“Кожна подія стає історією”: в рамках спецпроекту – відео про Хмільницьку державну пожежно-рятувальну частину

“Кожна подія стає історією”: в рамках спецпроекту – відео про Хмільницьку державну пожежно-рятувальну частину

Рятувальники Вінниччини започаткували проект під назвою “Кожна подія стає історією”. Це своєрідний історичний екскурс у минуле, знайомство з роботою рятувальників області.

Начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук постійно розміщує на своїй сторінці у Facebook фото, історичні довідки про рятувальні частини, звітує про роботу служб,  інформативно ознайомчі ролики про пожежно-рятувальні підрозділи Вінницького гарнізону. І сьогодні, 29 січня, Руслан Шевчук опублікував ще одне відео, написавши при цьому:

  • Доброго ранку, друзі! Всім бажаємо безпечного завершення робочого тижня! Традиційно, сьогодні, знайомимо вас з пожежно-рятувальними підрозділами Вінницького гарнізону! До вашої уваги ДПРЧ-9 міста Хмільник, який є найбільшою курортно-лікувальною зоною Вінницької області! Професійні надзвичайники завжди на сторожі вашої безпеки! Служимо!

На відео начальник Хмільницького ДПРЧ-9 Олександр Нечко розповів, що в зону обслуговування 9-ї державної пожежно-рятувальної частини входять Хмільник та Хмільницький район, що налічує  62 000 населення. У Хмільницькій частині 48 штатних працівників.

Люди, які щодня рятують чиїсь життя, майно і допомагають у надзвичайних ситуаціях – вони серед нас.

Фото – TSN.ua

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *