Краса в імені твоїм: кого слід вітати з Днем янгола сьогодні

Краса в імені твоїм: кого слід вітати з Днем янгола сьогодні

Кажуть, кожне ім’я дарує своєму власнику особливу енергетику, і кожне ім’я має вплив на долю та характер людини. Що ж, чи збігається інформація з кимось із ваших знайомих – перевіряйте.

18 травня іменини святкують Адріан, Яків, Аріна, Ірина. Не забудьте привітати їх з Днем янгола.

Адріан

Ім’я Адріан досить рідко зустрічається на території нашої країни. Однак його носій володіє якостями, відповідними справжньому чоловікові: рішучістю, силою волі і рішучим характером.

Мужнє ім’я Адріан походить від римського родового імені Hadrianus. У перекладі на українську мову з латинської воно означає “Адріатичний, той, хто родом з Адріатичного моря”. В Україні дуже рідко зустрічається це ім’я, більше воно поширене в Європі, наприклад, у Франції, Італії.

У дитячі роки Адріан — сама чарівність, дорослі розчулюються, дивлячись на цього янголятка. Вразливий, все близько приймає до серця, вміння співпереживати іншим залишається з ним на все життя. Не доставляє батькам особливого клопоту. Є досить хорошим учнем в школі, будь-яку тему швидко схоплює на льоту, але часом трохи непосидючий. Часто записується в технічні гуртки: йому подобаються заняття, пов’язані з точністю і конструюванням.

Дорослий Адріан — сильний і вольовий чоловік. Життєві труднощі його не лякають, він альтруїст, завжди сповнений ідей, як зробити світ кращим. Адріан володіє високою чутливістю, відмінно розвиненою інтуїцією, тонко відчуває прекрасне, у всьому прагне до досконалості. Працьовитий, чесний, сумлінний і відважний — такі позитивні якості характеру Адріана.

Адріана часто можна зустріти на спортивному майданчику, в тренажерному залі або в басейні, спорт взагалі грає в його житті важливу роль. Цей чоловік обожнює ризик, може захоплюватися походом в гори, стрибками з парашутом.

Більшість чоловіків на ім’я Адріан здобувають вищу освіту, проте рідко влаштовуються працювати за фахом: для них важливіше сама наявність диплома. При цьому яку професію б Адріан не вибрав, він завжди доб’ється успіхів у кар’єрі завдяки своїй працьовитості та вмінню знаходити нестандартні рішення.

Адріан цілком може освоїти професію:

 • військового;
 • лікаря;
 • юриста;
 • співробітника наукової лабораторії;
 • освітянина;
 • психолога;
 • художника;
 • дизайнера;
 • музиканта;
 • теолога;
 • філософа.

Проблеми зі здоров’ям у Адріана можуть виникнути через підвищений артеріальний тиск і захворювань шлунково-кишкового тракту. Щоб уникнути подібних недуг, чоловікові слід повністю виключити куріння і вживання спиртних напоїв.

Мужній, чарівний, що володіє привабливою зовнішністю Адріан вельми привабливий для жінок. Однак поки він зустріне одну-єдину, у відносинах його цікавить виключно секс.

Полюбивши по-справжньому, Адріан стає однолюбом і романтиком. Шлюб найчастіше вступає один раз, з ніжністю і трепетом ставиться до дружини, вона для нього завжди на першому місці. Адріан ніколи не відмовить дружині в допомозі по господарству, із задоволенням проведе з нею вільний час. Навіть якщо в них виникають проблеми, чоловік прагне зберегти шлюб. Обожнює дітей, зазвичай стає багатодітним батьком.

“Зимові” Адріани володіють досить складним характером, вперті, наполегливі, переконати їх вельми складно.

Адріан, що народився навесні, легковажний, безтурботний, але при цьому великодушний і уважний до оточуючих.

Народжений в літні місяці Адріан – вразливий і невпевнений в собі чоловік. Він дорожить думкою свого оточення і постійно потребує поради близьких людей.

«Осінній» Адріан розважливий і мовчазний. Домагається великих успіхів як в кар’єрі, так і в особистому житті. З нього виходить хороший наставник.

Яків

Ім’я Яків походить від давньоєврейського імені Яків (згадувалося в Біблії). Якщо дослівно перекладати його на сучасну українську, то виходить «той, що йде слідом».

Ім’я Яків поширене в усіх християнських країнах, однак при переході з мови в мову постійно змінювалося його вимову. У англійців популярні такі варіанти прочитання як Джейкоб і Джеймс, у італійців — Джакобе і Джакомо. В інших країнах можна зустріти такі імена як Акоп, Якуб, Жако, Жак, Яго, Хайме та інші. Деякі з них мають і жіночі аналоги, наприклад, Жаклін, Якоба або Жакоб.

Хлопчик, якого батьки назвали іменем Яків, зростатиме надзвичайно активним. Ставши чоловіком, Яша набуває такі риси, за які більшості людей досить складно з ним спілкуватися. У Якова розвинений інтелект, він прагматик і на основі аналізу здатний передбачати, що незабаром станеться. Яша відноситься до холерического типу особистості, при цьому наділений хитрістю і вміє переконувати. Сам же Яків твердо і непохитно стоїть на своїх переконаннях і рідко вірить на слово — йому потрібні докази. Якщо Яша і зізнається, що помилявся, то про це ніхто не дізнається.

Народжений взимку володар імені Яків буде не  найприємнішим співрозмовником. Цей Яша буде давати вихід своєму гніву по будь-якій, навіть найменшій причині. Якщо Яків був народжений восени, стає або бізнесменом, або маркетологом. Саме там знайдеться застосування хитрому Яшу, який легко може примножити капітал.

Народжений влітку носій імені Яків позитивніший, ніж інші. Такий Яша здатен бути добрим, співчутливим і ініціативним. Це можна сказати і про Яшку, народженого навесні. Цей Яків як магнітом притягує до себе людей за рахунок своїх позитивних рис.

Яків, як правило, віддає перевагу спеціальності, у яких потрібно швидко приймати рішення в умовах невизначеності. Нерідко Яша стає чиновником, пілотом або іде в професійний спорт. На перше місце Яшка у професійній діяльності ставить різноманітність діяльності, якою йому доведеться займатися. Якова не потрібно змушувати займатися своїми обов’язками. Яша швидко адаптується і розглядає проблему з різних точок зору. Крім того, у Якова добре розвинене внутрішнє чуття. Нерідко успіх Яші буває просто грандіозним.

Однак кар’єра ніколи не дається чоловікові з іменем Яків легко. Зазвичай вона сповнена проривів і невдач. Часто Яша не соромиться нічого, щоб реалізувати задумане.

Дружина людини по імені Яків ніколи не знає, чого чекати від чоловіка в наступний момент. Яша хоче, щоб життя вирувало, тим самим завдаючи оточуючим дискомфорт. Але все ж дружина любить Якова за те, що в ньому є багато хорошого. Яша дуже прив’язаний до дружини і дітей, оскільки тільки з ними відпочиває. Однак їм доводиться терпіти вибуховий характер Якова.

Спілкуючись з іншими людьми, володар імені Яків іноді занадто категоричний. Якщо хтось робить щось на його думку неправильне, то Яша не стримається і буде критикувати.

Аріна

Ім’я Аріна має кілька версій походження. За найпоширенішою версією, ім’я Аріна — це застаріла форма звернення до Ірини. У перекладі з грецької мови означає «світ», «спокій». Також в грецькій міфології є богиня мирного життя — Ейрена, ім’я якої і стало вихідним для імен Аріна і Ірина. Ейрене (Іріні) дуже часто вимовляють як Ейрена (Ірена, Ірина).

За другою версією, ім’я Аріна — це форма імені Ярина. Ім’я Ярина — це слов’янське ім’я, яке є родинним ім’ям таким слов’янських імен, як Яром, Яру, Яронега, утворені від імені головного слов’янського бога — Ярила. Але цілком можливо, що з появою християнства у Київській Русі ім’я стало ототожнюватися з ім’ям Ірина, таким чином, ім’я Ярина стало формою імені Ірина.

За третьою версією ім’я Аріна — це жіноча форма єврейського імені Аарон, що означає «високий», «гора», «гора світла», «вчитель», «освічений».

За четвертою версією, ім’я Аріна — це ім’я Тракийської (фракійської) богині сонячного світла в Болгарії.

Аріна з дитячих років відрізняється самостійністю. Вона все прагне зробити і вирішити сама. Багато хто вважає її простою і наївною, але це не так. Вона постійно «собі на умі». Незважаючи на нерозторопність, вона легко схоплює будь-яку справу. Має чудову інтуїцію. Навчання в школі їй дається легко. У неї багато друзів. Вона з однаковим інтересом спілкується як з хлопчиками, так і з дівчатками.

Аріна виважено підходить до здійснення тих чи інших вчинків, має хороше самовладання. Деякі ситуації провокують в ній виникнення спалахів люті. Вона володіє власною думкою і хорошим смаком.

Ця жінка розуміє, чого вона хоче досягти і йде до наміченої мети. До будь-якої справи відноситься ґрунтовно. Вона захоплюється вивченням іноземних мов і фотосправою. Може освоїти кілька спеціальностей. З Аріни вийде непоганий керівник. Вона завжди знаходить спільну мову з підлеглими і начальством, коректна в висловлюваннях.

Аріна може стати викладачем музики, дизайнером, медсестрою, касиром, перукарем, модельєром. Будь-яку розпочату справу доводить до кінця. Вона хороший психолог, завжди відчуває настрій співрозмовника. До роботи ставиться зосереджено. Якщо її хвалять або заохочують, проявляє максимум старань.

Аріна стає прекрасною вірною дружиною і люблячою матір’ю. Вона все зробить для того, щоб її діти були щасливі. Незважаючи на це, вона рідко готова повністю присвятити себе домівці. У всіх питаннях покладається на свого чоловіка, який повинен бути лідером в їх відносинах.

Ірина

У перекладі з грецької Ірина — світ, спокій, що означає, характер у дівчинки чудовий. Вона до всього ставиться з розумінням і щирим інтересом. Походження імені від богині правосуддя Ейрени, дочки Зевса і Феміди.

Таємниця імені полягає в тому, що воно наділяє володарку великою рішучістю, волею до дії і досягнення поставлених цілей, впевненість у власних силах. Сентиментальність і чуттєвість — не її риси, скоріше в прийнятті важливих рішень вона керується розумом.

Головна характеристика імені – самостійність. З усіх питань Ірина має власну думку, яка може кардинально відрізнятися від думки оточуючих. Воно ґрунтується на переконаннях і власному досвіді, свої погляди Іра активно відстоює, відповідає за вчинки і дії.

Значення імені «мирна» не дуже в’яжеться з такими характеристиками, якими наділила Ірину доля, як сильна воля і оптимізм. Вона готова протистояти ворогам, в деяких випадках може бути жорстокою. Завдяки витримці, ніколи не втрачає самовладання. Вона з гідністю вийде з будь-якої життєвої ситуації.

У судженнях і висловлюваннях може бути досить різкою, що показує незалежну натуру. Дипломатичність – її кредо, вона розумна, володіє відмінним почуттям гумору. Відчуває людей, і розуміє, коли її намагаються обдурити. Як справжній екстраверт, легко підлаштовується під нові обставини.

Володарка імені Ірина — Татова дочка, в дитинстві вона не відходить від нього ні на крок, допомагає і цікавиться чоловічими захопленнями.

У кар’єрі наполеглива, що дозволяє їй швидко рости професійно. Отримання хорошої освіти кар’єрне зростання важливі для Ірини, це обов’язково умова хорошого благополучного життя. Іра здатна несподівано для оточуючих змінити спосіб життя, зірватися куди-небудь, незважаючи на обставини. Сама повністю керує своїм життям, нікому не дозволяючи в нього втручатися.

Іринці властива хороша пам’ять і аналітичний склад розуму, тому її чекає успіх в професіях, пов’язаних з цифрами і звітами, — економічний і бухгалтерський напрямок. Це цінний співробітник, на якого можна в усьому покластися. Але вона не прагне до лідерства, керівна роль її більше пригнічує, але з Ірини вийде відмінний заступник.

Варто відзначити, що якщо Іринка не зв’яже себе раннім шлюбом, вона досить швидко просувається по кар’єрних сходах і досягає професійних висот. У разі, коли Іра має сім’ю і дітей, завзяття до роботи все одно ніколи не втрачає. Їй важлива ця сфера життя, де вона може реалізуватися як людина. Тому жінка намагається поєднати роботу і сім’ю, і в більшості випадків їй це успішно вдається зробити.

Незважаючи на влюбливість, підходить до вибору чоловіка грунтовно. Для неї сім’я означає багато, вона цікавиться справами чоловіка і дітей, не менш важливе значення для Ірини відіграє самореалізація. Жінка ніколи не присвятить себе сім’ї повністю, без залишку. Для рідних вона влаштує затишний будинок, буде піклуватися про всіх, верховенство залишить дружину.

Ірина буде щаслива, якщо в сім’ї стане коханою і потрібною дружиною і мамою. Якщо цього не станеться, то моральні принципи Іринки цілком дозволять адюльтер. До розлучень відноситься володарка цього імені негативно, вона дуже дорожить стабільністю. Фінансові питання в цьому випадку вийдуть на перший план, ділити нажите вона не любить.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *