Кого сьогодні слід вітати з Днем ангела: значення імені на долю і характер власника

Кого сьогодні слід вітати з Днем ангела: значення імені на долю і характер власника

Будь-яке ім’я має своє значення. І, як не дивно, дехто вірить у те, що імена мають вплив на долю, характер людини.

У суботу, 30 квітня, іменини відзначають власники таких іменОлександр, Зосима, Єфрем, Іван, Михайло, Семен, Федір.

Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела.

Олександр

Походження імені від грецьких імен Алекс і Андрос означає захисник, або дослівно – захищає чоловік.

Ім’я Олександр підходить будь-якому хлопчикові, спокійному і непосидючому. Основна якість, яка супроводжує Сашу все життя — прагнення до лідерства. Воно не дозволить ніколи опустити руки, формуючи міцний характер справжнього чоловіка.

Він вміє керувати ситуацією і людьми, вести за собою. Головні характеристики, властиві імені — легендарні наполегливість і благородство, владність і впевненість у своїх силах.

Головне, в дитинстві зробити все, щоб маленький Саша розвивав в собі ці якості. Це дозволить у дорослому житті домогтися багато чого.

Алекс завжди домагається своїх цілей, часто використовуючи не дозволені прийоми. Він володіє живою уявою, всіляко намагається показати власну перевагу. У нього заздалегідь готові пояснення будь-яким промахам.

Привабливий чоловік з почуттям гумору подобається представницям жіночої статі, але він здатний бути грубим і різким і не завжди діє в рамках пристойності. Деяка нестійкість психіки дозволяє йому здійснювати необдумані вчинки. Він схильний до спалахів гніву, часто буває дратівливим.

Відрізняється деякою непостійністю і легковажністю, любить осягати нове, розвиватися, досліджувати. Благородний, для нього найстрашніший гріх – зрада. За характером, швидше, сангвінік, частково є прояви холерика. Вміє легко входити в довіру і стає душею компанії. Незважаючи на легкість поведінки, Саша глибока людина, і він завжди приймає зважені рішення. Доля у Олександрів складається досить складна, але життя завжди цікаве та насичене.

Олександр вважає себе главою сім’ї, і дружина повинна всіляко підтримувати в ньому цю впевненість. Він несе відповідальність за все, допомагає батькам, при цьому спокійного сімейного життя чекати не варто. Любить своїх дітей, і навіть якщо не буде жити разом з дружиною, про них буде завжди піклуватися і допомагати. Здатний полюбити як своїх і прийомних дітей.

Всі характеристики імені Олександр говорять про те, що з людини вийде відмінний бізнесмен. Він буде прекрасним керівником, який розуміє своїх підлеглих, викликаючи у них повагу.  Відрізняється високою чесністю і справедливістю, але якщо у нього щось не виходить, без докорів сумління піде на хитрість. Борець, він великих висот здатний досягти в комерційній діяльності, дизайні, юридичній сфері. З них виходять прекрасні артисти з яскраво вираженою харизмою, дипломати і депутати.

Сашку не підійде діяльність, яка вимагає посидючості і уважності, тому пов’язувати своє життя з науковими дослідженнями не рекомендується. Не приверне його і монотонна одноманітна робота, довго він на ній не протримається, незалежно від фінансової винагороди.

Зосима

Значення імені – з грецької, і означає “Живий”.

Зосима добрий, усміхнений, життєрадісний. Зірок з неба не хапає, але цілком добре розвивається у житті та в роботі. Він не любить ні виділятися, ні відставати у чомусь. Зосима не любить хвальків, і сам ніколи не вихваляється. Дуже акуратний.

Вразливий, і сам, посварившись із кимось, може болюче ранити словом. Зосима дуже балакучий, і тому не вміє зберігати чужі секрети.

Ім’я Зосима означає схильність до життя подвижника. Людина здатна на жертву навіть не заради якоїсь високої мети, а просто навіть тому, що може собі це дозволити: віддати улюблену іграшку, посунутися особистим щастям заради щастя іншого/ї.

Як наслідок, у житті Зосима повинен бути хтось, до чиїх ніг можна “кинути весь світ”. А інакше життя не матиме сенсу.

Зосима владний, щирий, довірливий та буркотливий.

Прояви сили характеру, цілеспрямованість і амбітність для Зосима означають значно більше, ніж чуттєвість і зовнішня привабливість. В шлюбі Зосима цінуватиме перш за все в партнері вміння перейнятися його ідеями та здатністю надати підтримку.

Єфрем

З древньоєврейського ім’я означає плідний.

Маленький Ремушка буде дивувати вас своїм незалежним характером, наполегливістю і вимогливістю. З дитячих років він проявить схильність до занять, розвиває кмітливість. У шкільні роки (особливо в початкових класах) вам часто доведеться морально підтримувати свого сина.

Значення імені Єфрем не обіцяє його власнику легких шляхів у дорослому житті.  Єфрем буде вимогливий до себе і всім, хто його оточує. Якщо він організовує свій бізнес, справи будуть складатися добре, але тільки за тієї умови, що своїм партнером він зробить людину більш комунікабельну, здатного йти на компроміси заради досягнення мети.

Єфрему більше підійде вид діяльності, де потрібне вміння вирішувати технічні завдання, наприклад, професії конструктора, збирача, ремонтника. Але висока відповідальність і старанність Єфрема дозволять йому стати шанованою людиною на будь-якій посаді. З нього вийде відмінний вчений, винахідник, випробувач.

Чоловік, якого так назвуть, буде відмінним фахівцем, що ставить інтереси справи вище всього іншого. Він буде володіти високою моральністю, стане гідним членом суспільства.

Його обраниці буде з ним важко. Вона навряд чи дочекається від нього красивого залицяння, букетів квітів і серенад під вікном. Значення імені Єфрем говорить, що відносини з нареченою до шлюбу будуть рівними і стабільними. Він буде цінувати в своїй дівчині чесність, хазяйновитість, пунктуальність, серйозність, терплячість і вміння зрозуміти його складний характер.  Після весілля його дружині доведеться взяти всі турботи по господарству на себе. Однак Єфрем дбатиме про матеріальний достаток, а також про те, щоб в його будинку все справно працювало.

Іван

Існує кілька теорій про появу імені Іван в українській мові. Згідно з однією з них, це ім’я утворилося від біблійного Йоан. Крім того, в давнину абсолютно всіх слов’ян називали ванами (від імені їх прабатька Вана). Саме від такого найменування, на думку деяких дослідників, і сталося ім’я Іван. А ось в давньоєврейській мові є ім’я Йоханан, яке перекладається як “милість Божа” або “Божий дар”. Воно також могло бути попередником українського імені Іван.

Маленький Іван обдарований такими якостями, як активність і оптимізм. Ця дитина завжди в русі, рідко сумує, любить грати і веселитися. Крім того, малюк має відмінну уяву, його фантазія не знає кордонів, хоча іноді він просто не може придумати, куди її направити. Вже в дитинстві проявляється подвійність характеру Івана. Іноді створюється враження, ніби в тілі хлопчика живуть дві різні людини. Він то веселитися і грає з іншими дітьми, то задумливо сидить на самоті.

Подорослішавши, Іван стає сильною і вольовою особистістю, яка не підкоряється нікому і ніколи. Він вважає за краще діяти, а не думати, рішення приймає швидко і під впливом настрою, він непостійний і довіряти йому складно, що сильно заважає цій людині в повсякденних питаннях. Всі навколишні відчувають силу і енергію, що виходить від цього чоловіка, тому вважають за краще триматися ближче до нього. Деякі заздрять його силі духу і незалежності, інші ж потай зневажають через самозакоханість і зверхність.

Івану буде важко на будь-якій роботі, тому що він не здатний чітко виконувати поставлені завдання. Він необов’язковий, не визнає владу начальства, може перечити або навіть грубити керівнику. Не можна виділити певну професію, в якій Іван буде найкраще проявляти себе, так як він не має схильності до будь-якої сфери. Наполеглива робота над собою допоможе йому добитися успіху майже скрізь, але в якості старту своєї кар’єри.

Шлюб для Івана є серйозним кроком, і заради сім’ї він готовий на все. Прекрасний господар, допомагає дружині в побутових справах і любить своїми руками створювати затишок. Своїх дітей чоловік просто обожнює, а в разі проблем у відносинах до останнього намагається вирішити їх мирно, без розлучення.

Михайло

Чоловіче ім’я Михайло вважається одним з найбільш древніх імен в історії людства. Пішло воно від давньоєврейського Мікаель, що в перекладі означає «Такий же як Бог», «богоподібний».

Маленький Михайлик — непосидючий, допитливий і дуже активна дитина, якого цікавить буквально все. Як не дивно, але разом з такою рухливістю, в характері малюка сусідить послух. У шкільні роки Міша радує вчителів і батьків хорошими оцінками. Навчання дається йому легко і це не дивно, адже завдяки природній допитливості у Михайла великий багаж знань за плечима. Хлопчик доброзичливий, фізично добре розвинений, завжди захистить слабкого.

З роками Міша перетворюється в практичного і статечного чоловіка, хоча від надмірної образливості позбутися йому так і не вдається. Дорослий Михайло наділений логічним складом розуму. Для нього нехарактерні швидкі рішення, він вважає за краще приймати зважені рішення, рухаючись до мети планомірно. Він ніколи не вплутується в сумнівні авантюри і не ризикує, ставлячи на кін останнє, що у нього є.

Успішна кар’єра і стабільне фінансове становище мають для Михайла важливе значення. Такий співробітник — мрія будь-якого роботодавця. Він працьовитий, відповідальний, скрупульозний. Чоловік ніколи не порушує дисципліну і правила субординації. У ролі начальника він також непоганий. До підлеглих, він, як правило, уважний і справедливий. Однак в деяких питаннях йому не вистачає дипломатичності і витримки.

Завдяки вродженим якостям, Михайло може присвятити себе організаційній роботі, стати хорошим юристом, медиком, інженером або програмістом. Якщо ж батьки зможуть розвинути в ньому талант і познайомити з богемним життям, то з Міші виросте відмінний актор або співак.

У сімейному житті Михайло дуже складна людина. Для нього характерно постійно управляти дружиною, вказувати на її недоліки і помилки. Плюс до всього, Міша дуже ревнивий чоловік, який може влаштувати справжній скандал навіть з-за швидкого погляду, кинутого на його другу половину стороннім чоловіком. Чоловік ніколи не зрадить, не змінить, оберігатиме своїх рідних від усіх життєвих негараздів, забезпечить їм стабільне фінансове благополуччя. Дітей своїх любить, але виховує в строгості, завдяки чому з них в майбутньому виростають гідні і всебічно розвинені особистості.

Семен

Чоловіче старослов’янське ім’я Семен має давньоєврейське походження. Воно походить від єврейського чоловічого імені Шимон. Відомі католицькі форми цього імені – Simeon і Simon, а також православні – Симеон і Симон.

Дослівний переклад єврейського імені Шимон на українську мову означає «він (Господь) почув». Цей переклад алегорично тлумачиться як «почутий Богом в молитві».

Називаючи хлопчика Семеном, батьки вірили, що це ім’я захистить дитину від будь-якої біди і допоможе йому вибрати правильний життєвий шлях. В ім’я Семен закладений заклик до Бога і тому люди вірять, що воно буде служити дитині оберегом усе життя, і вищі сили будуть допомагати людині, що носить таке ім’я.

Чоловіка, названого Семеном, можна охарактеризувати, як вічного борця. Він не піддається ніякому впливу. Семен проявить величезну витримку і силу волі, щоб бути скрізь першим. Йому необхідно публічне визнання, яке його окрилює.

Семен має добре розвинену інтуїцію. Його не можна обдурити. Він буде правильним і хорошим другом для тих, хто щирий з ним. Семен дуже постійний у своїх почуттях. Він володіє хорошою пам’яттю і любов’ю до класифікації. Чудово володіє своїми емоціями і при необхідності може бути потайливим і розважливим.

Позитивними рисами імені Семена є: доброта і незлобивість, працьовитість та наполегливість у досягненні мети. Він дружній, і з ним легко спілкуватися. Семен намагається філософськи ставитися до життєвих невдач, хоча завжди дуже переживає. Він допитливий і не любить бездіяльності. Семен терплячий, розважливий, дисциплінований і добре організований.

Семен дуже уважний і добрий до людей. Він ніколи не забуде привітати друга з днем народження або відвідати його в лікарні, незважаючи на свою надмірну зайнятість. Він дуже чуйний і завжди допоможе в скрутну хвилину.

Негативними рисами імені Семен можна назвати певну збудливість, вразливість, заздрісність. У Семена хворе самолюбство, яке не можна зачіпати, адже якщо Семена образити, то він буде довго пам’ятати про це. У спорах Семен буде відстоювати свою точку зору до кінця, навіть, якщо не правий.

Семен зазвичай досягає великих успіхів в житті і високого становища в суспільстві завдяки працьовитості, безкорисливості і доброчесності.

Семен дуже розумний і вміє бути ґрунтовним в роботі. Він може стати талановитим керівником, а також досягти висот у науці, мистецтві, журналістиці, педагогіці, медицині або на літературному терені. Він може стати талановитим хірургом або письменником-сатириком. Семен може стати успішним актором, каскадером, поліцейським.

Семен буде надійним і компетентним партнером по бізнесу, виконавчим службовцям, добрим економістом, гідним церковним служителем. Він може бути успішним у підприємницькій діяльності та у торгівлі.

Семен зазвичай довго не одружується. Він цінує свою свободу, хоча у нього багато романів. Семен зазвичай не закохується з першого погляду, йому потрібен час. Почуття дозрівають в ньому поступово. Але коли вони спалахують, то довго не гаснуть.

Семену часто не щастить з дружиною. Він зазвичай помиляється і вибирає не ту супутницю. Семену часто трапляються конфліктні і принципові жінки, з якими складно будувати відносини. Він може навіть залишитися самотнім, хоча сімейні цінності для нього важливіше матеріального достатку. Він обов’язково повинен відчувати себе потрібним і улюбленим для того, щоб відчувати повноту життя.

З Семена виходить чудовий сім’янин і батько. Він господарський і дуже домашній чоловік. Діти його обожнюють, так як він одночасно і суворий, і уважний, і ніжний з ними. Він проводить з дітьми багато часу, цікавиться їхніми справами і у всьому допомагає. Він завжди готовий прийти на допомогу дружині, прагне забезпечити сім’ю матеріально. Сім’я в його житті значить дуже багато. Зазвичай Семен будує рівноправні відносини з дружиною.

Федір

В середині XX століття ім’я Федір було неймовірно популярним. Зараз же воно поступово здає свої позиції, хоча поки ще числиться серед рейтингових. Свій вибір на користь цього імені батьки роблять тому, що воно обіцяє хлопчикові щасливе і благополучне життя. Однак як показує практика, на долю і характер людини впливає не тільки ім’я.

Лінгвісти стверджують, що ім’я Федір прийшло до нас з Візантії. Утворено воно було від грецького імені Теодорос, яке через деякий час стало звучати як Феодорос. Утворилася словоформа шляхом складання частин грецьких позначень: “феон” (божество) і “Доріс” (підношення, дар). Тому значення імені звучить велично – «Божий дар», «дарований Богом».

Позитивні якості:

упевненість у собі;

організованість;

старанність;

надійність;

практичність;

чесність.

 

Негативні якості:

дратівливість;

пристрасть до азартних ігор;

скупість;

замкнутість.

Маленький Федінька трохи похмурий, мовчазний, замкнутий. Його рідко коли побачиш в якості заводили, частіше хлопчик тримається трохи осторонь від однолітків, вважаючи за краще спокійні ігри. Малюк росте серйозним і відповідальним. Від нього ніколи не почуєш про забуту або втрачену іграшку.

У шкільному віці педагоги душі не чують у відповідальному, серйозному і акуратному хлопчику, хоча сам він улюбленці не набивається, так як терпіти не може підлабузництва і фальші. Вчиться Федір непогано. Хлопчик міг би бути круглим відмінником, якби не деякі крайнощі: Федя або назубок визубрить предмет, або зовсім до нього не готується.

Володар імені Федір-надійна і міцна людина, яка при виникненні будь-яких проблем не чекатиме допомоги згори. Чоловік спокійно і впевнено почне сам вирішувати поставлені перед ним завдання і обов’язково доб’ється позитивного результату. Федір — відмінний товариш. Для своїх друзів він готовий на будь-які жертви, проте заслужити його довіру непросто. Як правило, для того щоб чоловік визнав дружбу справжньою, з ним необхідно з’їсти не один пуд солі.

Завдяки властивій Федору цілеспрямованості, організованості і врівноваженості він може спробувати себе в багатьох сферах. Головне для нього — усвідомлювати, що його робота приносить користь. Саме тому найчастіше він вибирає робочі спеціальності: автомеханік, токар, слюсар та ін. близька йому буде і сфера туризму. Побудова кар’єри не є для Феді пріоритетом. Більше того, іноді він сам відмовляється від керівної посади тільки через природну замкнутість.

Старанність, організованість і впевненість у власних силах стануть чудовою підмогою для Федора в організації власного бізнесу. До того ж чесність і справедливість цього чоловіка викликають повагу і довіру у його ділових партнерів.

Створення сім’ї – найвідповідальніший і найважливіший крок у житті Федора. Ідеальною супутницею для нього буде поступлива, працьовита, розумна жінка, яка зможе щиро полюбити і прийняти Федю разом з усіма його перевагами і недоліками. Чоловік — турботливий і вірний чоловік. Ніжне ставлення до дружини зберігається у нього протягом усього життя. Єдине чого він не зможе пробачити — це зраду.

Федір дуже прив’язаний до дітей, проте його серйозність заважає йому в спілкуванні з ними. На активні ігри з дітьми у чоловіка немає ні часу, ні фантазії, тому більшою мірою займатися ними доведеться дружині.

“Зимовий” Федір — цілеспрямована і відповідальна людина, на яку можна покластися в будь-якій ситуації, ніж деякі безсоромно користуються. Рано чи пізно такий стан речей призводить до конфліктів в сім’ї і може навіть зруйнувати її. Однак змінити себе Федір не в силах.

Федір, чий день народження припадає на літній період, відрізняється твердим характером і завзятістю. Він ніколи не йде на компроміс, відстоює свою точку зору до кінця. Незважаючи на це, «літній» Федір дуже ранимий, будь-яка критика на його адресу може стати причиною тривалої депресії.

“Осінній” Федір відповідає порі року, в період якої він народився. Ця людина володіє суперечливим і складним характером. Для нього властиві часті зміни настрою. Через відсутність посидючості і працьовитості він рідко домагається цілей. Любить свободу, тому часто уникає серйозних стосунків з жінками. Нерідко залишається холостяком на все життя.

«Весняний» Федір доброзичливий і позитивний чоловік. Молода людина ласий на лестощі і компліменти, самостверджується за рахунок протилежної статі. Головним джерелом натхнення цієї людини є любов.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *