Коротко про головне: Хмільник в часи війни

Коротко про головне:  Хмільник в часи війни

З початком війни життя українців, в тому числі й хмільничан, поділилося на “До” і “Після”. Проте хто залишився у рідному місті – продовжує працювати на благо країни, допомагати у протистоянні з ворогом. Ще раз – про головне хмільничанам!

  • Варто нагадати хмільничанам про дотримання комендантської години, яка діє з 22-ї години до 7-ї ранку. У цей час для громадян діють певні обмеження, необхідні задля їхньої безпеки. У визначений час мешканцям області необхідно залишатися вдома, а в разі спрацювання сигналу тривоги – спуститися в укриття.
    У цей період ЗАБОРОНЕНО рух власним транспортом, окрім транспорту зі спеціальними перепустками.
    Усі цивільні особи, що перебуватимуть на вулиці у період комендантської години, вважатимуться членами диверсійно-розвідувальних груп ворога.

    Правопорушників правоохоронці будуть притягувати до відповідальності.

  • Незважаючи на війну, всі держустанови громади працюють в звичайному режимі. Наприклад, соціальні робітники продовжують надавати соціальні послуги своїм підопічним – одиноким та самотнім громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які проживають в м. Хмільнику та сільських населених пунктах територіальної громади. Працівники комунальної служби також працюють в штатному режимі і виконують ті ж функції, що й до початку війни.
  • З 27 лютого за наказом Вінницької обласної військової адміністрації на території Вінниччини заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Ця заборона діятиме до 27 березня. Відповідні служби під час патрулювання вулиць перевіряють, чи дотримуються підприємці даних вимог. В разі виявлення порушників підприємці, які продаватимуть алкоголь, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.
  • Деякі підприємці почали відмовлятися від безготівкової оплати. А дехто й взагалі почав піднімати ціни на продукти харчування і деякі необхідні речі. Про кожний такий випадок міський голова Микола Юрчишин попросив хмільничан повідомляти особисто йому на номер телефону 067 430 17 78.
  • Куди можуть звернутись хмільничани, які мають можливість і бажання допомогти зараз ЗСУ, теробороні Хмільника чи волонтерам? Хмільницька міська рада – ЦНАП та оперативний штаб. Номери телефонів – 2-20-85 та 2-25-16.  А також до заступника міського голови Андрія Сташка – 097 869 98 80.
  • У період війни щодня з’являються фейки. В окупанта хороша фантазія, тому вигадують вони все нові історії, можна сказати, пачками. Щодня правоохоронні органи та офіційні джерела інформації спростовують фейки. А ворог пішов ще на один підлий крок – почав створювати групи у соцмережах начебто українських офіційних установ, як-от, наприклад, Міністерства оборони України. У Фейсбуці з’явилася реклама сторінки Міністерства Оборони України, де українців просять переходити за посиланнями і повідомляти про ворожу техніку. У Міністерстві оборони наголосили, що вони не купують собі рекламу взагалі!!! Хмільничани, будьте обачні та не ведіться на фейки, перевірте інформацію на декількох офіційних інфоресурсах перш, ніж поширювати й дезінформувати громадян.
  • Щодня зі сходу та міст, де точаться бойові дії, у Хмільницьку громаду приїжджають переселенці. Їх забезпечують всім необхідним, надають медичну допомогу та тимчасово поселяють. ВАЖЛИВО! Всі переселенці мають бути обліковані. Для цього у  ЦНАПі цілодобово працює приймальний пункт евакуації (ППЕ). Переселенці МАЮТЬ ОБОВ’ЯЗКОВО повідомити про своє перебування для подальшої реєстрації. Усі деталі – за телефоном 2 20 85. Якщо приїжджим непросто зорієнтуватися на місцевості, у Хмільницькій міській раді просять хмільничан, які прихистили в себе переселенців, допомогти їм звернутися до пункту евакуації міськради для подальшої реєстрації.

Ілюстративне фото – Фейсбук.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *