Компанія “AlexDron”: внесення фунгіцидів агродронами: інформація, яка стане у пригоді

Компанія “AlexDron”: внесення фунгіцидів агродронами: інформація, яка стане у пригоді

Вирощувати агрокультури – ризикова та непередбачувана справа, адже робочий процес відбувається просто неба. Засуха, затяжні дощі, град, хвороби – десятки факторів впливають на урожай. Якщо з небесною канцелярією домовитись важко, то догляд та захист від шкідників і хвороб – у руках самих аграріїв. Одним з надійних помічників, який полегшить життя і допоможе врятувати від ряду проблем є компанія «AlexDron». Сьогодні говоримо про внесення фунгіцидів агродронами як спосіб врятувати рослини та отримати гарний урожай.

Рослини страждають від різних хвороб та шкідників – це факт. Людство здавна почало шукати методи боротьби з недугами рослин, адже від цього залежав рівень та якість врожаю. Фунгіциди стали тим методом захисту рослин від збудників грибкових хвороб. Можливість вилікувати рослини шляхом обробки листя та кореневої системи науковці з’ясували ще 19 ст., коли дізнались про походження грибкових хвороб та створили перші неорганічні фунгіциди.

З того часу вчені винайшли тисячі препаратів, які допомагають у боротьбі аграріїв за врожай. Якщо ще кілька років тому – про інший спосіб внесення фунгіцидів, окрім як за допомогою оприскувача, знало лише невеличке коло людей, то зараз – агродрони стали трендом 2023 року та впевнено збирають прихильників по всьому світу.

Про переваги обробки полів/садів/лісів/виноградників/багаторічних насаджень розповідає власник компанії «AlexDron» Олександр Цвіркун:

  • Перша і суттєва перевага при обробці фунгіцидами необхідної території за допомогою
    агродронів – це можливість використання, не зважаючи на рельєф чи неправильну форму ділянки. Також не варто забувати, що завдяки застосуванню агродронів такі поняття як технологічні колії, витоптуваність полів та втрата через це врожаю стають просто неактуальними. Ми економимо кошти нашим замовникам, оскільки точність внесення та покриття рослин дрібнозернистим туманом засобу дозволяють зменшити витрати на воду, препарати, краще «огорнути» рослину фунгіцидом та збільшити відсоток засвоюваності. Тепер не треба чекати 3-5 днів після дощу (тим самим втрачаючи дорогоцінний час), поки обприскувач зможе розпочати роботи в полі – із застосуванням агродрона тепер це не проблема. Також до переваг застосування агродронів я б відніс швидкість та мобільність у роботі.

За словами Олександра Сергійовича, усі агрокультури можна та бажано (!) обробляти агродронами. На разі – підійшов технологічно необхідний час, аби обробляти соняшник
фунгіцидами. У такому випадку, за словами співрозмовника, враховуючи, що рослина є високорослою, відсоток витоптуваності та знищення потенційного врожаю колісними
обприскувачами лише зростає. Саме тому варто замислитись: варто далі проводити
обприскування колісним транспортом чи замовити послугу обробки сільгоспкультур агродронами.

  • У мене різні випадки, як до мене записуються клієнти: хтось за місяць, хтось за тиждень, комусь потрібно «тут і зараз». Я входжу у будь-які ситуації замовників та роблю нашу співпрацю максимально комфортною та ефективною. Обожнюю свою роботу: мені подобається бачити, як я стаю корисним людям і бачу результати своєї праці. Заради цього варто продовжувати далі, – наостанок додає Олександр Цвіркун.

Якщо Вас зацікавила інформація та Ви шукаєте контакти для співпраці з компанією «AlexDron»:

Сайт: https://alexdron.com.ua/

Соціальні мережі: https://www.facebook.com/

Телефон: +38 (097) 882-88-60

Електронна пошта: alexdrone22@gmail.com

Авторка – Наталя Міщук.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *