Краса в імені твоїм: кого слід вітати з Днем Янгола сьогодні

Краса в імені твоїм: кого слід вітати з Днем Янгола сьогодні

Як назвати дитину, кого привітати з Днем янгола і, можливо, вам цікаво прочитати, чи сходиться написане з кимось із ваших знайомих? Тоді читайте далі, і приємного вам читання!

19 квітня іменини святкує Григорій, Ярема, Павло, Севастян, Мефодій.

Григорій

Батьківщина імені Григорій — Стародавня Греція. У мові цієї країни є слово “григорео”, яке перекладається як «не спати» або «пильнувати».

Гргорій— це дитина, яку обожнюють всі: і сім’я, і малознайомі люди. Навіть у дитинстві він знає все про ввічливість і хороший тон, не грубить нікому, допомагає старшим. Він доброзичливий до всіх оточуючих, легко заводить нові знайомства, має багато друзів, з якими завжди добрий і ввічливий. Він ніколи не зрадить і не кине в біді близького. Немає таких людей, яких він би зневажав або ненавидів: до всіх ставиться з любов’ю.

Активності цієї дитини можна тільки позаздрити. Здається, ніби він ніколи не втомлюється, енергія б’є з нього ключем. Крім того, хлопчик схильний до оптимізму: він рідко сумує і засмучується через невдачі.

Григорій — підліток дуже легко сходиться з новими людьми. Навіть серед однокласників у нього дуже багато близьких друзів, яким він відкриває себе, розкриває свої секрети. Його проблема полягає в тому, що він не вміє розбиратися в людях. Головним недоліком цієї молодої людини є лінь. Він насилу знаходить в собі сили почати робити навіть дуже важливі і серйозні справи, не кажучи вже про прибирання чи прохання близьких. У цього хлопця від природи хороша пам’ять, багато предметів він розуміє без всяких труднощів. Але йому дуже важливо, щоб всі вчителі ставилися до нього з повагою, інакше у нього пропадає будь-яке бажання вчитися.

Навіть у дорослому віці Григорій зберігає своє широке коло спілкування. Він добрий і комунікабельний, вміє знайти до кожного підхід і завжди радий допомогти близькому, тому інші люди самі тягнуться до нього. Він досить мрійливий і романтичний. Головні його недоліки-принциповість і безкомпромісність. Таку людину неможливо переспорити. Він буде стояти на своєму, навіть якщо знає, що неправий.

Григорій має схильність до вивчення прикладних наук. Він дуже любить читати і навіть робити різні досліди, якщо таке можливо.  Григорій може займатися будь-якою діяльністю і скрізь доб’ється успіху. На робочому місці він проявляє розум, працьовитість і старанність, за що завжди отримує похвалу від начальства.  Цьому чоловікові найбільше підійдуть такі спеціальності, як режисер, журналіст, фотограф, письменник, конструктор, військовий або державний службовець.

У більш дорослому віці Григорій дозріває для створення сім’ї, вона знаходить важливе місце в його житті. Чоловікові доведеться поспілкуватися з багатьма дамами, перш ніж він знайде свою другу половинку, так як він пред’являє до неї досить багато вимог. Йому потрібна тиха, лагідна, домашня дружина, яка буде смачно готувати і утримувати будинок в чистоті.

Гріша ж буде вірним і турботливим чоловіком, який не шкодує грошей і емоцій на своїх рідних. Йому подобається бути головним, контролювати побут своїх домочадців. Розлучення в його родині малоймовірне. Свою дружину він більше поважає, ніж любить, а ось діти все життя отримують від нього увагу і матеріальну підтримку.

Пора року, в яке народився Гриша, може чинити дуже сильний вплив на його особистість.

  • “зимовий” – дуже позитивна і позитивна людина, яка вірить в найкраще в людях. Він дуже комунікабельний і приємний у спілкуванні. Поруч з цим чоловіком будь-кому буде добре і спокійно. Він позитивний і вміє підтримати розмову на будь-яку тему. Відкритий іншим людям і ніколи не відмовить у допомозі, незалежно від того, хто її потребує. Він навіть у молоді роки володіє життєвою мудрістю і прекрасною інтуїцією, що дозволяє йому легко, без всяких перешкод йти по життю;
  • «весняний» — дуже амбіційний і цілеспрямований, він мріє про багатство і велич, не зупиниться ні перед чим, щоб цього досягти. Його працьовитість і завзятість дозволять йому багато чого досягти, але чинити підло заради своїх мрій він не буде, так як виступає за справедливість і чесна праця. З такою людиною важко сперечатися: він не приймає критики або чужу правоту, буде продовжувати сварку, навіть якщо знає, що неправий. Він агресивний і запальний, через що спілкування з ним іноді стає просто небезпечним;
  • «літній» — не наділений рисами, які б забезпечили йому популярність в суспільстві, тому не володіє великим колом спілкування, але мало тих, з ким він спілкується, дуже дорожать цією людиною. Він чесний, добрий і завжди піклується про близьких, не кине іншого в біді, а вислухає, підтримає, допоможе. Він знає слабкі місця оточуючих, але ніколи не користується цим для власної вигоди. Цей чоловік невпевнений в собі, сором’язливий і не любить виділятися з натовпу. Йому складно прийняти якесь рішення, тому він мало домагається в житті;
  • «осінній» — має складний характер і насилу сходиться з новими людьми. Він нетовариський і замкнутий одинак, з ним складно порозумітися і знайти спільну мову. Всі свої думки і почуття він тримає при собі, нікому повністю не відкриваючись. І справа тут не тільки в сором’язливості, але і в дуже сильному егоїзмі цієї людини. Дівчині, яка доб’ється його розташування, дуже повезе: він вірний чоловік, надійний і завжди піклується про свою сім’ю. Він буде люблячим чоловіком і батьком.

Ярема

Це ім’я має давньоєврейське коріння і в перекладі означає “Божа висота” або “піднесений Богом”.

Ярема прямолінійний і відкритий, має характер бійця. Хлопчик із цим іменем має дивовижну силу духу. У нього розвинене почуття обов’язку і відповідальності за близьких людей.

Власник цього імені не терпить легковажності, хоча в глибині душі може заздрити розкутості легковажних людей. У цілому спілкування з ним не представляє особливих труднощів — він практично завжди готовий прийти на допомогу, або хоча б поспівчувати.

З юності представник цього імені планує своє життя. Він прямолінійний і не пасує перед труднощами. Задля досягнення цілей йому бракує такту і гнучкості. Хоча в крайніх випадках здатний діяти нишком і вміє повернути на свою користь будь-яку ситуацію.

У Яреми велика здатність переконувати інших. Іноді він до такої міри розважливий, що справляє враження нудної людини. Його повагу може заслужити тільки сильна особистість, здатна дати йому відсіч.

Під його спокійною зовнішністю ховається справжній вулкан емоцій. Ярема може настільки бурхливо реагувати на певні події, що лякає людей. Ці чоловіки люблять відчувати свою свободу і терпіти не можуть обмежувати себе моральними нормами. Дуже негативно ставляться до всього, що заважає їх планам.

У чоловіка гостро розвинене почуття відповідальності за своїх рідних і близьких. Він завжди буде їм допомагати і опікати за  необхідності.

Він нетерплячий стосовно жінок, не бажає чекати, і все його пориви продиктовані інстинктами, а не почуттям любові. Йому неприємні стосунки і довгі залицяння. В юності він часто змінює партнерок, не затримуючись ні з ким надовго. Коли приходить час створювати сім’ю, його ставлення до жінок змінюється в корені. До питань сімейного життя він підходить серйозно і традиційно. За дружину обирає яскраву і живу дівчину. Стосовно шлюбу проявляє деяку деспотичність, тому терпіти його як чоловіка досить непросто. Надає багато значення ладу – в будинку повинно бути все чисто і стояти на своїх місцях.

Павло

Коріння імені Павло йдуть в Стародавній Рим. У перекладі з латинської воно означає “маленький”, “молодший”. Синів стародавні римляни називали ім’ям батька, додаючи приставку paulus, в результаті виходило, наприклад, “Роман-молодший”. На Русі слово набуло поширення після прийняття християнства.

Позитивні риси: добродушність, чуйність, урівноваженість, розсудливість, наполегливість.

Негативні якості: зайва обережність, підозрілість, нелюдимість, небажання проявляти ініціативу в спілкуванні.

В дитинстві Паша росте слухняним і допитливим хлопчиком. Він дуже ввічливий і уважний до своїх близьких. Дитина не боїться відповідальності, готова допомагати батькам по дому і доглядати за молодшими братиками або сестричками.

Енергійність і непосидючість хлопчика стають перешкодою в навчанні. Але у володаря цього імені прекрасна пам’ять, тому йому легко даються різні науки.

Дорослий Павло неговіркий і потайливий, він довго перебуває в своїх думках, абсолютно не помічаючи, що відбувається навколо. Цей чоловік звик до тихого, розміреного життя. Зміни для нього стають великим випробуванням. З Пашею важко домовитися про що-небудь, так як він не стане нічого робити всупереч своїм принципам. Ця людина практично не відчуває потреби в спілкуванні. На самоті він аналізує свої думки, будує плани на майбутнє, розробляє власні проекти і займається саморозвитком. У суспільстві небагатослівний, намагається бути непомітним.

Це неконфліктна людина, йому простіше поступитися, ніж доводити свою думку. Паша різнобічно розвинений, наділений аналітичним мисленням, має відмінну пам’ять. Нерідко такі чоловіки стають докторами наук і видатними вченими.

Павло — великий шанувальник езотерики і містики. Йому цікаві різні паранормальні явища. Цей чоловік обожнює все таємниче і незвичайне. Любить подорожувати, його бажання відкривати нові міста і країни не пропаде і після одруження.

Павло зазвичай дуже успішний. Він досягає багато чого в житті, якщо йому вдається побороти свою природну лінь. Це сумлінний працівник, який відповідально і серйозно виконує свої обов’язки. На нього завжди можна розраховувати.

Врівноважений, чуйний і миролюбний Павло може знайти своє покликання в будь-якій сфері. В колективі цей чоловік володіє високим авторитетом. Начальство помічає його старанність і регулярно заохочує праці Паші преміями і підвищеннями по службі.

Цей чоловік може стати відмінним телеведучим, науковим діячем або викладачем. У своїй роботі він схильний проявляти ініціативу і постійно пробувати щось нове. Паша дуже рідко відмовляється від додаткового заробітку, так як вважає гроші можливістю підвищити свій рівень життя.

У стосунках Павло, ніжний, добродушний і романтичний. Він потребує жіночої любові і турботи. Дівчатам цей чоловік симпатичний, адже він галантний, чемний і ввічливий.

Володар цього імені піклується про свою самодостатність і міцне фінансове становище. Тому він одружується, ставши міцно на ноги. Павло вважає себе главою сім’ї, але ніколи не нехтує порадами дружини. Цей чоловік одружується зазвичай раз в житті, тому підходить до свого рішення усвідомлено і відповідально. Його шлюб рідко розпадається, тому що Паша не зважиться на розлучення навіть у випадку, якщо між подружжям згасли почуття.

Це прекрасний сім’янин, турботливий батько і люблячий чоловік. Павло прекрасно ладнає з батьками дружини і дітьми. Він готовий жертвувати своїми інтересами на благо сім’ї, але тільки в тому випадку, якщо дружина поважає і цінує його старання.

Покровителів у Павлів аж 58.

Севастян

Ім’я Севастян від грецького імені Себастіан, що означає «вельмишановний».

Зовні Севастян досить урівноважений, у нього чудове почуття гумору. Деколи він може здаватися безпечним і навіть безвідповідальною людиною, але це враження оманливе. Севастян вміє бути серйозним, коли потрібно. У стресових ситуаціях він здатний проявити твердість свого характеру і силу духу.

Севастян досить чутливий, його легко образити, однак, він відхідливий і зла довго не тримає. Крім того, Севастяну властива імпульсивність, а з віком він нерідко стає дратівливим і різким. Це може істотно ускладнити Севастяну взаємини з друзями, колегами і близькими людьми. Навіть його тонке почуття гумору не завжди здатне прийти на виручку. Втім, його жарти можуть набувати характеру глузування чи злої сатири.

Тим не менш, якщо Севастян зможе взяти під контроль свою надмірну емоційність, зможе досягти справжньої душевної рівноваги. Він твердо знає, чого хоче отримати від життя і намагається досягти своєї мети. Проблеми і поразки приймає близько до серця і дуже гостро переживає.

Севастяни працьовиті, володіють неабиякими здібностями і уявою. До вирішення проблем підходять творчо. На жаль, перешкодою в досягненні цілей і просуванні по кар’єрних сходах найчастіше є честолюбство і впертість.

З Севастяном краще не сперечатися, оскільки ця справа вкрай невдячна. У спілкуванні з ним, по можливості, слід уникати конфліктів і непорозумінь.

Севастян ніжний і турботливий, але ужитися з ним під одним дахом – завдання не з легких. Щоправда, якщо він зустріне жінку, яка буде згодна йому у всьому потурати – шлюб буде міцним.

Мефодій

Давньогрецьке ім’я, значення якого – “той, що розшукує”, “хто йде по сліду”.

Мефодій – людина мінлива. Він хороший інтелектуал, дуже легко і з задоволенням навчається чого завгодно. Він привабливий та дуже вдало цим даром користується. Любить пофліртувати та легко здобуває перемоги, тому що не терпить одноманітності ні в роботі, ні в побуті, ні в стосунках.

Мефодій дуже непередбачуваний. Об’єктивний, самовпевнений, не піддається впливу, але здається дуже несміливим. У нього реакція миттєва, у суперечці здатний на різкі випади, які болюче б’ють по співрозмовнику, проте разом з тим він доброзичливий та уважний до людей, здатний піти їм назустріч.

Стриманий, законослухняний, дуже дисциплінований. Має прекрасну пам’ять, аналітичний склад розуму, сильно розвинену інтуїцію. Завжди повинен знати, заради чого він працює, мати чітко визначену мету. Домагається високого рівня професіоналізму в медицині, юриспруденції, на виробництві та в виробничій праці.

Вірний та надійний, здатний на велику любов. Гостей приймає завжди, не рахуючись із витратами. До числа серйозних недоліків його характеру відноситься постійне прагнення застати свого партнера зненацька.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *