Кожен четвертий біженець з України влаштувався в Польщі на роботу

Кожен четвертий біженець з України влаштувався в Польщі на роботу

В базі даних PESEL зареєстровано 400 тисяч осіб працездатного віку з України, з яких понад 100 тисяч, тобто кожен четвертий – вже легально працює в Польщі. Про це поінформував заступник Міністра внутрішніх справ та адміністрації, уповноважений уряду в справах біженців від війни з України Павло Шефернакер, – повідомляє NEWS Хмільника.

Він додав, що дуже велика частина цих людей вже працюють.

  • Понад 100 тис осіб вже легально працюють у Польщі, з тих, хто приїхав до Польщі, а в нас в базі PESEL понад 400 000 людей працездатного віку. Це означає, що кожен четвертий біженець працездатного віку влаштувався на роботу. Це глобальне явище, коли йдеться про біженців у світі. Такого прикладу ще ніде не було в світі, – сказав замміністра під час ефіру у Polsat News.

Пан Шефернакер зазначив, що біженці з України в Польщі стають незалежними й намагаються орендувати житло. Водночас він запевнив, що у різних типах рецепційних центрів, які належать компаніям Держказначейства, органів державної влади та місцевого самоврядування, ще є резерв на кілька десятків тисяч місць, де можна розмістити цих людей.

Він нагадав, що поки що Польща не отримала від Європейського Союзу кошти, які можна було б використати для допомоги біженцям з України. Він нагадав, що у випадку міграційної кризи минулого і Греція, і Туреччина отримали мільярди євро.

Наразі Польща пропонує створити додатковий фонд Європейського Союзу для допомоги біженцям з України.

За інформацією – Економічні новини Польщі.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *