Кого сьогодні слід вітати з Днем ангела

Кого сьогодні слід вітати з Днем ангела

Не всі замислюються про те, що те, як нас назвали при народженні, впливає на наш характер, а, можливо, навіть на долю. Кожне ім’я має своє значення, і про це не можна забувати.

9 квітня іменини святкують Олександр, Єфрем, Іван, Кіндратій, Макар, Матрона, Павло.

Олександр

Походження імені від грецьких імен Алекс і Андрос означає захисник, або дослівно – захищає чоловік.

Ім’я Олександр підходить будь-якому хлопчикові, спокійному і непосидючому. Основна якість, яка супроводжує Сашу все життя — прагнення до лідерства. Воно не дозволить ніколи опустити руки, формуючи міцний характер справжнього чоловіка.

Він вміє керувати ситуацією і людьми, вести за собою. Головні характеристики, властиві імені — легендарні наполегливість і благородство, владність і впевненість у своїх силах.

Головне, в дитинстві зробити все, щоб маленький Саша розвивав в собі ці якості. Це дозволить у дорослому житті домогтися багато чого.
Алекс завжди домагається своїх цілей, часто використовуючи не дозволені прийоми. Він володіє живою уявою, всіляко намагається показати власну перевагу. У нього заздалегідь готові пояснення будь-яким промахам.

Привабливий чоловік з почуттям гумору подобається представницям жіночої статі, але він здатний бути грубим і різким і не завжди діє в рамках пристойності. Деяка нестійкість психіки дозволяє йому здійснювати необдумані вчинки. Він схильний до спалахів гніву, часто буває дратівливим.

Відрізняється деякою непостійністю і легковажністю, любить осягати нове, розвиватися, досліджувати. Благородний, для нього найстрашніший гріх – зрада. За характером, швидше, сангвінік, частково є прояви холерика. Вміє легко входити в довіру і стає душею компанії. Незважаючи на легкість поведінки, Саша глибока людина, і він завжди приймає зважені рішення. Доля у Олександрів складається досить складна, але життя завжди цікаве та насичене.

Олександр вважає себе главою сім’ї, і дружина повинна всіляко підтримувати в ньому цю впевненість. Він несе відповідальність за все, допомагає батькам, при цьому спокійного сімейного життя чекати не варто. Любить своїх дітей, і навіть якщо не буде жити разом з дружиною, про них буде завжди піклуватися і допомагати. Здатний полюбити як своїх і прийомних дітей.

Всі характеристики імені Олександр говорять про те, що з людини вийде відмінний бізнесмен. Він буде прекрасним керівником, який розуміє своїх підлеглих, викликаючи у них повагу.  Відрізняється високою чесністю і справедливістю, але якщо у нього щось не виходить, без докорів сумління піде на хитрість. Борець, він великих висот здатний досягти в комерційній діяльності, дизайні, юридичній сфері. З них виходять прекрасні артисти з яскраво вираженою харизмою, дипломати і депутати.

Саше не підійде діяльність, яка вимагає посидючості і уважності, тому пов’язувати своє життя з науковими дослідженнями не рекомендується. Не приверне його і монотонна одноманітна робота, довго він на ній не протримається, незалежно від фінансової винагороди.

Єфрем

З древньоєврейського ім’я означає плідний.

Маленький Ремушка буде дивувати вас своїм незалежним характером, наполегливістю і вимогливістю. З дитячих років він проявить схильність до занять, розвиває кмітливість. У шкільні роки (особливо в початкових класах) вам часто доведеться морально підтримувати свого сина.

Значення імені Єфрем не обіцяє його власнику легких шляхів у дорослому житті.  Єфрем буде вимогливий до себе і всім, хто його оточує. Якщо він організовує свій бізнес, справи будуть складатися добре, але тільки за тієї умови, що своїм партнером він зробить людину більш комунікабельну, здатного йти на компроміси заради досягнення мети.

Єфрему більше підійде вид діяльності, де потрібне вміння вирішувати технічні завдання, наприклад, професії конструктора, збирача, ремонтника. Але висока відповідальність і старанність Єфрема дозволять йому стати шанованою людиною на будь-якій посаді. З нього вийде відмінний вчений, винахідник, випробувач.

Чоловік, якого так назвуть, буде відмінним фахівцем, що ставить інтереси справи вище всього іншого. Він буде володіти високою моральністю, стане гідним членом суспільства.

Його обраниці буде з ним важко. Вона навряд чи дочекається від нього красивого залицяння, букетів квітів і серенад під вікном. Значення імені Єфрем говорить, що відносини з нареченою до шлюбу будуть рівними і стабільними. Він буде цінувати в своїй дівчині чесність, хазяйновитість, пунктуальність, серйозність, терплячість і вміння зрозуміти його складний характер.  Після весілля його дружині доведеться взяти всі турботи по господарству на себе. Однак Єфрем дбатиме про матеріальний достаток, а також про те, щоб в його будинку все справно працювало.

Іван

Існує кілька теорій про появу імені Іван в українській мові. Згідно з однією з них, це ім’я утворилося від біблійного Йоан. Крім того, в давнину абсолютно всіх слов’ян називали ванами (від імені їх прабатька Вана). Саме від такого найменування, на думку деяких дослідників, і сталося ім’я Іван. А ось в давньоєврейській мові є ім’я Йоханан, яке перекладається як “милість Божа” або “Божий дар”. Воно також могло бути попередником українського імені Іван.

Маленький Іван обдарований такими якостями, як активність і оптимізм. Ця дитина завжди в русі, рідко сумує, любить грати і веселитися. Крім того, малюк має відмінну уяву, його фантазія не знає кордонів, хоча іноді він просто не може придумати, куди її направити. Вже в дитинстві проявляється подвійність характеру Івана. Іноді створюється враження, ніби в тілі хлопчика живуть дві різні людини. Він то веселитися і грає з іншими дітьми, то задумливо сидить на самоті.

Подорослішавши, Іван стає сильною і вольовою особистістю, яка не підкоряється нікому і ніколи. Він вважає за краще діяти, а не думати, рішення приймає швидко і під впливом настрою, він непостійний і довіряти йому складно, що сильно заважає цій людині в повсякденних питаннях. Всі навколишні відчувають силу і енергію, що виходить від цього чоловіка, тому вважають за краще триматися ближче до нього. Деякі заздрять його силі духу і незалежності, інші ж потай зневажають через самозакоханість і зверхність.

Івану буде важко на будь-якій роботі, тому що він не здатний чітко виконувати поставлені завдання. Він необов’язковий, не визнає владу начальства, може перечити або навіть грубити керівнику. Не можна виділити певну професію, в якій Іван буде найкраще проявляти себе, так як він не має схильності до будь-якої сфери. Наполеглива робота над собою допоможе йому добитися успіху майже скрізь, але в якості старту своєї кар’єри.

Шлюб для Івана є серйозним кроком, і заради сім’ї він готовий на все. Прекрасний господар, допомагає дружині в побутових справах і любить своїми руками створювати затишок. Своїх дітей чоловік просто обожнює, а в разі проблем у відносинах до останнього намагається вирішити їх мирно, без розлучення.

Іменин у Івана дуже багато, але найчастіше їх відзначають 2 січня, 11 січня, 27 січня, 13 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 13 червня, 20 червня, 25 червня, 2 вересня, 7 вересня, 12 вересня, 3 листопада, 2 грудня, 10 грудня, 30 грудня, 31 грудня.

Кіндратій

Це латинське ім’я, що означає «чотирикутний».

Кіндрата відрізняє послідовність, відданість, стійкість, впевненість у своїй правоті, прагнення до досконалості, критичний погляд на дійсність. Кіндрат рано стає самостійним, не потребує опіки, навпаки, бере на себе відповідальність за близьких і цілі Організації. Він знає собі ціну, не метушиться, не поспішає. Він вміє довести справу до кінця. Однак є і негативні сторони у цього імені. Сюди можна віднести сарказм, бажання критикувати все і вся, незадоволеність. Кіндрат не позбавлений честолюбства, прагне утвердитися в суспільстві будь-яким способом.

Діяльність Кіндрата завжди носить соціальний характер. Він не позбавлений творчих здібностей, честолюбний і твердий у намірах, що дозволяє йому досягти успіху у творчості, кар’єрі, громадській діяльності. Кіндрат має здатності до ручної праці, може реалізувати себе в роботі з технікою. Його поважають у колективі за старанність, працьовитість і майстерність.

Кіндрат може постояти за себе. Не варто нав’язувати йому свою точку зору. Він цілком упевнений у собі і навряд чи змінить свої погляди. Кіндратія легко зробити своїм ворогом. Для цього потрібно лише нешанобливо висловитися про його близьких, зганьбити його ідеали, розкритикувати його діяльність. Більш всього Кіндрат поважає в людях точність, обов’язковість і простоту.

Кіндрат вірний і постійний в любові. Він намагається уникати неприємних моментів в сімейному житті, хоча нерідко затьмарює спокій критичними зауваженнями на адресу ближніх.

Макар

Значення імені Макар – щасливий. Ім’я має давні грецькі корені. Воно використовувалося в багатьох стародавніх державах і користувалося популярністю. Макар завжди усміхнений і привітний. Цьому сприяє його народження під заступництвом Сонця. Він сповнений сил і енергії. Завжди прагне бути в центрі уваги.

Варто відзначити позитивні риси характеру чоловіка: спокій, витримка,  солідарність, надійність, щирість, сила. Він може завжди постояти не тільки за себе, але і за близьких собі людей. Він прагне до справедливого вирішення всіх питань і проблем. Макар відхідливий, дуже швидко забуває погане, намагається не повертатися більше до теми конфлікту.

Також у Макара є й негативні риси характеру: вразливість, сентиментальність, замкнутість, самолюбство, марнославство.

Макар постійно буде ставити інтереси оточуючих вище своїх. Він з дитинства уважний до проблем і переживань оточуючих. Намагається догодити, навіть вгадати бажання. Але в роботі він дуже прагматичний. Вміє контролювати емоції і контролювати підлеглих.

Макар не схильний витати в хмарах, він чітко розуміє, що хотів би отримати від роботи. Ніколи не дозволяє собі пропустити навчання, намагається навіть знати все більше і більше. Навіть у юному віці Макар дуже сильно залежати від думки свого оточення. Він намагається знайти міцну дружбу. Для цього хоче стати для всіх оточуючих потрібним і корисним.

Макар любить гроші, любить фінансову незалежність. Тому намагається всім своїм виглядом показати, як він може самостійно побудувати особистий бізнес. Макар дійсно дуже легко досягає багато в бізнесі.

Ще з раннього дитинства Макара цікавить творчість, саморозвиток. Він намагається реалізувати себе у багатьох творчих починаннях. Макар намагається відкрити в собі талант музиканта, письменника. Але найчастіше, це всього лише захоплення, які не дають потрібних результатів.

У старшому віці Макар може вибрати творчу професію, але все ж вибере для себе роботу іншого профілю. Це буде щось пов’язане з фінансами, можливістю добре заробляти. Він звикає жити тільки для себе і в той же час сильно засмучується, якщо його спіткають невдачі в особистому житті.

Макар не відрізняється скупістю і жадібністю, але він звик планувати витрати, ніж може засмутити супутницю життя, яка схильна до марнотратства.

Макар схильний до рівноправ’я  у відносинах і шлюбі. Він любить дітей, тому своїх чекає з нетерпінням. Макар завжди підтримує теплі стосунки з батьками. Йому хочеться, щоб у всіх близьких людей все складалося чудово. І він намагається їм у цьому допомогти. За що його і цінують оточуючі. Він може дуже тонко вловити настрій і емоційний стан будь-якої людини.

Матрона

Походження імені латинське і в перекладі означає – «мати сімейства», «пані», «матінка», «поважна дама».

Ім’я Мотря викликає довіру у всіх оточуючих. Вона виглядає солідно, відрізняється терпінням, м’якістю, тому легко підкорює серця людей.

Матрона спокійна, розважлива і позитивна, на неї завжди можна покластися, це привертає до неї людей. Віддає перевагу професії, де відсутня конкуренція: викладач, соціальний працівник, медсестра, кулінар. Матрона вибирає для шлюбу відповідальну, спокійну людину, яка любить дітей.

Мотря обдарована проникливим, оригінальним розумом і схильністю до роздумів, надає величезне значення спогляданню. Вона  – фанатик ідеї і, відстоюючи свою правоту, стає непримиренною і навіть агресивною. Вона відрізняється їдким гумором і невичерпним даром красномовства. Але цей дар Мотря використовує тільки в рідкісних випадках.

Мотря буває похмурою, відлюдькуватою. Вона любить проводити час на самоті, занурюючись у світ своїх фантазій. Дівчина з цим ім’ям спокійна й іронічна у звичайній обстановці, ім’я Мотря втрачає самовладання, якщо нею опановує раптом нав’язлива ідея.

Для Матрони має особливе значення сім’я. У любові Мотря може бути відданою, вірною, ніжною і іноді навіть пристрасною, але романтика чужа їй, вона наводить на Мотрю нудьгу і тугу.

Павло

Коріння імені Павло йдуть в Стародавній Рим. У перекладі з латинської воно означає “маленький”, “молодший”. Синів стародавні римляни називали ім’ям батька, додаючи приставку paulus, в результаті виходило, наприклад, “Роман-молодший”. На Русі слово набуло поширення після прийняття християнства.

Позитивні риси: добродушність, чуйність, урівноваженість, розсудливість, наполегливість.

Негативні якості: зайва обережність, підозрілість, нелюдимість, небажання проявляти ініціативу в спілкуванні.

В дитинстві Паша росте слухняним і допитливим хлопчиком. Він дуже ввічливий і уважний до своїх близьких. Дитина не боїться відповідальності, готова допомагати батькам по дому і доглядати за молодшими братиками або сестричками.

Енергійність і непосидючість хлопчика стають перешкодою в навчанні. Але у володаря цього імені прекрасна пам’ять, тому йому легко даються різні науки.

Дорослий Павло неговіркий і потайливий, він довго перебуває в своїх думках, абсолютно не помічаючи, що відбувається навколо. Цей чоловік звик до тихого, розміреного життя. Зміни для нього стають великим випробуванням. З Пашею важко домовитися про що-небудь, так як він не стане нічого робити всупереч своїм принципам. Ця людина практично не відчуває потреби в спілкуванні. На самоті він аналізує свої думки, будує плани на майбутнє, розробляє власні проекти і займається саморозвитком. У суспільстві небагатослівний, намагається бути непомітним.

Це неконфліктна людина, йому простіше поступитися, ніж доводити свою думку. Паша різнобічно розвинений, наділений аналітичним мисленням, має відмінну пам’ять. Нерідко такі чоловіки стають докторами наук і видатними вченими.

Павло — великий шанувальник езотерики і містики. Йому цікаві різні паранормальні явища. Цей чоловік обожнює все таємниче і незвичайне. Любить подорожувати, його бажання відкривати нові міста і країни не пропаде і після одруження.

Павло зазвичай дуже успішний. Він досягає багато чого в житті, якщо йому вдається побороти свою природну лінь. Це сумлінний працівник, який відповідально і серйозно виконує свої обов’язки. На нього завжди можна розраховувати.

Врівноважений, чуйний і миролюбний Павло може знайти своє покликання в будь-якій сфері. В колективі цей чоловік володіє високим авторитетом. Начальство помічає його старанність і регулярно заохочує праці Паші преміями і підвищеннями по службі.

Цей чоловік може стати відмінним телеведучим, науковим діячем або викладачем. У своїй роботі він схильний проявляти ініціативу і постійно пробувати щось нове. Паша дуже рідко відмовляється від додаткового заробітку, так як вважає гроші можливістю підвищити свій рівень життя.

У стосунках Павло, ніжний, добродушний і романтичний. Він потребує жіночої любові і турботи. Дівчатам цей чоловік симпатичний, адже він галантний, чемний і ввічливий.

Володар цього імені піклується про свою самодостатність і міцне фінансове становище. Тому він одружується, ставши міцно на ноги. Павло вважає себе главою сім’ї, але ніколи не нехтує порадами дружини. Цей чоловік одружується зазвичай раз в житті, тому підходить до свого рішення усвідомлено і відповідально. Його шлюб рідко розпадається, тому що Паша не зважиться на розлучення навіть у випадку, якщо між подружжям згасли почуття.

Це прекрасний сім’янин, турботливий батько і люблячий чоловік. Павло прекрасно ладнає з батьками дружини і дітьми. Він готовий жертвувати своїми інтересами на благо сім’ї, але тільки в тому випадку, якщо дружина поважає і цінує його старання.

Покровителів у Павлів аж 58.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *