Коли закінчиться навчальний рік і де складатимуть Національний мультипредметний тест

Коли закінчиться навчальний рік і де складатимуть Національний мультипредметний тест

На жаль, наші учні змушені  навчатися в досить непростий час. Раніше – в умовах карантинів вимушено і дуже швидко опанували дистанційне навчання, а тепер – коли в країні війна. Стало відомо, коли учні Хмільницької громади підуть на літні канікули, та в яких містах пройде Національний мультитест, – повідомляє NEWS Хмільника.

В управлінні освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради із посиланням на рішення педагогічних рад закладів загальної середньої освіти територіальної громади повідомили, що навчальний рік триватиме до 3 червня.

Документи, що підтверджують закінчення дев’ятого та одинадцятого класів, освітяни вже замовили. Отримати їх можна з 6 червня.

  • У школах громади навчаються 217 дітей із родин внутрішньо переміщених осіб. До 31 травня включно триває прийом документів до перших класів. Маємо вже 334 першачків, з яких є зареєстровані діти з родин внутрішньо переміщених осіб,  – розповів начальник Управління освіти, молоді та спорту міської ради Віталій Оліх.

Нагадаємо, що цього року замість Зовнішнього незалежного оцінювання  майбутні студенти складатимуть Національний мультипредметний тест.

Основна сесія національного мультипредметного тестування буде проведена з 18 липня до 10 серпня.

У нашій області попередньо визначено 18 закладів освіти, на базі яких створені тимчасові екзаменаційні центри.

Такі центри працюватимуть в  містах:

  • Вінниця;
  • Гайсин;
  • Жмеринка;
  • Могилів-Подільський;
  • Тульчин.

Також передбачено проведення додаткової (з 16 до 20 серпня) та спеціальної (з 12 до 16 вересня) сесій для вступників, які через певні причини не змогли взяти участь в основній.

Екзаменаційні центри працюватимуть і в  країнах Європи (близько 20). Абітурієнти, які були вимушені покинути Україну через воєнні дії, зможуть скласти Національний мультипредметний тест у тій країні, де вони на той момент перебуватимуть.

Міністерство освіти і науки відмінило державну підсумкову атестацію для учнів четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *