Кого слід вітати з іменинами сьогодні

Кого слід вітати з іменинами сьогодні

Кажуть, кожне ім’я дарує своєму власнику особливу енергетику, і кожне ім’я має вплив на долю та характер людини. Як назвати дитину і який характер відповідає імені – читайте сьогодні у нашому матеріалі.

21 травня День ангела святкують Адріан, Арсеній, Іван і Ян.

Адріан

Ім’я Адріан досить рідко зустрічається на території нашої країни. Однак його носій володіє якостями, відповідними справжньому чоловікові: рішучістю, силою волі і рішучим характером.

Мужнє ім’я Адріан походить від римського родового імені Hadrianus. У перекладі на українську мову з латинської воно означає “Адріатичний, той, хто родом з Адріатичного моря”. В Україні дуже рідко зустрічається це ім’я, більше воно поширене в Європі, наприклад, у Франції, Італії.

У дитячі роки Адріан — сама чарівність, дорослі розчулюються, дивлячись на цього янголятка. Вразливий, все близько приймає до серця, вміння співпереживати іншим залишається з ним на все життя. Не доставляє батькам особливого клопоту. Є досить хорошим учнем в школі, будь-яку тему швидко схоплює на льоту, але часом трохи непосидючий. Часто записується в технічні гуртки: йому подобаються заняття, пов’язані з точністю і конструюванням.

Дорослий Адріан — сильний і вольовий чоловік. Життєві труднощі його не лякають, він альтруїст, завжди сповнений ідей, як зробити світ кращим. Адріан володіє високою чутливістю, відмінно розвиненою інтуїцією, тонко відчуває прекрасне, у всьому прагне до досконалості. Працьовитий, чесний, сумлінний і відважний — такі позитивні якості характеру Адріана.

Адріана часто можна зустріти на спортивному майданчику, в тренажерному залі або в басейні, спорт взагалі грає в його житті важливу роль. Цей чоловік обожнює ризик, може захоплюватися походом в гори, стрибками з парашутом.

Більшість чоловіків на ім’я Адріан здобувають вищу освіту, проте рідко влаштовуються працювати за фахом: для них важливіше сама наявність диплома. При цьому яку професію б Адріан не вибрав, він завжди доб’ється успіхів у кар’єрі завдяки своїй працьовитості та вмінню знаходити нестандартні рішення.

Адріан цілком може освоїти професію:

 • військового;
 • лікаря;
 • юриста;
 • співробітника наукової лабораторії;
 • освітянина;
 • психолога;
 • художника;
 • дизайнера;
 • музиканта;
 • теолога;
 • філософа.

Проблеми зі здоров’ям у Адріана можуть виникнути через підвищений артеріальний тиск і захворювань шлунково-кишкового тракту. Щоб уникнути подібних недуг, чоловікові слід повністю виключити куріння і вживання спиртних напоїв.

Мужній, чарівний, що володіє привабливою зовнішністю Адріан вельми привабливий для жінок. Однак поки він зустріне одну-єдину, у відносинах його цікавить виключно секс.

Полюбивши по-справжньому, Адріан стає однолюбом і романтиком. Шлюб найчастіше вступає один раз, з ніжністю і трепетом ставиться до дружини, вона для нього завжди на першому місці. Адріан ніколи не відмовить дружині в допомозі по господарству, із задоволенням проведе з нею вільний час. Навіть якщо в них виникають проблеми, чоловік прагне зберегти шлюб. Обожнює дітей, зазвичай стає багатодітним батьком.

“Зимові” Адріани володіють досить складним характером, вперті, наполегливі, переконати їх вельми складно.

Адріан, що народився навесні, легковажний, безтурботний, але при цьому великодушний і уважний до оточуючих.

Народжений в літні місяці Адріан – вразливий і невпевнений в собі чоловік. Він дорожить думкою свого оточення і постійно потребує поради близьких людей.

«Осінній» Адріан розважливий і мовчазний. Домагається великих успіхів як в кар’єрі, так і в особистому житті. З нього виходить хороший наставник.

Арсеній

Ім’я Арсеній використовується не тільки в українській мові. Походження його з Давньої Греції дозволяє перевести Арсеній як дорослий, відважний.

Хлопчик матиме такі важливі риси характеру, як геройство і хоробрість, а також фізичну силу, яку дарує природа.

Таємниця імені розкривається по порі року, коли народився хлопчик. Так зимові Сені активні і сміливі, вони завжди домагаються бажаного. Весна дарує власникові цього імені працьовитість і розважливість, літо допоможе в кар’єрному зростанні. Йому постійно допомагатимуть батьки, направляти хлопчика. Осінні Арсенії воліють продовжувати справу своїх батьків.

Незважаючи на такий мужній переклад, Арсеній має дуже м’який і поступливий характер, він не любить зайвої уваги до своєї персони і має тонку душевну організацію. Спокійний і романтичний, легко ображається і стає замкнутим. Довго забуває образи і важко переносить невдачі. Критичні зауваження на свою адресу він абсолютно не сприймає, не любить, коли над ним жартують.

Сенечка надзвичайно впертий, ця риса допомагає йому досягати поставлених цілей, часом навіть він через свою впертість і страждає. Ця характеристика і заважає Сені, направляючи не по тій дорозі, де його чекає успіх.

Схильний до меланхолії, часто сумує і хандрить. Оптимізму йому не вистачає. У дитинстві Сені потрібно прищеплювати такі якості, як завзятість, рішучість, це поряд з чуттєвістю і душевністю допоможе йому реалізуватися в дорослому житті.

Прив’язаний до батьків все життя. Арсен просто ідеальна дитина, слухняний, старанний, головний мамин помічник. Навіть складний пубертатний вік він переступить без труднощів. У навчанні йому подобаються гуманітарні науки, вчителі його люблять і хвалять. Взагалі, він володіє даром розташовувати людей, маніпулювати іншими і активно застосовує свої здібності на практиці.

Доля у Арсенія хороша, він завжди домагається своїх цілей. Обдарований хлопчик виростить в справжнього чоловіка. Слід тільки розуміти, що для Арсюши не буде заборонених методів досягнення бажаного, він вважає, що будь-які засоби хороші. А плани у цього чоловіка завжди грандіозні.

Арсенію дуже важливо, щоб його праця була високооплачувана. Тому він не вибере професії з маленькою оплатою праці. У гонитві за грошима, він забуває часто про професійний комфорт, і може працювати в будь-яких умовах. Багата уява допоможе йому досягти висот у такій діяльності, як архітектура, журналістика, дизайн, художнє справа, стилістика, адвокатура, медицина, викладання.

З Сенечки може вийти хороший психолог, чуйний вихователь, грамотний фінансист або бухгалтер, досвідчений юрист. Є сенс пов’язати своє життя з церквою. За характером ця людина не прагнути лідирувати в роботі. Він відмінно здатний організувати будь-яку справу, тому легко досягає кар’єрних висот.

До створення сім’ї Арсюша підходить з усією відповідальністю, швидше за все, на шлюб цей чоловік зважиться пізно. Ранні стосунки і необдумане одруження-це не про Сеню. Він тривалий час придивляється до жінки, оцінюючи її духовну і фізичну красу, і лише потім приймає рішення.

Сеня ніколи не зв’яже своє життя з жінкою грубою і неінтелігентною. Також Арсен не прихильник розлучень, якщо він розчарується в жінці і розлучиться з нею, то такі відносини складуться не скоро. У сім’ї не прагне головувати, легко ставиться до того, що дружина буде приймати рішення. Особливого господарського завзяття від неї не вимагає, допомагає дружині з дітьми.

Назвати його ідеальним сім’янином складно, він більше часу проводить, живучи в своєму світі. Побутові турботи не особливо цікавлять Сеню. Незважаючи на те, що вдома чекає хороша дружина, він все життя буде звертати увагу на інших жінок. Хоча від дружини свої захоплення він буде ретельно приховувати. Але це необхідно власникові імені Арсеній для того, щоб зайвий раз самоствердитися.

Іван

Існує кілька теорій про появу імені Іван в українській мові. Згідно з однією з них, це ім’я утворилося від біблійного Йоан.

Крім того, в давнину абсолютно всіх слов’ян називали ванами (від імені їх прабатька Вана). Саме від такого найменування, на думку деяких дослідників, і сталося ім’я Іван.

А ось в давньоєврейській мові є ім’я Йоханан, яке перекладається як “милість Божа” або “Божий дар”. Воно також могло бути попередником українського імені Іван.

Маленький Іван обдарований такими якостями, як активність і оптимізм. Ця дитина завжди в русі, рідко сумує, любить грати і веселитися. Крім того, малюк має відмінну уяву, його фантазія не знає кордонів, хоча іноді він просто не може придумати, куди її направити.

Вже в дитинстві проявляється подвійність характеру Івана. Іноді створюється враження, ніби в тілі хлопчика живуть дві різні людини. Він то веселитися і грає з іншими дітьми, то задумливо сидить на самоті. В один день у відповідь на образливе слово хлопчик розплачеться і втече, а в інший-кинеться в бій проти кривдника. Іноді він готовий робити все заради інших, а іноді лише шукає в оточуючих вигоду.

Найголовніше — Іван не робить цього спеціально, його настрій і поведінка змінюється сама по собі і ніколи не можна вгадати, як він буде вести себе сьогодні. Незважаючи на це у хлопчика дуже багато друзів: інших дітей ніби магнітом притягує до цієї незвичайної, але дуже цікавої людини.

Іван-підліток завжди зайнятий справою. Його складно застати нудьгуючим, у нього завжди багато планів і ідей, які він поспішає втілити в життя якомога швидше.

Цей молодий чоловік дуже впертий, настирливий і впевнений у своїй правоті. З-за його егоїзму і самолюбства з ним важко сперечатися, але ніхто і не намагається: Іван користується популярністю серед однолітків, вони визнають його лідерство і мріють про близьку дружбу з такою людиною.

На жаль, самодостатність Івана на навчальну діяльність не поширюється. Не можна сказати, що він дурний, але шкільні заняття абсолютно не цікавлять його, адже молода людина має куди більш важливі справи, ніж сидіти і слухати вчителя. Йому подобається саморозвиватися, отримувати нові враження, тому позакласну діяльність він із задоволенням організовує.

Подорослішавши, Іван стає сильною і вольовою особистістю, яка не підкоряється нікому і ніколи. Він вважає за краще діяти, а не думати, рішення приймає швидко і під впливом настрою, він непостійний і довіряти йому складно, що сильно заважає цій людині в повсякденних питаннях.

Івану буде важко на будь-якій роботі, тому що він не здатний чітко виконувати поставлені завдання. Він необов’язковий, не визнає владу начальства, може перечити або навіть грубити керівнику. Звичайно, чоловік може домогтися деяких успіхів у кар’єрі, але тоді йому доведеться пересилити себе, виховати в собі працьовитість, посидючість.

Не можна виділити певну професію, в якій Іван буде найкраще проявляти себе, так як він не має схильності до будь-якої сфери. Наполеглива робота над собою допоможе йому добитися успіху майже скрізь, але в якості старту своєї кар’єри Ваня може спробувати спеціальність, в якій потрібно багато рухатися або працювати руками, а не сидіти в офісі: так йому буде простіше прищепити інтерес до праці.

Будучи дитиною, Ваня часто хворіє, але виростає міцним і сильним чоловіком, чиє захоплення спортом ще більше зміцнює здоров’я. Йому потрібно бути особливо обережним з нервовою системою, шлунком, нирками, хребтом.

Шлюб для Івана є серйозним кроком, і заради сім’ї він готовий на все. Прекрасний господар, допомагає дружині в побутових справах і любить своїми руками створювати затишок. Своїх дітей чоловік просто обожнює, а в разі проблем у відносинах до останнього намагається вирішити їх мирно, без розлучення.

Люди з одним і тим же ім’ям, що народилися в різні пори року, можуть мати абсолютно різні характери, тому при складанні характеристики Івана потрібно враховувати і час його народження.

 • «весняний» — винахідливий, завжди сповнений нових цікавих ідей, тому з ним ніколи не нудно. Дуже довірливий, зовні здається чутливим і вразливим, але якщо чоловік зустрічається зі зрадою або критикою на свою адресу, то виявляє зовсім інші риси, серед яких злопам’ятність і агресивність. Ставати ворогом такої людини дійсно небезпечно — якщо зачепити його гідність, він може почати мстити у будь-який момент і досить жорстоко;
 • «літній» — цей чоловік досить життєрадісний, оптимістичний і добрий, любить дізнаватися щось нове, різнобічно розвинений. Але його життю дуже заважає сором’язливість і закомплексованість, адже про його хороших якостях ніхто і не здогадується. Йому важко спілкуватися з оточуючими, хоча він завжди доброзичливий з ними. Невпевненість у собі часто стає перешкодою в його житті, яку треба подолати, щоб досягти всіх своїх цілей. Ця людина часто страждає від самотності;
 • «осінній» — ця людина виразно користується попитом у жіночої половини людства, адже природа нагородила його чарівністю і галантністю, перед якими мало хто може встояти. Він товариський, володіє прекрасним почуттям гумору і бездоганними манерами, може розвеселити будь-кого, завдяки чому стає центром будь-якої компанії. Однак він непостійний і не бачить нічого поганого в брехні, тому близьким цього чоловіка доводиться завжди бути напоготові;
 • “зимовий” — володіє суперечливим і складним характером. З одного боку, ця людина дуже цінує друзів, нічого не шкодує для них, готовий завжди вислухати і прийти на допомогу. Здається, що його доброта не знає меж, а чарівність і вміння подати себе в суспільстві завжди притягують до нього людей. З іншого боку, він проявляє агресію по відношенню до близьких, якщо щось йде не так, як він хоче. Таке поєднання рис робить чоловіка складним для спілкування людиною, поруч з яким бути зможе далеко не кожен.

Ян

Чоловіче ім’я Ян досить поширене в Європі і країнах СНД. Останнім часом все частіше дана іменоформа зустрічається і на територіях України, але найбільшу популярність вона має в Білорусі, Чехії, Польщі, Словаччині.

Ім’я Ян вважається похідною від іншого чоловічого імені — Іван. Однак воно вже давно вживається як самостійна іменоформа. У перекладі з давньоєврейської означає «Бог милостивий». Існує також версія, що ім’я утворено від імені бога світла і сонця, шанованого в Стародавньому Римі – Януса.

Ян дуже цілеспрямований, головне, вибрати мету, яка йому дійсно цікава. Тоді молода людина зможе подолати всі перепони на своєму шляху. Чоловік доброзичливий, але намагається ні від кого не залежати. Він володіє завидним умінням переконувати людей в чому-небудь. Це йому допомагає як в роботі, так і в стосунках з оточуючими. Хлопця складно вивести на емоції, так як він дуже спокійний і врівноважений. Однак якщо це трапляється, то на провокатора обрушується буря обурень.

Чоловік має «золоті руки», він легко може полагодити будь-який механізм, розбирається в автомобілях, йому подобається виготовляти щось самостійно.

Ян легко рве відносини з, здавалося б, близькими людьми, при цьому не даючи жодних пояснень. Він вміє швидко знайти нових товаришів, так як володіє доброзичливим і поступливим вдачею. З ним легко перебувати в одному колективі, він сам йде на зближення, любить спілкуватися. Але іноді чоловікові необхідно побути на самоті, наодинці зі своїми думками.

Чоловік з ім’ям Ян дуже ранимий, недовірливий і злопам’ятний. Нанесену образу він не забуде ніколи, може помститися або позловтішатися над кривдником. Але його помста ніколи не виходить за рамки моральних принципів. Крім того, хлопець гостро реагує на критичні зауваження на свою адресу, але намагається приховувати це від оточуючих. Зовні молода людина завжди виглядає стриманим і холоднокровним, але в глибині душі ховається справжня буря емоцій.

Щоб Ян відчував душевну рівновагу, йому необхідно мати точні цілі, домагаючись яких, він буде відчувати себе корисним та потрібним. Чоловік не вміє сидіти без діла, йому постійно здається, що він не до кінця реалізував себе, тому він прагне до все нових і нових відкриттів.

У маленького Яна слухняний, м’який і поступливий характер. Хлопчик дуже прив’язаний до батьків, дорослі люди завжди є для нього авторитетами. Дитина не схильна закочувати істерики на очах у оточуючих, свою думку малюк відстоює спокійно і врівноважено. Дитина бажає бачити, що його люблять і цінують, він дуже залежний від ласки і ніжності з боку батьків. Мамі з татом необхідно постійно обіймати, цілувати, торкатися до свого сина, так як йому це важливо.

У школі Ян є посереднім учнем, він не виявляє особливого бажання до навчання, не проявляє талантів і здібностей до навчальних дисциплін, хоча вчитися на четвірки. Хлопчикові легко дасться навчання, якщо він докладе безліч зусиль для розуміння нової інформації. У підлітка величезні перспективи, він може стати успішним у сфері технологій або в гуманітарній науці.

Ян — трудоголік, кар’єрист і перфекціоніст. Він намагається виконувати все на найвищому рівні, вимагає аналогічного підходу до роботи і від своїх колег чи підлеглих. Цей чоловік часто займає посаду керівника, проявляє себе як владний, справедливий і відповідальний начальник. Він не терпить панібратства з працівниками, але завжди захищає їх інтереси і несе відповідальність.

У Яна є схильність до науково-дослідної роботи, він стане гарним аналітиком, легко впорається з будь-якими розрахунками. Також вдалими сферами є: енергетика, медицина, геологія, археологія, машинобудування, дипломатія, політика.

У Яна не найміцніший імунітет, тому він з раннього дитинства схильний до різних хвороб. Легка застуда може перейти у важку форму бронхіту, що погано відбивається на стані всього організму. Хлопцеві необхідно підтримувати своє здоров’я за допомогою вітамінів і правильного способу життя. Його імунна система добре реагує на загартовування, організм починає швидше відновлюватися після хвороб.

Ян вибирає собі в подружжя непередбачувану і екстравагантну жінку. Часто перший шлюб закінчується розлученням, так як чоловік знаходиться у вічному пошуку кращого.

Друге одруження стане вдалим, якщо хлопець зупинить свій вибір на м’якій, поступливій, розумній, моральній і терплячій жінці. Тільки така зможе змиритися з прагненням свого чоловіка до беззастережного лідерства в сім’ї. Жінка повинна бути гарною господинею і турботливою дружиною, зуміти дати своєму обранцеві реалізувати амбіції, а самій залишатися в його тіні.

Ян не виявляє особливої ніжності по відношенню до дружини, але він прагне забезпечити сім’ю всім необхідним, не доводити сварки і конфлікти до критичної позначки, вирішувати всі серйозні питання самостійно. З ним жінка буде відчувати себе захищеною.

У сім’ї Яна пізно з’являються спадкоємці, він не любить займатися зі своїм дітьми. Лише в старості чоловік розуміє цінність сім’ї, прагне проводити більше часу з близькими, грає і спілкується зі своїми онуками, розповідаючи їм історії з свого бурхливого й насиченого життя.

Характеристика імені відповідно до пори року, в яку народжена людина

Зима наділяє Яна дружелюбністю, вразливістю, волелюбністю, самолюбством, ненавистю до обману і лестощів. Чоловік володіє м’яким характером, не любить, коли ним намагаються керувати, але сам із задоволенням керує людьми. З ним складно ужитися, так як його настрій дуже мінливий.

Весняний Ян має амбітний, працьовитий, владний, врівноважений характер. Він може проявляти завидний спокій в стресових ситуаціях, намагається стати лідером в будь-якому колективі. Мінусом цієї людини можна вважати його довірливість, такого дуже легко обдурити.

У літні місяці народжується талановитий, ерудований, цілеспрямований, наполегливий, напористий Ян. У нього нестандартний склад розуму, хлопець прагне до постійного розвитку, не любить програвати, прагне всім нав’язати свою думку. Через складний характер у літнього Яна бувають проблеми в спілкуванні оточуючими людьми.

Ян, що з’явився на світ восени, володіє емоційністю, сентиментальністю, ранимістю, мрійливістю, романтичністю і важким характером. Чоловіка можна назвати лукавим: спочатку він проявляє себе, як міцна і жорстка людина, але пізніше стає зрозуміло, що всередині прихована досить чутлива натура. Він вміє знаходити підхід до жінок.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *