Карантин у Хмільницькій громаді посилюється: будьте уважні!

Карантин у Хмільницькій громаді посилюється: будьте уважні!

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради повідомив наступне:

«На території Хмільницької міської ОТГ посилюють і вводять нові обмежувальні заходи, аби вбезпечити хмільничан та запобігти можливому розповсюдженню гострої респіраторної хвороби СОVID-19. 23 березня 2020 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія додатково посилила на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади заходи карантину, введеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесенню та поширенню на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Комісія ухвалила рішення, яким внесла зміни до переліку обмежувальних заходів. Починаючи з 23 березня 2020 року,  тимчасово зупинено роботу таких об’єктів загального користування, незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади до скасування обмежувальних заходів:

–  центру надання адміністративних послуг;

– фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;

– парків атракціонів;

– усіх торгівельних закладів;

– торговельно-розважальних центрів;

– ринків в частині торгівлі промисловою групою товарів та іншими супутніми товарами, молочною продукцією домашнього виробництва (походження): молоком незбираним питним всіх видів, сметаною, вершками всіх видів, сиром кисломолочним  всіх видів, сирами розсильними всіх видів, в тому числі бринзою;

– стихійних ринків;

– салонів краси, СПА-салонів, перукарень;

– ресторанів, закладів громадського харчування, в тому числі у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів (в режимі відвідування);

– інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням;

– готелів, хостелів та інших закладів готельного типу.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ здійснювати:

– торгівлю на ринках продовольчою групою товарів, молочною продукцією  (тільки в заводській упаковці), м’ясною продукцією за умови зберігання її під плівкою та за відповідного температурного режиму, суворого санітарного контролю адміністрацією ринку з впровадженням, як до продавців, так і  покупців температурного скринінгу (дистанційного вимірювання температури);

– роздрібну торгівлю продуктами харчування, побутовою хімією та засобами гігієни,  засобами зв’язку (крім тих, які додатково  реалізовують побутову техніку);

– торгівлю лікарськими засобами та виробами медичного призначення;

– банківську, страхову та телекомунікаційну діяльність;

– діяльність з надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів та їх миття;

– діяльність зоомагазинів;

–  ветеринарних аптек, ветеринарних клінік;

– діяльність з реалізації насіння та садивного матеріалу, засобів захисту рослин (лише в стаціонарних приміщеннях, за умови дотримання встановлених санітарно-епідемічних правил та обмежень щодо кількості відвідувачів);

– діяльність магазинів з реалізації ритуальних товарів;

– торговельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Господарюючим суб’єктам  дозволяється проводити діяльність за умови дотримання   забезпечення   персоналу засобами індивідуального захисту, дотримання санітарно-гігієнічних вимог,  встановлених вимог щодо кількості відвідувачів.

За рішенням Комісії:

  • господарюючим суб’єктам необхідно забезпечити граничну чисельність відвідування функціонуючих закладів з розрахунку 1 особа на 10 м. кв. площі (без врахування чисельності персоналу), а для приміщень ринків закритого типу (перебування не більше 20 осіб одночасно).
  • на території громади належить організувати та забезпечити проведення дезінфекції об’єктів комунальної власності, території магістральних вулиць та зупинок громадського транспорту відповідно до санітарно-епідеміологічних норм дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.

Цим рішенням скеровано до  забезпечення виконання заходів щодо карантинного контролю за громадянами,  які повернулися та повертаються з-за кордону. (Обов’язкова самоізоляція щонайменше впродовж 14 днів).

Хмільницький  ВП Калинівського ВП ГУНП У Вінницькій області  посилює охорону публічної безпеки та порядку шляхом запровадження піших патрулів, виставлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах та виїздах з міста із залученням працівників поліції.

Запроваджено максимальне обмеження пересування громадян як пішки, так і власним автотранспортом в місті, а також маршрутами міжміського, міжрайонного, міжобласного сполучення (крім вирішення медичних, продуктових, соціальних та життєво важливих  питань)».

Будь ласка, звертаємося до усіх земляків! Не лише прочитайте, а й поширте та розкажіть про це своїм рідним і близьким. Це життєво важливо!

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *