Карантин “вихідного дня” і одна школа міста Хмільника – на дистанційному навчанні: ситуація з захворюванням на коронавірус складна

Карантин “вихідного дня” і одна школа міста Хмільника – на дистанційному навчанні: ситуація з захворюванням на коронавірус складна

Кабінет Міністрів України запровадив карантин вихідного дня, а одну зі шкіл міста Хмільника сьогодні  відправили на дистанційне навчання.

Так, уже з настанням найближчих вихідних хмільничани, як і всі інші громадяни країни, не зможуть відвідати бари, ресторани, кафе тощо, натомість торгівля з цих закладів проводитиметься на виніс. Також хмільничани не зможуть як слід порозважатися на вихідних, адже під забороною буде робота торгівельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності. Робота суб’єктів господарювання у сфері побутового обслуговування також заборонена, тому хмільничани не зможуть, наприклад, відремонтувати взуття і одяг або ж сходити в перукарню на вихідних.

Також у вихідні не будуть працювати заклади культури, які проводять культурно-масові заходи, окрім суб’єктів господарювання, пов’язаних з виробництвом аудіовіузальних творів, зокрема кіно- та відеозйомки. Уряд забороняє роботу та діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів.

Дозволятимуться: надання фінансових послуг, робота фінансових установ, діяльність інкасації, операторів поштового зв’язку, робота установ медичної та ветеринарної практики, продовольчих магазинів, діяльність АЗС та СТО.

Для обслуговування громадян літнього віку вводять пріоритетні години у магазинах.

Обмеження діятимуть уже з 14 листопада, і далі – кожних вихідних до 30 листопада.

Школярів загальноосвітньої школи №3 міста Хмільника від сьогодні відправили на карантин. Навчання буде проходити дистанційно, як це було навесні. Поки що дистанційне навчання триватиме до 23 листопада. Всі інші школи Хмільника навчатимуться у звичному режимі.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *