Карінко, живи: хмільничани можуть допомогти маленькій дівчинці у боротьбі з лейкозом

Карінко, живи: хмільничани можуть допомогти маленькій дівчинці у боротьбі з лейкозом

Пост хмільничанки Юлії Вихристюк сколихнув жителів курортного містечка. Дівчина просила допомоги у на лікуванні лейкозу для своєї племіннички Карінки Радченко. Юлія розповіла для NEWS Хмільника:

  • Карінка довгоочікувана дитина, яку чекали більше 8 років. Завжди весела та бешкетлива, дитина стала «в’ялою», блідою,відмовлялася їсти. Говорила: «Мама,  я спати хочу –  зараз ляжу і буду довго-довго спати, ти мене не зачіпай. Батьки Карінки звернулися в лікарню, перший аналіз крові показав гемоглобін 46. Так і розпочалась війна з хворобою.

4-річна дівчинка зараз знаходиться в лікарні: останні дні перебувала у реанімації , потім її перевели у онкогематологічне відділення педіатрії у Чернігові. Дівчинка отримує інтенсивну хіміотерапію за міжнародним протоколом.

В житті батька Карінки – Юрія, було чимало грізних суперників, він – сапер, з перших місяців війни захищає країну. Зараз у його житті запеклий бій із страшною хворобою маленької донечки і вони потребують нашої підтримки.

Хмільничани, ми можемо допомогти родині Радченків врятувати їхню донечку, на лікування якої треба чималі кошти.

Віримо, що наші люди – щирі, добрі, співчутливі. Будемо щиро вдячні не лише за репост, а й за перерахунок коштів, якщо маєте таку можливість.

Номер картки батька 4149 6293 8598 4901 Приватбанк, Отримувач – Радченко Юрій Петрович. Номери телефонів батька 0931041347, 0969823163.

Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *