“Ковідну тисячу” згодом українці зможуть витратити на комуналку, але не всі

“Ковідну тисячу” згодом українці зможуть витратити на комуналку, але не всі

Державна програма, що передбачає витрату українцями тисячі гривень лише після повної вакцинації на COVID-19, розширила свої послуги. Про це у відеозверненні розповів Президент України Володимир Зеленський.

  • Ширшою і більшою стає наша програма “єПідтримка”. В рамках неї, відсьогодні одну тисячу гривень від держави люди старше 60 років зможуть витрачати на купівлю ліків. Крім цього, протягом місяця ми додатково розширимо програму для літніх людей – вони матимуть можливість використання цих коштів на оплату комунальних послуг, – сказав Президент.

Крім того, незабаром програма буде розповсюджуватись на українців віком 14-18 років.

  • Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі та інше, вони зможуть витрачати гроші у сфері освіти, на освітні курси, освітні послуги, йшлося у  відеозверненні .

Довідково:

З 19 грудня в Україні офіційно запрацювала державна програма «єПідтримка», що передбачає виплату однієї тисячі гривень громадянам, які пройшли повну вакцинацію проти COVID-19. Кошти може отримати кожен громадянин України, який досяг 18 років і має в застосунку «Дія» «зелений» COVID-сертифікат вакцинації. Уряд 19 січня ухвалив рішення щодо розширення цієї програми . З 24 січня повністю вакциновані українці віком від 60 років зможуть витратити 1000 грн на ліки. Крім того, уряд також розширить дію програми на дітей віком 12-17 років.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *