“Караоке у парку на підтримку ЗСУ”: у Хмільнику відбулася благодійна акція

“Караоке у парку на підтримку ЗСУ”: у Хмільнику відбулася благодійна акція

30 жовтня відбулася благодійна акція “Караоке у парку на підтримку ЗСУ”, де проводився збір коштів на закупівлю дрона для українських захисників. До участі в  караоке приєдналися наймолодші хмільничани, – повідомляє NEWS Хмільника.

Перед цим присутні в парку хмільничани та гості нашого міста послухали концерт у виконанні переможниці та призерки всеукраїнських конкурсів, засновниці благодійної організації “Волонтерська родина України” Олександри Яремчук.

Після цього кожен міг продемонструвати свої музичні таланти. На жаль, дорослі не були активними у цьому плані, тож до участі в караоке пройшли шестеро юних любителів української пісні.

Своєрідний конкурс проходив у декілька етапів. В першому етапі кожен із учасників обрав пісню, яку заспівали для глядачів. Після кожного виступу слухачі оплесками обрали тих, хто, на їхню думку, заспівав найкраще.

У міському парку лунали не лише народні пісні, а й сучасні українські хіти, які діти знають напам’ять  і співають всюди: “Горить-палає техніка ворожа”, “Стефанія”, “Ой, у лузі червона калина” та інші.

До півфіналу пройшли двоє хмільничан – Григорій та Світлана. Своїми виступами діти викликали хвилю оплесків та овацій.

Оскільки захід був спрямований на збір коштів для ЗСУ, фіналіста обрали завдяки кількості зібраних грошей.

Так, доки юні півфіналісти по черзі співали улюблені пісні, їхні помічники підходили до присутніх із капелюхом. Капелюх поступово наповнювався гривнями й монетами.

В підсумку переможницею караоке стала 9-річна Світлана Козлюк, – учениця ліцею №4 та Хмільницької школи мистецтв. 

До речі, жоден із учасників караоке не залишився без подарунків. Юні співаки й співачки для заохочення отримали дорогоцінні у наш воєнний час призи – курячі яйця. А солодкі подарунки дісталися помічникам хмільницьких фіналістів.

Під час заходу організатори висловили думку проводити й надалі таку благодійну музичну акцію, де разом із надважливою допомогою нашим воїнам у нашому місті вдасться виявити ще не одного/одну талановиту людину.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *