Коли новий начальник обласної поліції Іван Іщенко відвідає з робочим візитом Хмільник?

Коли новий начальник обласної поліції Іван Іщенко відвідає з робочим візитом Хмільник?

Новий начальник поліції Вінниччини полковник Іван Іщенко зустрівся із вінницькими журналістами. Нагадуємо, що в понеділок полковника Івана Іщенка з Одеси офіційно представили колективу вінницьких правоохоронців.

Під час зустрічі наш кореспондент поцікавився у нового керівника поліції Вінниччини, коли він розпочне робочі поїздки по області, знайомство із громадами та ситуацією зсередини не лише за рапортами підлеглих. Зокрема, й до Хмільника та Хмільницького району:

– Відразу після завершення карантину я розпочну ці робочі поїздки та зустрічі, спілкування й знайомство, – повідомив нам полковник Іван Іщенко. А ще підкреслив, що знає про гарні та потужні санаторії Хмільника, зокрема про відомчу оздоровницю МВС. Тож коли новий керівник відвідає наше місце та район, познайомиться із ним детальніше, проведе прийом громадян – стане відомо вже пізніше.

Як повідомляє пресслужба обласної поліції, Іван Іщенко зазначив, що головним завданням для нього є те, щоб кожний мешканець Вінниччини почував себе безпечно і захищено, мав зворотній зв’язок з поліцією і, зателефонувавши на номер 102,  завжди вчасно отримав допомогу.
Керівник обласного главку зауважив, що дисципліна і законність в лавах поліції є одним з найголовніших факторів. На протиправні дії поліцейських, порушення дисципліни і законності він реагуватиме  жорстко.

– Поліція Вінниччини працюватиме в рамках закону, для людей,  для нас головне не рейтинги, не статистика, а довіра людей, – зазначив Іван Іщенко.
Він закликав представників засобів масової інформації до співпраці та підкреслив, що завжди відкритий до конструктивного діалогу з представниками громадськості.

Іван Іщенко також пообіцяв, що працюватиме над покращенням матеріально-технічної бази вінницької поліції, особливо спецпідрозділів, адже від цього напряму залежить якісне та ефективне виконання  обов’язків поліцейськими.
На Одещині, будучи начальником управління превентивної діяльності, Іван Іщенко запроваджував скандинавську систему охорони публічної безпеки та правопорядку – «Поліцію діалогу», що дало змогу врегульовувати конфліктні ситуації за допомогою комунікації, мінімізувавши застосування силових підрозділів, працював над  впровадженням в регіоні туристичної поліції.

Фото – пресслужба обласної поліції

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *