Кожна жінка має це знати: сьогодні Міжнародний день здоров’я жінок

Кожна жінка має це знати: сьогодні Міжнародний день здоров’я жінок

Міжнародний день здоров’я жінок або Міжнародний день дій з охорони жіночого здоров’я розпочали відзначати ще в далекому 1987 році. Мета – надання дівчатам і жінкам в усьому світі інформаційну підтримку стосовно їхнього здоров’я.

Редакція NEWS Хмільника щиро переконана, що жінки мають бути інформаційно обізнаними: не лише володіти ситуацією, щодо стану свого здоров’я, а й знаходити час на себе, аби вчасно звернутись за кваліфікованою медичною допомогою.

Отже, що обов’язково мають  не лише знати, а й робити жінки та дівчата, аби бути здоровими:

  1. А Ви знали, що кожні дві хвилини, як стверджує статистика, у світі від раку шийки матки помирає одна жінка? «Немає часу», «Не люблю оглядів гінеколога», «Соромно і страшно» – типові слова жінок, платою за які може стати життя. Відвідуйте гінеколога раз на рік – навіть якщо Ви чудово себе почуваєте.
  2. «Подружіться» з мамологом – раз на рік відвідуйте цього фахівця та робіть УЗД молочних залоз, якщо Ви досягли 40-річчя, більше років – додайте до цього мамографію.
  3. Лікарі-гінекологи дуже схожі на наших мам в одному: їм теж не сподобається, якщо у Вас відбувається незахищений секс із частою зміною партнерів)).
  4. Стреси, особливо емоційність жінок, як наслідок стресових факторів, негативно впливають на їхнє здоров’я.
  5. Не соромтесь під час менопаузи звернутись до лікарів – терпіти труднощі зі здоров’ям у наш час не потрібно, є медичні препарати, які значно покращать Ваше самопочуття.
  6. Перевірятись на різноманітні інфекції, що передаються статевим шляхом – нормально! Це точно треба пояснювати у 21 сторіччі?
  7. Якщо у Вас трапився викидень, були важкі пологи чи кесарів розтин – побережіть себе і подумайте про контрацепцію, лікарі жіночої консультації у Хмільницькій ЦРЛ, як і в інших медичних закладах країни, завжди попереджають про це.

Карантинні заходи тривають, ми не мали змогу зустрітися із акушерами-гінекологами міста Хмільника, проте наша редакція уже розповідала про те, що жінки мають змогу отримати кваліфіковану допомогу від наших лікарів у телефонному режимі: їхні контакти можна побачити на фото. Шануйтеся і дбайте про своє здоров’я!

 

Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *