Кого сьогодні слід вітати з Днем ангела

Кого сьогодні слід вітати з Днем ангела

Як назвати дитину, кого привітати з Днем янгола і, можливо, вам цікаво прочитати, чи сходиться написане з кимось із ваших знайомих? Приємного читання.

26 квітня іменини святкують Георгій, Дмитро, Єгор і Марта.

Георгій

Георгос називали Зевса, це відомо з грецької міфології. Він шанувався як бог грому. Тому перекладається ім’я Георгій як землероб, орач. Походження його з давньогрецької пояснює це значення. Відомо також, що популярність ця «іменоформа» набула після прийняття християнства на Русі, таким ім’ям звали одного з вірних послідовників Христа – Георгій Побідоносець.

Зима привносить в характер Георгія обов’язковість і педантичність, імпульсивність не властива зимовим Жорам, вони стримані і спокійні. Навколишні їх часто вважають сухими, у них мало друзів, але це дуже надійні сім’янини, які доводять свою любов справами, а не словами.

Весняні Гошеньки відкриті, товариські, хитрі, амбітні. Комунікабельність і красномовство дозволяє їм знайти спільну мову з будь-якою людиною. Це душа компанії, але часто на сім’ю у них не залишається часу. Він занадто цінує свою свободу, тому одружується пізно.

У літніх Гош витончена натура, їм властива вразливість, схильність до самокопання, вони важко сприймають критику на свою адресу, не вміють визнавати свої помилки, тим більше вибачатися. Постійна робота над собою Гоші, народженому влітку, дозволить знайти своє місце в житті, стати відмінним сім’янином. Ці люди люблять активний спосіб життя і подорожі.

Осінні Георгії розважливі і серйозні, віддані друзям і відверті. Вони завжди скажуть те, що думають. На роботі їх цінують за відданість своїй справі і дисциплінованість. Для сім’ї Георг, народжений восени, зробить все. Такий чоловік, надійний, турботливий і люблячий – мрія будь-якої жінки. Головне, щоб його обраниця була мудрою і не дуже емоційною жінкою.

Характер

За характером Георгій меланхолік, на перший погляд здається емоційно нестійким, нестриманим, зарозумілою людиною, відноситься до оточуючих зарозуміло. Але за цією поведінкою часто ховається дуже ніжна і тонка натура, Жори сором’язливі, і не завжди можуть відкрито заявити про свої бажання.

Складний характер поєднує в собі доброту і гординю, справедливість і хитрість. З одного боку Гога може легко пробачити промах або недолік коханій людині, з іншого боку так само легко розірве стосунки у разі обману або зради. Інтуїція розвинена прекрасно.

З віком в характері Георгія все більше переважають нотки спокою, його не приваблює влада, він намагається уникати конфліктних ситуацій. Почуття справедливості не дає йому пройти повз брехню, він завжди заступиться за обдуреного. Сам він хитрий і спритний, тому Гогочку неможливо обдурити.

Доля прихильна до власників імені Георгій. У відносинах Гоша щедрий, великодушний, поблажливий до чужих недоліків, що дозволяє йому підтримувати з усіма рівні стосунки. Ворогів і недоброзичливців він практично не має.

Стриманість багато хто плутає зі слабохарактерністю. Це помилкова думка, Георг ніколи не дасть в образу себе і близьких, сила проявляється в критичних ситуаціях. Він може багато чого досягти в житті, але матеріальна сторона для нього ніколи не стане пріоритетною.

У любові Георгію щастить. Незважаючи на те, що він скромний і нерішучий в спілкуванні з протилежною статтю, вміння проявляти турботу і природна чарівність грають свою справу. Поспішних романів Гоша не заводить, зате всі його відносини ґрунтовні.

Георгій прекрасний сім’янин, не боїться домашніх справ, із задоволенням займається облаштуванням побуту, любить дітей. Відносини будує на рівних, не прагнучи до лідерства. Зрад не прощає, і сам ніколи не зраджує. Вважає за краще проводити час з сім’єю, але двері його будинку завжди відкриті для близьких друзів.

Георгій не дуже любить рутинну роботу, пов’язану з розрахунками і одноманітністю. Але і з нею він прекрасно справляється завдяки аналітичному складу розуму, старанність і відповідальності. Найкраще Жорі зупинитися на професіях, так чи інакше пов’язаних з творчістю. Реалізуватися Гога може в літературі або викладанні, в медицині або військовій справі, в журналістиці або юриспруденції. Він не прагнути зайняти крісло керівника, але якщо це у нього вийде, що він стане чудовим менеджером, розуміє, вміє підтримати і направити.

При бажанні, Георг може багато домогтися в бізнесі. Він легко розбирається в робочих процесах, вміє розподіляти обов’язки, розуміє суть фінансових потоків.

Дмитро

Ім’я Дмитро має грецьке коріння, що означає землероб, плід землі.

Значення імені Дмитро змінюється в залежності від пори року народження. Народжений взимку, чоловік дуже амбітний, володіє лідерськими якостями, прагне проявити себе з кращого боку в усіх відношеннях.

Весна дарує впертість і непередбачуваність, Діма весняний вічно знаходиться в пошуку кращого.

Емоційність і запальність – відмінні риси характеру Дмитра, народженого влітку. Він погано контролює пориви, і часто це дуже заважає йому в житті і любові.

Осінь приносить в характер спокій і практичність. Такі люди легко заробляють великі гроші, і так само легко їх витрачають.

За характером Дмитро холерик, дуже імпульсивний і замкнутий. Часто керується емоціями, не відрізняється тактом і дипломатичністю, любить рубати з плеча. Прямолінійність заважає побудові рівних відносин, як в сім’ї, так і на роботі. Інтуїція розвинена добре, він керується в прийнятті рішень своїми почуттями.

Не сприймає брехню і лицемірство, з друзями щедрий і чуйний. Вірить у свої ідеали, не любить конфлікти, і всіма силами намагається їх уникати.

Має відмінне почуття гумору, що дозволяє йому згладжувати гострі кути у відносинах. Зла довго не пам’ятає, швидко відходить. Любить бути в центрі уваги, водночас не відкриває своїх почуттів.

Ім’я Мітя більш спокійне, маленький Мітя схильний до стресів і меланхолії. Дорослішаючи, стає залежним від громадської думки, тому не здатний на серйозні вчинки. Він легко піддається тиску.

Діма по натурі природжений технар. Він швидше вибере професію, пов’язану з комп’ютерами та іншою технікою, і досягне в цій сфері багато чого.

Живий аналітичний розум дозволить стати Дмитрику відмінним програмістом, інженером, винахідником. Ніколи не вплутується в сумнівні справи, але іноді емоційність бере гору над розсудливістю, що може погано закінчитися.

Вміє Діма працювати з людьми, з нього вийде прекрасний керівник, живий, дисциплінований, старанний і працьовитий. Він здатний чітко і грамотно розподілити обов’язки і позначити фронт роботи. Раціональне мислення і вміння пристосовуватися допоможуть йому легко орієнтуватися в складних ситуаціях.

Може відмінно проявити себе в творчій роботі. Дмитро–гравець командний, він вважає за краще діяти спільно. Має ділову хватку, але в бізнесі успіх його чекає лише в тому випадку, якщо він навчиться контролювати свої емоції і діяти самостійно. Оскільки покладатися на інших в бізнесі-не завжди вірне рішення. Його чекає успіх в медицині, юриспруденції, спорті, в політиці.

У відносинах Діма не відрізняється рішучістю, він повинен бути впевнений, що почуття взаємні. Невизначеність робить його слабким, вибиває з колії. Характер ревнивий, може знайти навіть незначний привід, щоб розірвати стосунки. Одружитися рано не поспішає, він повинен бути впевнений у своїй обраниці.

До сім’ї відноситься трепетно, дуже прив’язаний до дітей, проводить з ними вільний час. Навіть після розлучення бере участь у їхньому житті. Але дружині Дмитра доводиться нелегко, він як маленька дитина впертий і примхливий, вимагає уваги та участі. Почуття проявляє скупо, егоїстичний.

Єгор

Ім’я Єгор є українським варіантом грецького імені Георгій, тому має теж значення — «землероб». Ім’я Єгор було утворено шляхом перестановки початкового звуку «р», який був складною для українських людей. Ім’я Єгор було просторічним, яке на відміну від імені Юрій, також є формою імені Георгій, частіше використовувалося серед дворянства і освічених станів в XVII — XIX століттях.

Єгора з дитячих років можна розглядати як практичну і діяльну людину. В його душі переважають глибинні емоційні стани. У характері хлопчика можна виділити працьовитість і старанність. Крім цього Єгором нерідко опановує одержимість до якої-небудь справи. Він завжди намагається бути відвертим по відношенню до оточуючих його людей. У таких справах людини переважає порядок. У Єгора завжди є шанси домогтися успіху в житті. Головним його завданням буде зуміти зберегти і примножити свої результати. Це виходить далеко не у всіх володарів імені.

Час від часу Єгора можуть долати такі якості, як занудливість і буркотливість. У ряді випадків може проявити свою запальність. У шкільні роки Єгор здатний зарекомендувати себе як хороший учень. Упертість Єгора іноді призводить до конфліктів з вчителями. У певний момент підліток з таким ім’ям стає недовірливим і дратівливим. Незважаючи на такі негативні риси, в цієї людини добре розвинена інтуїція, якою потрібно не забувати користуватися.

Що стосується роботи, то ділова жилка і вміння справлятися з будь-якою ситуацією допомагають Єгору просунутися по службі. Він може стати хорошим керівником. Така людина ніколи не зупиняється на досягнутому, а завжди прагне до поставленої мети.

У стосунках в Єгора завжди серйозні наміри. Він не намагається якось прикрасити себе чи свої заслуги. У спілкуванні простий і щирий. Від обраниці Єгор чекає порядності і добродушності. Згодом з Єгора виходить чудовий сім’янин. Він господар у своєму домі, намагається не вступати в суперечки і конфлікти з дружиною, в той же час завжди непохитний у ряді питань. У ньому відчуваються лідерські якості.

Марта

В Україні  ім’я Марта не має великої популярності, проте в європейських країнах досить часто можна зустріти дівчину, названу даним іменем. Воно наділяє жінку сильним і цілеспрямованим характером, умінням захистити себе і свої інтереси.

Ім’я Марта має давньоєврейське коріння і перекладається як “пані”, “господиня” або “володарка”. Дане ім’я має популярність в європейських і латиноамериканських країнах.

Жінка з ім’ям Марта — сильна, вольова, цілеспрямована і вимоглива людина, завжди досягає поставлених цілей. Вона володіє хорошою інтуїцією, вміє прораховувати складні ситуації, не йде на поводу у своїх емоцій. Дівчина завжди відстоює свої інтереси, захищає себе і свою думку.

Марта має діловий, врівноважений, твердий і прямолінійний характер. Їй важливі комфорт і благополуччя, заради них вона наполегливо рухається до мети. Дівчина наділена хорошим почуттям гумору, але не вміє посміятися над собою, ображається на жарти в свою сторону. Прощати образи не вміє, здатна на помсту. Жінка чарівна, чим приваблює людей. Вона самовпевнена, енергійна і врівноважена, володіє високого рівня інтелектом.

Є в ній і негативні якості, наприклад, самолюбство і гордість. Незважаючи на сильний дух, дівчина чутлива до змін у житті, ділить все на чорне і біле. Щоб домогтися бажаного, готова на будь-які вчинки, навіть на найнижчі. Особисті інтереси — ось основний пріоритет в житті Марти, всі її дії спрямовані на задоволення своїх потреб.

Жінка не має багато друзів, вона ніколи не стане «душею компанії», їй важко зближуватися з людьми і розкривати свої таємниці. Дівчина виглядає холодною і недоступною для оточуючих, тому вони не поспішають заводити з нею дружбу. Березні простіше налагоджувати ділові контакти, ніж дружні.

Маленька Марта не доставляє проблем своїм батькам, вона спокійно спить ночами, не вередує і не плаче. З раннього дитинства дівчинка відчуває почуття власної гідності. Вона вміє радіти життю, поводиться активно, цікавиться спортом і рухливими іграми. Марта не любить пильної уваги до своєї персони, тому іноді ховається від оточуючих і грає на самоті, любить помріяти. Дівчинка цікавиться багатьма речами, що допомагає їй у навчанні. Вчиться Марта добре, але не відмінно.

З віком характер дівчини ускладнюється. Оточуючі вважають її замкнутою і сором’язливою, але це не так: дізнавшись людину ближче, Марта легко йде на контакт і заводить дружні зв’язки. Їй набагато простіше знайти спільну мову з хлопчиками, ніж з дівчатками.

Ведення бізнесу — справжнє покликання Марти. Вона дуже відповідальна і надійна, робота — важлива частина її життя. Дівчина здатна налаштувати на досягнення результату весь колектив, знайти мотивацію для кожного. Жінка ставить за мету перед собою і прагне досягти її, вона володіє завидною завзятістю, яка допомагає їй у побудові успішної кар’єри. На її шляху можуть виникати недоброзичливці, які будуть створювати різні перешкоди, але завдяки розуму і наполегливості Марта зуміє вийти переможцем з будь-якої біди.

Особисте життя Марти часто складається невдало. Схильність до ревнощів не дає можливості налагодити гарне спілкування з чоловіком, дівчина в кожній жінці бачить суперницю. Обранця дівчина вибирає ретельно, у неї особливі вимоги до свого партнера. Марта-однолюб, у відносинах вона вірна і віддана чоловікові. Схильна до ревнощів, що провокує сварки.

Заміж Марта виходить пізно, так як постійно шукає ідеального чоловіка. Перший шлюб часто закінчується розлученням. Друге заміжжя робить Марту більш уважною і обережною, тому конфліктів стає в рази менше. Жінка вміє вести господарство, прискіпливо прибирається в квартирі, поки не доб’ється абсолютної чистоти. З неї виходить сувора і справедлива мати.

Весняна Марта має емоційну, чуттєву і сентиментальну натуру. Вона легко ображається на різні дрібниці, може помститися, гостро реагує на критику, погано контролює свої емоції. Але в той же час — це добра і ніжна дівчина.

Марта, яка народилася влітку, має унікальний характер. У ній поєднуються примхливість і добродушність, ранимість і цілеспрямованість. Навколишні часто користуються добротою дівчини, внаслідок чого вона намагається уникати спілкування з людьми. Жінка любить проводити час на самоті, а на публіці створювати враження прагматичної і недоступною особи.

Осінь наділяє Марту агресією, самолюбством і красномовством. Дівчина болісно сприймає критичні зауваження на свою адресу, може грубо відповісти. З віком жінка стає більш спокійною, намагається не вступати в конфлікти, приховує свої емоції. І тільки в колі близьких вона як і раніше буде вести себе емоційно і відкрито.

У зимової Марти дуже складний характер. Вона довірлива і наївна, але в той же час і жорстока. Сенсом її життя є досягнення власних цілей, заради цього вона готова на будь-які вчинки. Жінка занадто багато чого вимагає від оточуючих, ніколи не сидить на місці, прагне до нових звершень. Вона не женеться за багатством, їй хочеться довести оточуючим свою перевагу, тим самим отримавши задоволення від життя.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *