Колишньому очільнику міліції Вінниччини оголосили про підозру

Колишньому очільнику міліції Вінниччини оголосили про підозру

СБУ повідомила про підозру українському генерал-майору міліції, який співпрацював з фсб на Херсонщині. Зловмисником виявився колишній начальник Управління МВС у Херсонській області, який у 2014 році звільнився з лав правоохоронних органів у званні генерал-майор міліції. Згодом він став депутатом облради від забороненого «блоку володимира сальдо».

За інформацією наших колег із NaПарижі, йдеться про Валерія Літвіна, який з 2005 року очолював міліцію Вінниччини.

Як повідомили у Службі безпеки України, після початку повномасштабного вторгнення він потрапив у поле зору кадрового співробітника 3 відділу 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби фсб сергія сініцина з позивним «сабір». У березні минулого року у тимчасово окупованому Херсоні у нього відбулась зустріч з колишнім українським правоохоронцем для залучення його до діяльності проти основ національної безпеки.

За вказівкою «сабіра» він мав підшукувати «однодумців» для формування так званого «силового блоку» окупаційних органів та його використання під час придушення руху опору в регіоні. Для цього використовував свої зв’язки серед колишніх правоохоронців.

Наразі він переховується від правосуддя у тимчасово окупованому Криму. Служба безпеки проводить комплексні заходи для притягнення до відповідальності за злочини проти України.

На підставі зібраних слідчими доказів генералу міліції повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *