Краса в імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Краса в імені твоїм: кого слід вітати з іменинами сьогодні

Як назвати дитину, кого привітати з Днем янгола і, можливо, вам цікаво прочитати, чи сходиться написане з кимось із ваших знайомих? Тоді читайте далі, і приємного вам читання!

Сьогодні, 18 квітня, День Янгола святкують Олексії, Георгії, Єгори, Марки, Миколи, Платони, Семени.

Олексій

У перекладі з грецької Олексій означає захист, оберіг.

Характер Олексія відрізняється м’якістю, що значить, конфліктам в його житті немає місця. Ця людина володіє великим терпінням, і домагається щастя, як в сімейному житті, так і на роботі.

У людині на ім’я Олексій дивним чином поєднуються такі чудові якості, як твердість духом і поступливість, терпіння і поступливість, надійність і добродушність. Це дозволяє йому стати ідеальною людиною, з якою завжди легко і цікаво. Але великі звершення не для нього, не варто чекати від Олексія подвигів та яскравих вчинків.

Характеристики імені включають ще такі негативні якості, як лінощі, неуважність, висока емоційність. Олексій не здатний перевернути своє або чиєсь життя. Інфантильність змушує його плисти за течією, честолюбство, як правило, не розвинене. У деяких випадках є впертість, і тоді він намагається звернути на себе увагу будь-якими способами.

Справедливий, не терпить обману і брехні, вміє бути щирим, приносити в світ гармонію і спокій. М’якість характеру не означає, що кожен може нав’язати людині свою волю, в Льоші досить твердості, щоб протистояти цьому.

Сім’я, батьки для Олексія значать дуже багато, він шанує сімейні традиції, допомагає і захищає своїх близьких. Малоактивний, не любить багато руху, працює з відчуттям, що готовий все кинути і повернутися додому. Мрійник, багато часу проводить у своєму внутрішньому світі, вміє фантазувати.

Склад розуму у Льоші, швидше за все, жіночий. Він багато уваги приділяє дрібницям, відрізняється чудовою пам’яттю і допитливістю. Комунікабельність і доброзичливість дозволяють йому легко викликати довіру у людей, це симпатична людина і цікавий співрозмовник.

Невдачі переносить важко, намагаючись знайти їм виправдання. Критику не переносить, це його дуже ображає. Взагалі, всі риси характеру Олексія можна назвати незакінченими, вони неяскраво виражені, і сказати, що ця людина така-то однозначно –  це буде неправдою.

Доля дорослого Альоші багато в чому залежить від таких факторів, яка сім’я і виховання. Якщо розвивати сильні сторони цієї людини з дитинства, він зможе багато чого досягти. Але варто розуміти, що складний незрозумілий характер не гарантує спокійне життя. Його завжди будуть супроводжувати важкі моменти, але завдяки відмінно розвиненій інтуїції і працездатності, він зможе виходити зі складних ситуацій досить легко. Неконфліктність дозволяє Льоші уникати неприємностей. Але при цьому його впертість грає проти нього самого, оскільки в чомусь переконати цю людину непросто.

Він ніколи не погодиться прийняти чужу думку, якщо вона йде врозріз з його розумінням. В цілому, доля в Олексія, як правило, хоч і непроста, але щаслива, незважаючи на всі ці нюанси.

Правильний вибір професії для Олексія дуже важливий. Від цього залежить успіх його на професійному терені. Якщо робота йому буде подобатися, природна лінь не завадить йому досягти висот. Він може стати відмінним педагогом, оскільки вміє ладнати з людьми і любить дітей. Олексій не піддається чужому впливу, має свою думку і легко йде на компроміси.

У Олексія яскраво виражені творчі нахили, з цих людей виходять прекрасні письменники, артисти, дизайнери, художники. Точні науки – теж хороший вибір, успіху володар цього імені може досягти в криміналістиці, інженерії, фізики або медицині.

Кар’єристом Льошу назвати не можна, але йому потрібна робота з можливістю професійного росту. Хороший варіант для цієї людини – відкрити свій бізнес. Він буде розбиратися у всьому до найдрібніших деталей, і керувати твердою рукою.

Для життя вибирає жінку трохи старшу за себе, з досвідом. Йому важливо, щоб вона вміла бути ласкавою і турботливою, при цьому ще й делікатною.

Як правило, Олексій до шлюбу готовий років до тридцяти, він робить вибір на користь господарської та доброї жінки, головне для Олексійка в шлюбі – це довіра і чесність. Тільки з такою дамою він зможе стати справжнім головою сім’ї, захисником і батьком сімейства. Ніколи не пробачить зраду, і сам не стане навіть дивитися в бік інших жінок.

Незважаючи на складний характер, в сім’ї Олексій буде покладистим. Для нього це тиха пристань, яка не повинна містити чвари і скандали. У дрібницях він прислухається до думки дружини, але всі важливі рішення приймає самостійно.

Дітей дуже любить, і піклуватися про них буде постійно, навіть коли вони виростуть. Домашні турботи його не обтяжують, він з задоволенням буде допомагати дружині по господарству, грати з дітьми, крім того, забезпечувати сім’ю фінансово. Олексій може стати ідеальним батьком і чоловіком, з яким завжди буде добре.

Георгій

Георгос називали Зевса, це відомо з грецької міфології. Він шанувався як бог грому. Тому перекладається ім’я Георгій як землероб, орач. Походження його з давньогрецької пояснює це значення. Відомо також, що популярність ця «іменоформа» набула після прийняття християнства на Русі, таким ім’ям звали одного з вірних послідовників Христа – Георгій Побідоносець.

Зима привносить в характер Георгія обов’язковість і педантичність, імпульсивність не властива зимовим Жорам, вони стримані і спокійні. Навколишні їх часто вважають сухими, у них мало друзів, але це дуже надійні сім’янини, які доводять свою любов справами, а не словами.

Весняні Гошеньки відкриті, товариські, хитрі, амбітні. Комунікабельність і красномовство дозволяє їм знайти спільну мову з будь-якою людиною. Це душа компанії, але часто на сім’ю у них не залишається часу. Він занадто цінує свою свободу, тому одружується пізно.

У літніх Гош витончена натура, їм властива вразливість, схильність до самокопання, вони важко сприймають критику на свою адресу, не вміють визнавати свої помилки, тим більше вибачатися. Постійна робота над собою Гоші, народженому влітку, дозволить знайти своє місце в житті, стати відмінним сім’янином. Ці люди люблять активний спосіб життя і подорожі.

Осінні Георгії розважливі і серйозні, віддані друзям і відверті. Вони завжди скажуть те, що думають. На роботі їх цінують за відданість своїй справі і дисциплінованість. Для сім’ї Георг, народжений восени, зробить все. Такий чоловік, надійний, турботливий і люблячий – мрія будь-якої жінки. Головне, щоб його обраниця була мудрою і не дуже емоційною жінкою.

Характер

За характером Георгій меланхолік, на перший погляд здається емоційно нестійким, нестриманим, зарозумілою людиною, відноситься до оточуючих зарозуміло. Але за цією поведінкою часто ховається дуже ніжна і тонка натура, Жори сором’язливі, і не завжди можуть відкрито заявити про свої бажання.

Складний характер поєднує в себе доброту і гординю, справедливість і хитрість. З одного боку Гога може легко пробачити промах або недолік коханій людині, з іншого боку так само легко розірве стосунки у разі обману або зради. Інтуїція розвинена прекрасно.

З віком в характері Георгія все більше переважають нотки спокою, його не приваблює влада, він намагається уникати конфліктних ситуацій. Почуття справедливості не дає йому пройти повз брехню, він завжди заступиться за обдуреного. Сам він хитрий і спритний, тому Гогочку неможливо обдурити.

Доля прихильна до власників імені Георгій. У відносинах Гоша щедрий, великодушний, поблажливий до чужих недоліків, що дозволяє йому підтримувати з усіма рівні стосунки. Ворогів і недоброзичливців він практично не має.

Стриманість багато хто плутає зі слабохарактерністю. Це помилкова думка, Георг ніколи не дасть в образу себе і близьких, сила проявляється в критичних ситуаціях. Він може багато чого досягти в житті, але матеріальна сторона для нього ніколи не стане пріоритетною.

У любові Георгію щастить. Незважаючи на те, що він скромний і нерішучий в спілкуванні з протилежною статтю, вміння проявляти турботу і природна чарівність грають свою справу. Поспішних романів Гоша не заводить, зате всі його відносини ґрунтовні.

Георгій прекрасний сім’янин, не боїться домашніх справ, із задоволенням займається облаштуванням побуту, любить дітей. Відносини будує на рівних, не прагнучи до лідерства. Зрад не прощає, і сам ніколи не зраджує. Вважає за краще проводити час з сім’єю, але двері його будинку завжди відкриті для близьких друзів.

Георгій не дуже любить рутинну роботу, пов’язану з розрахунками і одноманітністю. Але і з нею він прекрасно справляється завдяки аналітичному складу розуму, старанність і відповідальності. Найкраще Жорі зупинитися на професіях, так чи інакше пов’язаних з творчістю. Реалізуватися Гога може в літературі або викладанні, в медицині або військовій справі, в журналістиці або юриспруденції. Він не прагнути зайняти крісло керівника, але якщо це у нього вийде, що він стане чудовим менеджером, розуміє, вміє підтримати і направити.
При бажанні, Георг може багато домогтися в бізнесі. Він легко розбирається в робочих процесах, вміє розподіляти обов’язки, розуміє суть фінансових потоків.

Єгор

Ім’я Єгор є українським варіантом грецького імені Георгій, тому має теж значення — «землероб». Ім’я Єгор було утворено шляхом перестановки початкового звуку «р», який був складною для українських людей. Ім’я Єгор було просторічним, яке на відміну від імені Юрій, також є формою імені Георгій, частіше використовувалося серед дворянства і освічених станів в XVII — XIX століттях.

У імені Георгій є і інші народні форми, крім Єгора, — це імена Юрій, Єгорій. Від цього імені утворено і жіноче ім’я Георгіна.

Єгора з дитячих років можна розглядати практичного і діяльного людини. У його душі переважають глибинні емоційні стани. У характері хлопчика можна виділити працьовитість і старанність. Крім цього Єгором нерідко опановує одержимість до якої-небудь справи. Він завжди намагається бути відвертим по відношенню до оточуючих його людей. У таких справах людини переважає порядок. У Єгора завжди є шанси домогтися успіху в житті. Головним його завданням буде зуміти зберегти і примножити свої результати. Це виходить далеко не у всіх володарів імені.

Час від часу Єгора можуть долати такі якості,  як занудливість та буркотливість. У ряді випадків може проявити свою запальність. У шкільні роки Єгор здатний зарекомендувати себе як хороший учень. Упертість Єгора іноді призводить його до конфліктів з вчителями. У певний момент підліток з таким ім’ям стає недовірливим і дратівливим. Незважаючи на такі негативні риси, в цієї людини добре розвинена інтуїція, якою потрібно не забувати користуватися. Якщо Єгор дізнається, що його обдурили, то назавжди перестане спілкуватися з такими людьми. Розташування такої людини дуже просто втратити. За своєю суттю Єгор досить чутлива особистість, схильна до внутрішніх переживань.

Вибираючи собі дівчину, Єгор, в першу чергу, звертає увагу на її поведінку.  Зухвало одягнені жінки, які прагнуть залучити, таким чином, увагу до своєї зовнішності, тільки дратують його. У відносинах у Єгора завжди серйозні наміри. Він не намагається якось прикрасити себе чи свої заслуги. У спілкуванні простий і щирий. Від обраниці Єгор чекає порядності і добродушності. Згодом з Єгора виходить чудовий сім’янин. Він господар у своєму домі, намагається не вступати в суперечки і конфлікти з дружиною, в той же час завжди непохитний у ряді питань. У ньому відчуваються лідерські якості.

Що стосується роботи, то ділова жилка і вміння справлятися з будь-якою ситуацією допомагають Єгору просунутися по службі. Він може стати хорошим керівником. Така людина ніколи не зупиняється на досягнутому, а завжди прагне до поставленої мети.

Марк

Ім’я Марк має кілька версій свого походження:

Перша версія говорить про те, що ім’я Марк утворено від грецької именоформb Маркус (Маркос), яка, в свою чергу, з’явилася від латинського слова «marcus», що в перекладі означає «молот».

Згідно з другим варіантом, ім’я Марк походить від імені грецького бога Марса, який був покровителем тваринництва.

Ще одна версія свідчить, що ім’я Марк походить від слова «marquis» у французькій мові, яке в перекладі означає «маркіз».

Марк дуже вміло маніпулює людьми, внаслідок чого завжди отримує бажане. Чоловік не прагне бути першим у всьому, він прекрасно знає, що зможе домогтися всього, чого захоче.  Молода людина схильна до прагматичності і раціональності, але з віком перестає найбільше цінувати гроші і досягнення. Він починає розуміти, що теплі стосунки, дружня підтримка та інші нематеріальні речі доставляють йому набагато більше щастя. Чоловік починає цінувати своїх друзів і близьких, з ним стає цікавіше проводити час.

Чоловік протягом усього життя намагається розвивати в собі позитивні якості, якщо це необхідно для кар’єри, то готовий піти вчитися і отримати додаткову освіту. Заради друга або близької людини хлопець не стане змінюватися, підлаштовуватися під обставини, він просто знайде йому заміну. Марк всіх порівнює з собою, якщо людина багатша і успішніше, то може очікувати поваги і шанування від чоловіка. Він ніколи не упустить вигоди, може піти на обман і лицемірство, переступити через свої принципи. Однак все це відбувається в межах розумного, так як Марк дуже дорожить своєю репутацією, йому важлива думка сім’ї і суспільства.

У маленького Марка складний характер. У нього натура лідера, тому хлопчик важко переживає невдачі, намагається скрізь і завжди бути кращим. На першому місці у дитини стоять його інтереси, він дуже егоїстичний. Хлопчикові необхідні тепло і турбота. При їх відсутності дитина всіляко намагається роздобути увагу дорослих, вдаючись до не завжди хороших вчинків.

Марк різнобічно розвинена особистість, він вміє підтримати будь-яку розмову, від політичної до філософської.

Марку дуже важливо побудувати видатну кар’єру і домогтися великих висот у своїй діяльності. Він справжній трудоголік, що не шкодує себе.Може досягти успіху в економічній, фінансовій, юридичній сфері. Також з хлопця вийде відмінний програміст або лікар. Все складеться вдало і в творчій стезі. Марк може проявити себе, як талановитий композитор, музикант, письменник, режисер, художник чи актор. Власний бізнес також буде мати успіх.

Одружується Марк тільки на коханій жінці. Нею стане ідеальна дівчина, яка змусить чоловіка захоплюватися собою. Молодій людині важливо, щоб його обраниця могла бути гарною господинею, вірним другом і пристрасною коханкою одночасно. Він ніколи не віддасть роль лідера своїй дружині. Марк хороший сім’янин і відповідальний чоловік. Його сім’я ніколи не потребуватиме грошей або чогось іншого. Хлопець вміє вирішувати всі проблеми, не просячи допомоги. Зраджувати своїй дружині він не стане. Жінка буде оточена турботою і любов’ю, якщо погодиться присвятити себе сім’ї і відмовиться від кар’єрних амбіцій.

Микола

В імені Микола давньогрецьке походження. Воно складається з двох слів – «ніка» («перемога») і «лаос» («люди», «народ»). В перекладі ім’я означає «переможець народів».

Позитивні риси характеру Миколи: працьовитість, оптимізм, енергійність, кмітливість.

Негативні якості: настирливість, норовливість, невміння тримати свої емоції під контролем.

Коля – це дуже активна і непосидюча дитина, яка любить грати в рухливі ігри.

Коленька – тямущий і різнобічно розвинений хлопчина, йому подобається перебувати в центрі загальної уваги. Щоб у черговий раз довести свою винахідливість і підтримати авторитет у однокласників, він готовий ризикувати і порушувати дисципліну. Через егоїзм, впертість і норовливість маленький володар цього імені важко піддається вихованню.

Микола знає, чого хоче від життя, і вперто йде до своєї мети. Цей чоловік вимогливий до себе і оточуючих. Він може бути скромним і делікатним, вміло приховує свої справжні почуття. Більшу частину часу приділяє роботі і розвитку бізнесу, на особисте життя часу у нього практично не залишається.

Для Миколи важливе плідне дозвілля. Він любить подорожувати, виїжджати з друзями на природу і влаштовувати пікніки. При цьому такий чоловік цінує комфорт в будь-якій ситуації. Любить влаштовувати вечірки і організовувати все так, щоб свято вийшло незабутнім.

Микола-вольовий і цілеспрямований чоловік, здатний досягти успіху на будь-якому терені. Володар цього імені багато працює, але його навряд чи можна назвати трудоголіком. Він не стане приділяти роботі більше покладеного часу, тому що у вільний час воліє займатися особистими справами. Якщо обрана професія припала до душі Колі і приносить йому гідний заробіток, він буде розвиватися в цій сфері, набиратися досвіду, удосконалюватися і досягати нових цілей. Такий чоловік може стати успішним бізнесменом.

Володар цього імені приймає рішення створити сім’ю в досить ранньому віці, вважаючи, що шлюб допоможе йому стати самостійнішими і доросліше. Але це зовсім не так. Одружений Микола ніяк не може попрощатися зі звичками холостяцького життя. Він як і раніше розважається з друзями замість того, щоб проводити час в колі сім’ї. Якщо у дружини вистачить терпіння прощати все своєму чоловікові, такий шлюбний союз може тривати довго.

Коля — турботливий, люблячий чоловік і батько. Він прекрасно ладнає з дітьми, гідно забезпечує сім’ю. Але у нього є і особисті захоплення, які допомагають чоловікові відпочити і розслабитися.

Платон

Платон, в перекладі з давньогрецької – широкий, широкоплечий. Такий чоловік може миттю вирішити всі накопичені проблеми, ніколи не залишить близьких людей без підтримки. Знак зодіаку, який протегує йому – Лев. Це знак сильних духом і мужніх чоловіків.

Ім’я має давні грецькі корені, але при цьому воно широко поширене на території Європи. Це ім’я носили багато єпископів в православ’ї. Від імені Платон сталося і жіноче ім’я Платоніда. Зменшувальні варіанти імені – Тоша, Платоша, Тоха. Всі вони використовуються в побуті.

Значення імені Платон – широкоплечий, визначає міцне здоров’я і витривалість хлопчика. Платон розвинений не по роках. Ще з раннього дитинства батьки помічають, як Платон багато в чому випереджає однолітків.

Платону більше імпонує товариство старших. З однолітками йому нудно і не цікаво. У старшого покоління він прагнути навчитися всьому тому, чого сам до певного моменту не знав, не вмів.

У той же час, у Платона є ряд негативних якостей характеру:

  • Зверхність;
  • Егоцентризм;
  • Категоричність.

Платону марно щось наказувати. Він з більшою радістю погодиться допомогти, якщо його про це попросять. Тому батьки з самого раннього віку привчають хлопчика до вміння аргументувати свою точку зору і вмінню вести діалог.

Проблем з навчанням у Платона не буде з тієї простої причини, що він блискавично запам’ятовує всю інформацію, яку доносять до нього вчителя. Всі таланти Платона дісталися йому тільки завдяки працьовитості. Він часто віддає особливу увагу дрібницям, хоча насправді його уваги заслуговують великі досягнення.

Що означає ім’я Платон? Широкий – таке значення визначає його широкий кругозір. Так як цифра, яка протегує Платону – одиниця, то він в усьому і завжди прагне бути першим. Але його прагнення бути найкращим – нічим не шкодить оточуючим.

Він володіє унікальною пам’яттю і аналітичним розумом. Саме тому йому з легкістю даються будь-які починання, будь-яка навіть сама складна робота. Він вміє дружити і вміє підтримувати колег. Якщо Платон працює у великій компанії – він точно знає, як нею управляти. Він уміє бути хорошим виконавцем, так і уважним керівником.

Він бачить сенс своєї самореалізації у праці. Значення імені Платон – широкоплечий, визначає його ставну постать. Багато чоловіки заздрять його унікальному розуму, привабливої зовнішності, успішності. Багатьом здається, що Платону надто легко все дається, але це далеко не так.

Характер і доля Платона визначають ряд серйозних випробувань на його життєвому шляху, який він з честю долає. Друзям Платон більше допомагає сам, ніж звертається до них за допомогою. Вони завжди раді бачити його у себе в домі. Незважаючи на те, що Платон не дуже товариський, він може довго і вдумливо вислуховувати співрозмовника. Його поради слушні і корисні.

З часом така дружба припиняє існування, тому що Платон все більше замикається в собі, йому все більше хочеться пізнати сенс буття і сенс самого себе. Якщо на шляху самопізнання у нього не знаходяться друзі і помічники – він продовжує цей шлях самостійно.

Платон ніколи не звертає уваги на плітки.

У Платона один шлюб. Багато хто вважає це імпульсивним рішенням. Але сам Платон настільки мудрий, що в будь-якій складній ситуації знаходить оптимальний варіант рішення. Він готовий на багато що заради сім’ї. Діти у Платона з’являються пізно. Він вважає, що спочатку необхідно міцно стати на ноги, заробити капітал, побудувати кар’єру, і вже потім дбати про дітей і їх благополуччя.

Семен

Чоловіче старослов’янське ім’я Семен має давньоєврейське походження. Воно походить від єврейського чоловічого імені Шимон. Відомі католицькі форми цього імені – Simeon і Simon, а також православні – Симеон і Симон.

Дослівний переклад єврейського імені Шимон на українську мову означає «він (Господь) почув». Цей переклад алегорично тлумачиться як «почутий Богом в молитві».

Називаючи хлопчика Семеном, батьки вірили, що це ім’я захистить дитину від будь-якої біди і допоможе йому вибрати правильний життєвий шлях. В ім’я Семен закладений заклик до Бога і тому люди вірять, що воно буде служити дитині оберегом усе життя, і вищі сили будуть допомагати людині, що носить таке ім’я.

Чоловіка, названого Семеном, можна охарактеризувати, як вічного борця. Він не піддається ніякому впливу. Семен проявить величезну витримку і силу волі, щоб бути скрізь першим. Йому необхідно публічне визнання, яке його окрилює.

Семен має добре розвинену інтуїцію. Його не можна обдурити. Він буде правильним і хорошим другом для тих, хто щирий з ним. Семен дуже постійний у своїх почуттях. Він володіє хорошою пам’яттю і любов’ю до класифікації. Чудово володіє своїми емоціями і при необхідності може бути потайливим і розважливим.

Позитивними рисами імені Семена є: доброта і незлобивість, працьовитість та наполегливість у досягненні мети. Він дружній, і з ним легко спілкуватися. Семен намагається філософськи ставитися до життєвих невдач, хоча завжди дуже переживає. Він допитливий і не любить бездіяльності. Семен терплячий, розважливий, дисциплінований і добре організований.

Семен дуже уважний і добрий до людей. Він ніколи не забуде привітати друга з днем народження або відвідати його в лікарні, незважаючи на свою надмірну зайнятість. Він дуже чуйний і завжди допоможе в скрутну хвилину.

Негативними рисами імені Семен можна назвати певну збудливість, вразливість, заздрісність. У Семена хворе самолюбство, яке не можна зачіпати, адже якщо Семена образити, то він буде довго пам’ятати про це. У спорах Семен буде відстоювати свою точку зору до кінця, навіть, якщо не правий.

Семен зазвичай досягає великих успіхів в житті і високого становища в суспільстві завдяки працьовитості, безкорисливості і доброчесності.

Семен дуже розумний і вміє бути ґрунтовним в роботі. Він може стати талановитим керівником, а також досягти висот у науці, мистецтві, журналістиці, педагогіці, медицині або на літературному терені. Він може стати талановитим хірургом або письменником-сатириком. Семен може стати успішним актором, каскадером, поліцейським.

Семен буде надійним і компетентним партнером по бізнесу, виконавчим службовцям, добрим економістом, гідним церковним служителем. Він може бути успішним у підприємницькій діяльності та у торгівлі.

Семен зазвичай довго не одружується. Він цінує свою свободу, хоча у нього багато романів. Семен зазвичай не закохується з першого погляду, йому потрібен час. Почуття дозрівають в ньому поступово. Але коли вони спалахують, то довго не гаснуть.

Семену часто не щастить з дружиною. Він зазвичай помиляється і вибирає не ту супутницю. Семену часто трапляються конфліктні і принципові жінки, з якими складно будувати відносини. Він може навіть залишитися самотнім, хоча сімейні цінності для нього важливіше матеріального достатку. Він обов’язково повинен відчувати себе потрібним і улюбленим для того, щоб відчувати повноту життя.

З Семена виходить чудовий сім’янин і батько. Він господарський і дуже домашній чоловік. Діти його обожнюють, так як він одночасно і суворий, і уважний, і ніжний з ними. Він проводить з дітьми багато часу, цікавиться їхніми справами і у всьому допомагає. Він завжди готовий прийти на допомогу дружині, прагне забезпечити сім’ю матеріально. Сім’я в його житті значить дуже багато. Зазвичай Семен будує рівноправні відносини з дружиною.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *