Калинівська команда змагатиметься за Суперкубок Героїв АТО України

Калинівська команда змагатиметься за Суперкубок Героїв АТО України

Наприкінці травня, а саме 29 травня о 13:00 на Навчально-тренувальній базі Динамо Київ в Конча-Заспі відбудеться матч за Суперкубок Героїв АТО України-2021 між двома найтитулованішими командами футбольної Ліги учасників АТО: чемпіонами України 2020 року – ФК «ЯГУАР» НГУ (місто Калинівка новоутвореного Хмільницького району, Вінницька область) та чемпіонами України 2019 року – ФК SB TEAM ЦУ СБУ (місто Київ).

Перед початком цього яскравого футбольного протистояння пройде жеребкування 1/8 фіналу КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, матчі якого відбудуться з 26 по 28 червня у восьми областях України.

Варто зазначити, що Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО та Кубок Захисників України – це єдиний в Україні чемпіонат і Кубок з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де беруть участь лише учасники бойових дій – захисники України. Чемпіонат і Кубок офіційно внесені в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2021 рік.

До речі, це не лише футбольні всеукраїнські змагання, а наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить з 2015 року. Учасники розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоцією цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО/ООС та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Довідково:

Минулого року матч за Кубок Героїв АТО-2020 відбувся у жовтні. Тоді в матчі за головний трофей ФК Ягуар НГУ м. Калинівка Вінницька область (переможець дивізіону Центр 2020) обіграв ФК ДонОВК Маріуполь (переможець дивізіону Схід 2020) з рахунком 4:2.

За інформацією сайтів ВІТА ТБ і Укрінформ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *