Кому з понеділка зупинять подачу газу

Кому з понеділка зупинять подачу газу

22 травня Хмільницьке відділення АТ «Вінницягаз» розпочне планові ремонтні роботи на газорозподільних мережах. Про це інформують в компанії, а також просять вибачення за незручності та дякують за розуміння.

Подачу газу буде зупинено споживачам у місті Хмільнику:

  • 22 травня 2023 року з 8.00 – будинку №66 по вул. 1 Травня,
  • 23 травня 2023 року з 8.00 – будинку №60 по вул.1 Травня;
  • 24 травня 2023 року з 8.00 – будинку №58 по вул.1 Травня;
  • 25 травня 2023 року з 8.00 – будинку № 62 по вул.1 Травня.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Газопостачання буде відновлене в міру виконання усіх аварійно-відновлювальних робіт.

Працівники звертаються до мешканців будинків та квартир з проханням перекрити крани на вводах та перед газовими приладами. Забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

  • Задля безпеки відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах, – наголошують в Хмільницькому відділенні АТ “Вінницягаз”.

Також вони нагадують своїм споживачам, що  згідно з Правилами безпеки систем газопостачання кожен споживач має забезпечити щорічно технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, а також димових і вентиляційних каналів. Відсутність технічного обслуговування може бути підставою припинення розподілу газу на об’єкт.

Тож для перевірки варто мати:

  • акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та документи на підтвердження проведення технічного обслуговування газових мереж вашого будинку (квартири)
  • акт перевірки димових та вентиляційних каналів.

Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін можна скласти з АТ «Вінницягаз». Компанія також надає послуги з технічного обслуговування мереж на договірних засадах. Має для цього необхідний персонал, матеріальну базу та досвід.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *