Коли запрацюють дитячі садочки у Хмільницькій громаді? Роз’яснення міської ради

Хмільничан неабияк турбує коли і як у нашій громаді запрацюють дитячі садочки в умовах адаптивного карантину. По суті  цього питання в управлінні освіти міської ради інформують про наступне:

  • з 10 по 14 серпня фахівцями Хмільницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та відокремленого структурного підрозділу Хмільницького міськрайонного відділу лабораторних досліджень проводиться позапланова перевірка в закладах дошкільної освіти №3, №5 та №7 щодо готовності дитсадків до відновлення  діяльності та їхньої відповідності санітарно-епідемічним вимогам.
  • За результатами інспекції Держпродспоживслужби управлінню освіти міської ради буде наданий висновок про готовність чи не готовність дитсадків до роботи в умовах адаптивного карантину.
  • Лише позитивний висновок за результатами перевірки є однією із підстав для того, щоб міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула це питання на своєму засіданні і за умови стабільної епідситуації ухвалила рішення, згідно з яким дитсадки можуть відновити свою роботу.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *