Керівник Хмільницьких електромереж очолив електромережі Вінниці

Керівник Хмільницьких електромереж очолив електромережі Вінниці

– Сьогодні генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук зустрівся з трудовим колективом Вінницьких міських електромереж та представив нового директора цієї структурної одиниці. Ним став Олександр Плотиця, який донедавна та впродовж останніх 8-ми років очолював СО «Хмільницькі ЕМ».

Під час представлення, Андрій Поліщук наголосив перед присутніми, що Олександр Плотиця – досвідчений енергетик, професіонал, який усе своє свідоме життя, а саме з 2002 року, працює у сфері енергетики, добре знає свою справу, переймається проблемами електромереж області, вміє приймати грамотні рішення.

– Олександр Вікторович це не раз доводив під час свого керування Хмільницькими ЕМ. Підприємство, яке він очолював донедавна, міцно тримало планку одного із найпередовіших у Товаристві за виробничими показниками. Тому у мене є велике сподівання, що і на посаді директора Вінницьких міських ЕМ у нього все вдасться. Думаю, колектив підтримає таке рішення і разом з новим керівником активно включиться у роботу, адже попереду дуже багато важливих завдань, які треба вирішувати. Так що в добрий час і удачі, – сказав Андрій Поліщук, звертаючись до колективу Вінницьких міських ЕМ і вітаючи Олександра Плотицю на новому робочому місці.

Текст та фото – прес-служба АТ “Вінницяобленерго

Поділитись у соц мережі


Learn about the intricacies of shade gardening and plant selection at Shade Gardening on wiresummit.org .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *