“Ковідною” тисячею хмільничани зможуть підтримати українське військо

“Ковідною” тисячею хмільничани зможуть підтримати українське військо

Тепер тисячу гривень, які держава платить за повну вакцинацію від COVID-19, громадяни зможуть витратити на потреби української армії. Наразі уже було переведено перші 100 000 гривень від небайдужих українців.

В благодійній організації “Повернись живим” пояснили, як перевести тисячу за вакцинацію на потреби української армії.

  • Від запуску програми «єПідтримка» Фонд отримав сотні запитів від українців про те, як ці кошти спрямувати на допомогу Збройним Силам. Перше українське ветеранське видавництво Марка Мельника створило таку можливість! – йдеться у повідомленні.
  • На сайті цього ветеранського бізнесу кожен охочий може придбати сертифікат коштом ковідної допомоги від держави, а видавництво перерахує цю суму «Повернись живим» для закупівлі мобільних комплексів спостереження.
    Днями Markobook відправили на рахунок фонду перші 100 тисяч гривень допомоги від небайдужих українців. І ці кошти дорівнюють новому мобільному комплексу спостереження — очам українських воїнів на найбільш важливих ділянках фронту, – пояснили у Фонді.

Крім допомоги «Повернись живим» гроші з «єПідтримки» можна також спрямувати медичному підрозділу «Госпітальєри», чи забезпечити наших захисників на передовій книжками.

Допомогти українському війську можна, перейшовши за цим посиланням: https://bit.ly/3oumhbu

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *