Коли Україна може вступити в НАТО, сказав посол України в Німеччині

Коли Україна може вступити в НАТО, сказав посол України в Німеччині

Про те, коли Україна може вступити в НАТО, своє припущення висловив посол України в Німеччині Андрій Мельник під час інтерв’ю RND.

Посол України в Берліні Андрій Мельник, відповідаючи на запитання німецького журналіста про приєднання Швеції та фінляндії до НАТО і що це буде означати, відповів, що це значно посилить  привабливість НАТО, і це також гарна новина для України.

  • Ми сподіваємося, що це також збільшить наші шанси швидко стати членом НАТО. Тому що ми показали в цій війні, що ми також можемо зробити свій внесок у захист країн НАТО, – сказав посол.

Коли журналіст запитав, чи зможе вступ цих країн загострити конфлікт з росією, посол Мельник відкинув таку можливість.

  • Ми бачимо, що Путін відчуває труднощі на сході України і не досягає реальних успіхів. І ця війна також показує, що НАТО є і залишиться єдиним якорем безпеки в Європі та в усьому світі. Тому логічно, щоб цей процес розширення продовжувався, і Україна також приєдналася до цього альянсу, – прокоментував Андрій Мельник.

Він висловив думку, що це може статися швидше, ніж деякі люди думають. “Не зараз, в середині війни, а, можливо, відразу після”.

В розмові на запитання про відтягування приїзду Олафа Шольца в Київ, Андрій Мельник припустив, що він це робить навмисне, бо “він, схоже, не готовий остаточно втілити в життя історичне рішення про застосування важкого озброєння, хоча є рішення німецького парламенту, якому зараз три тижні тому.”

За його словами, Німеччина грає на час: “Складається враження очікування припинення вогню. Тоді тиск з боку Німеччини зникне і більше не буде потреби у сміливих рішеннях. Це віроломна логіка, що люди залишаються в біді.

Фото – rnd.de.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *