Контррозвідка СБУ затримала агента російських спецслужб, який зробив в Україні успішну кар’єру

Контррозвідка СБУ затримала агента російських спецслужб, який зробив в Україні успішну кар’єру

Контррозвідка СБУ затримала агента російських спецслужб, який зробив в Україні серйозну кар’єру – працював у Адміністрації колишнього президента та інших державних структурах. Тож зрадник мав змогу передавати ворогу дійсно важливу інформацію.

На відео зрадник зізнається, що з 2014 року працював на Головне управління Генштабу Збройних сил РФ. Був завербований ворожими спецслужбами після того, як утік з Донеччини до Білгорода.

Як повідомляють в СБУ, російські куратори обрали йому псевдонім “Регін” і дали завдання здобути секретну інформацію державного рівня. Для цього вони навіть допомагали йому робити кар’єру в українських органах влади. Зокрема, цей агент працював у суді, згодом в одному з Департаментів Адміністрації колишнього президента, а після того служив у війську. Ворожі спецслужби також оплачували йому навчання і поїздки за кордон.

Крім таємної інформації, російський агент збирав компрометуючі дані про посадовців різного рівня та їхніх родичів. Це мало стати важелями для їх подальшого вербування ворожими спецслужбами.

А коли розпочалася повномасштабна війна, перед зрадником поставили нові завдання: він збирав інформацію про силові структури, відомості про новітні зразки зброї та військової техніки тощо.

Зрадника схопили на Донеччині. Наразі СБУ проводять зі зрадником відповідні заходи зі встановлення всього ланцюжка державних зрадників та колаборантів, які працюють на ворога. Російському агенту загрожує довічне позбавлення волі.

У пресслужбі СБУ також повідомляють і про те, що минулого тижня було викрито низку державних зрадників.

Джерело: СБУ

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *