорожі.

Осінні Георгії розважливі і серйозні, віддані друзям і відверті. Вони завжди скажуть те, що думають. На роботі їх цінують за відданість своїй справі і дисциплінованість. Для сім’ї Георг, народжений восени, зробить все. Такий чоловік, надійний, турботливий і люблячий – мрія будь-якої жінки. Головне, щоб його обраниця була мудрою і не дуже емоційною жінкою.

Характер

За характером Георгій меланхолік, на перший погляд здається емоційно нестійким, нестриманим, зарозумілою людиною, відноситься до оточуючих зарозуміло. Але за цією поведінкою часто ховається дуже ніжна і тонка натура, Жори сором’язливі, і не завжди можуть відкрито заявити про свої бажання.

Складний характер поєднує в себе доброту і гординю, справедливість і хитрість. З одного боку Гога може легко пробачити промах або недолік коханій людині, з іншого боку так само легко розірве стосунки у разі обману або зради. Інтуїція розвинена прекрасно.

З віком в характері Георгія все більше переважають нотки спокою, його не приваблює влада, він намагається уникати конфліктних ситуацій. Почуття справедливості не дає йому пройти повз брехню, він завжди заступиться за обдуреного. Сам він хитрий і спритний, тому Гогочку неможливо обдурити.

Доля прихильна до власників імені Георгій. У відносинах Гоша щедрий, великодушний, поблажливий до чужих недоліків, що дозволяє йому підтримувати з усіма рівні стосунки. Ворогів і недоброзичливців він практично не має.

Стриманість багато хто плутає зі слабохарактерністю. Це помилкова думка, Георг ніколи не дасть в образу себе і близьких, сила проявляється в критичних ситуаціях. Він може багато чого досягти в житті, але матеріальна сторона для нього ніколи не стане пріоритетною.

У любові Георгію щастить. Незважаючи на те, що він скромний і нерішучий в спілкуванні з протилежною статтю, вміння проявляти турботу і природна чарівність грають свою справу. Поспішних романів Гоша не заводить, зате всі його відносини ґрунтовні.

Георгій прекрасний сім’янин, не боїться домашніх справ, із задоволенням займається облаштуванням побуту, любить дітей. Відносини будує на рівних, не прагнучи до лідерства. Зрад не прощає, і сам ніколи не зраджує. Вважає за краще проводити час з сім’єю, але двері його будинку завжди відкриті для близьких друзів.

Георгій не дуже любить рутинну роботу, пов’язану з розрахунками і одноманітністю. Але і з нею він прекрасно справляється завдяки аналітичному складу розуму, старанність і відповідальності. Найкраще Жорі зупинитися на професіях, так чи інакше пов’язаних з творчістю. Реалізуватися Гога може в літературі або викладанні, в медицині або військовій справі, в журналістиці або юриспруденції. Він не прагнути зайняти крісло керівника, але якщо це у нього вийде, що він стане чудовим менеджером, розуміє, вміє підтримати і направити.

При бажанні, Георг може багато домогтися в бізнесі. Він легко розбирається в робочих процесах, вміє розподіляти обов’язки, розуміє суть фінансових потоків.

Данило

Данило має біблійне походження, перекладається як Божий суд, суддя мій Бог. Спочатку ім’я звучало як Даніель. Це красиве, звучне, рідкісне ім’я, яке дарує власникові м’який і поступливий характер. Воно несе силу і ґрунтовність, що означає – володар цього імені врівноважений і серйозний.

Значення імені Данило багато в чому визначає пору року, коли народився хлопчик. Зима вносить в характер чоловіка прагматичність і розважливість, дозволяє йому досягати будь-яких вершин. Разом з тим, зимовий Даня чуйний і добрий, але дуже емоційний, легко виходить з себе. Для нього дуже важлива сім’я, тому до вибору дружини підходить відповідально.

Весна дарує власникові імені Данило творчий початок, цей чоловік живе в своєму світі, ідеалізує людей, що рано чи пізно призводить до розчарування і самотності. Вразливий і образливий весняний Даня потребує любові і турботи.

Літні хлопчики—прекрасні артисти по життю, вони легко підлаштовуються під нові обставини, відрізняються гнучкістю мислення, легко вирішують поставлені завдання. Вважають за краще вибирати супутниць амбітних і активних. Шукають свою музу.

Осінь робить свій вплив на ім’я, вона дарує Данечкові впертість, наполегливість, егоїстичність. Чоловік, народжений восени, постійно бере участь в якихось подіях, вважаючи за краще перебувати в центрі уваги. Шукає жінку товариську, дотепну і добру.

За характером Данили – флегматики. Вони рідко нервують, їх практично неможливо зачепити. Всі душевні драми переживають всередині, не втрачаючи при цьому оптимізму. Данило вміє слухати, легко підтримає бесіду на будь-яку тему. Але його зосередженість на внутрішньому світі часто заважає в реальному житті. Не сприймає поспіху, все робить грунтовно.

Дуже прив’язаний до матері, вимагає постійної уваги і участі батьків, показуючи ревнощі. Вчитися не дуже любить, хоча має відмінні здібності. Йому важливо відчувати інтерес до справи, якою займається. Якщо знайде захоплення, то цілком можливо, що воно стане його долею. Має схильність до творчості, відмінно розбереться в точних дисциплінах, якщо захоче.

Дорослішаючи, Данечка стає більш спокійним і навіть боязким. Але тихонею його вважають дарма, у нього є всі задатки лідера, просто до пори до часу вони не проявляються. Це вольова людина, яка якщо вирішить чогось добитися, то обов’язково доб’ється. Вивести з себе Даню складно.

Характер Данечки вельми специфічний, він виділяється серед інших чоловіків. Маючи власні уявлення і смаки, він ніколи не буде робити так, як усі. І навіть якщо його переваги йдуть врозріз з сучасними віяннями, він залишиться при своєму. Це стосується і модних тенденцій в одязі, Даньок віддає перевагу якості, зручності і практичності.

Варто відзначити таку негативну рису в характері Данечки, як байдужість до всього, що не стосується його особисто. Він може бути ввічливим і чарівним, але його участь в житті інших людей майже завжди показна. Відрізняється імпульсивністю і метушливістю, це іноді призводить до самотності.

Дорослий Даня врівноважений і спокійний, він розважливий і неквапливий в судженнях, але рішучий в дії. Завдяки розважливості і прагматичності, доля йому благоволить. Його оптимізм не знає кордонів, тому він гідно виходить з усіх колотнеч. Його дипломатичність і тактовність дозволяють підтримувати хороше ставлення з усіма.

Не терпить брехні і зради, таких людей назавжди викреслює зі свого життя. Данилу важливо отримувати підтримку і бути впевненим у своїх діях, оскільки схильність до самокопання призводить до сумнівів, чи правильно він чинить. Поруч з ним повинні завжди перебувати люди, готові його морально підтримати у важкій ситуації.

Даня повністю викладається на роботі, якщо обрана діяльність приносить йому і матеріальне, і моральне задоволення. Розвинена уява, образне мислення і гостре сприйняття дійсності допоможуть Дані досягти висот у творчості. Він любить людей, відкритий до спілкування, тому може спробувати себе в кіно або журналістиці. З нього вийде хороший психолог, дипломат, юрист, письменник. Сфери медицини, науки, будівництва для володаря цього імені теж відкриті, але за умови, якщо чоловік зможе виховати в собі посидючість і дисциплінованість.

Для близьких і друзів Данило—відкрита і вірна людина. Намагається створити міцну і дружну сім’ю, дуже любить дітей і ніколи не підвищить на дитину голосу. Його дружина обов’язково повинна розділяти Данині захоплення, показувати його правоту. Данечка прагне до духовної гармонії з жінкою, яка поруч. Якщо йому це вдасться, то відносини будуть прекрасними.

Євдокія (Явдоха)

Ім’я Євдокія має значення: «добра слава», «Пахощі». Походження цього імені – Візантія.

Характер у Євдокії пустотливий і впертий, часто слухається тільки тата, якого побоюється і, безумовно, поважає. Вона часто ображається і вередує.

Маленька Євдокія відрізняється допитливістю. У неї дуже часто народжуються якісь нові ідеї. Євдокія навчається з інтересом, але через те, що не може спокійно сидіти на місці, часто не виявляється в числі перших.

Подорослішавши, Євдокія стає господарською, турботливою і поступливою. Вона завжди намагається уникати сварок, так як не любить конфліктів. В житті їй доводиться не легко, але вона вчиться долати труднощі і досягати бажаного. Євдокія поступово стає практичною і розумною. Вона не надто поспішає зближуватися з людьми, зазвичай у неї мало близьких подруг. Після заміжжя Євдокія не любить займатися справами по будинку. Багато часу приділяє своїй зовнішності. Любить ходити в гості і в театр.

Петро

Ім’я Петро з’явилося вперше в Давній Греції і у перекладі з грецької воно означає «камінь», «скеля», його трактують і як «непохитний», “твердий”.

Батьків дитина не може не радувати: він з юних років росте спокійним і слухняним, посидючим, коли це необхідно. Маленький Петя найчастіше позитивний, рідко віддається смутку або зневірі. Він трохи сором’язливий, але це компенсується його в міру активної натурою: він не любить сидіти без справи (адже веселитися з друзями набагато цікавіше), але ніколи не заграється занадто сильно, в неприємні ситуації не потрапляє.

Це неконфліктний хлопчик, який намагається бути з усіма добрий і уникати сварок. Він досить комунікабельний і завжди знаходить спільну мову з іншими хлопцями, але от відкрити свою душу кому-небудь не поспішає: йому набагато комфортніше, якщо всі його думки і почуття заховані у нього всередині.

Ставши дорослим, Петро не втрачає своєї товариськості і красномовства, але друзів у нього катастрофічно мало, так як він боїться зближуватися з людьми, відкривати їм свою душу. Але тим небагатьом, для кого він це зробив, дуже пощастило: хоч чоловік і буває часом дуже різким, він завжди чесний з близькими і тримає своє слово. Ця людина твердо стоїть на землі, ніколи не слухає голоси інтуїції і довіряє тільки логіці. Він неспішно приймає рішення, вважаючи за краще якомога довше думати і аналізувати. Здоровим глуздом він теж не обділений.

В роботі Петро в першу чергу шукає суспільне визнання, можливість показати себе. Великих успіхів йому допомагають досягти красномовство і ораторські здібності, він дійсно вміє переконувати людей. Для цієї людини буде нескладно отримати керівну посаду, але він навряд чи буде їй задоволений: хоча Петро і мріє про владу, крісло начальника не буде дозволяти йому реалізуватися так, як він цього хоче.

Найбільше чоловікові підходять громадські та політичні роботи. Він стане прекрасним дипломатом, консультантом, аналітиком, соціологом. Лінгвістичний напрямок (література і журналістика) теж цілком підійдуть Петру, а живий розум дозволить йому зайнятися науковою діяльністю.

Цей чоловік може стати цілком успішним, працюючи на себе,  має задатки бізнесмена і нескінченний потік ідей, але через невпевненість в собі він, швидше за все, не зважиться ризикнути. А ось при наявності партнера Петро цілком може досягти бажаного.

Сім’я для цього чоловіка — досить важливий крок, так як він хоче бачити в супутниці життя також друга і однодумця. Він довго роздумує, перш ніж зробити пропозицію, але потім залишається відданим дружині все життя. Він любить дітей, тому мріє про багатодітну сім’ю. Він допомагає дружині по господарству і намагається створити всі умови, щоб його діти виросли гідними людьми.

Прокіп

Ім’я Прокофій (Прокопій, Прокіп) із грецького перекладається як “випереджальний”. Він має сильний, вольовий характер. Є центром будь-якої компанії, лідер. Не терпить суперечностей, завжди наполягає на своєму. Впевнено йде до мети, з завзяттям долає всі складнощі й перешкоди.

Це природжений дослідник. Він завжди не в тому світі, в якому живе, а в давно минулому, де він герой, підкорювач далеких країн, полководець, володар земель і народів. Це подвійне життя надає йому особливу зосередженість і гідність. Прокопію довіряють, перед ним схиляються, його поважають. Тим більше що його владолюбство вичерпується мріями – він цінує і поважає людей, вміє бути справжнім другом.

Значення імені Прокіп яскраво проявляється у стосунках із прекрасною статтю. Коханій дістається його безмежна увага, довіра і лагідність. Прокіп дістане зірку з неба, проте йому необхідно відчувати таку ж віддачу з боку своєї жінки, інакше він швидко розчарується і охолоне.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *