Колядки та щедрівки для воїнів АТО

Колядки та щедрівки  для воїнів АТО

Гарну традицію мають працівники та вихованці Хмільницької школи мистецтв: вони вже неодноразово виступали у Центральному військовому санаторії «Хмільник». Саме у цій оздоровниці реабілітуються та отримують кваліфіковане лікування воїни АТО з усіх куточків України.

У ці святкові дні, таланти нашого краю, вирішили потішити атовців колядками, щедрівками, віншуванням та засіванням.

Як зазначає сама Хмільницька школа мистецтв, виступали учасники фольклорного ансамблю «Веснянка», які підготували та представили глядачам цікаву різдвяну музично-поетичну композицію (керівник Доліна О.Г., концертмейстер Мединський В.В.).

Святковий настрій також подарували присутнім виступи учнів вокалістів та інструменталістів – Парсяк Сабріни, Гусаревич Дарії, Майданюка Михайла, Браславського Романа і Старохи Олександра.

У дитячі та юні роки полинули присутні у своїх думках, коли почули фінальну пісню «Добрий вечір, тобі, пане господарю» від неймовірно талановитих виконавців .

Дякуємо КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв», ми знаємо, що ви робите це постійно. Ваші концертні програми – є важливим елементом психологічної реабілітації воїнів, повернення  їх до звичайного, довоєнного способу життя. Продовжуйте добру справу і далі!

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *