Контрабандного спирту на 500 тисяч гривень вилучили поліцейські на Вінниччині

Контрабандного спирту на 500 тисяч гривень вилучили поліцейські на Вінниччині

Співробітниками Департаменту на постійній основі проводяться заходи із викриття злочинних груп та протидії правопорушенням, пов’язаних із незаконним обігом спирту, тютюнових виробів та паливно-мастильних матеріалів.

В повідомленні йдеться, що партію спирту, який, імовірно, потрапив на територію країни контрабандним шляхом, везтимуть до Вінницької області для подальшого виготовлення фальсифікованої горілки.

24 жовтня за результатами заходів співробітники Департаменту стратегічних розслідувань та теруправління в Вінницькій області спільно з ГУНП у Вінницькій області вилучили майже 10 тисяч літрів етилового спирту, вартість якого на ринку сягає 500 тис. грн. Дана рідина знаходилася у металевій цистерні, яка була замаскована та вмонтована в автомобільному причепі.

З такої кількості етилового спирту ділки могли б отримати до 50 тис. пляшок горілки, а прибуток у кілька разів перевищував би вартість вилученого спирту. Таким чином, поліцейські не лише перекрили незаконний канал постачання спирту, але й завадили можливому потраплянню на споживчий ринок фальсифікованої алкогольної продукції.

Правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до незаконної діяльності, а також канали потрапляння етилового спирту на територію України.

За інформацією Департаменту стратегічних розслідувань
Національної поліції України. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *