“Книгу пам’яті полеглих за Україну. Вінницька область” презентували у Хмільницькому районі

“Книгу пам’яті полеглих за Україну. Вінницька область” презентували у Хмільницькому районі

Сьогодні в залі засідань Хмільницької районної військової адміністрації відбулася зустріч представників колективу пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України. Вінницька область» з членами родин загиблих військовослужбовців, які стали на захист Батьківщини та віддали своє життя у російсько-українській війні. 

Книга є меморіально-довідковим виданням про героїв з Вінниччини, які загинули під час Революції Гідності (18-20 лютого 2014 р.) та у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у російсько-українській війні, під час Антитерористичної операції (з 13 квітня 2014 р.) та Операції об’єднаних сил (з 30 квітня 2018 р.) – АТО/ООС.

До першої книги «Книга пам’яті полеглих за Україну» внесені відомості про героїв-учасників Революції Гідності та земляків, загиблих у ході російсько-української війни 2014-2022 р.р., до повномасштабного вторгнення. До Книги внесено 42 загиблих героя з Хмільницького району.

Після презентації книги відбулося вшанування загиблих захисників України та покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим, що знаходиться у Хмільнику.

Книга упорядкована та підготовлена до друку колективом Пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України».

Видання презентували доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Ольга Коляструк, кандидат історичних наук, доцент кафедри культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Анатолій Войнаровський та старший науковий співробітник відокремленого підрозділу «Музей Мужніх» Вінницького обласного краєзнавчого музею Тетяна Войнаровська, також співробітник відокремленого підрозділу ”Музей мужніх” Вінницького обласного краєзнавчого музею Хмільницький район Андрій Кравченко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *