Кабмін планує повернути скасовані через війну податки

Кабмін планує повернути скасовані через війну податки

В Кабміні планують повернути податки, які було скасовано через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі загальнонаціонального телемарафону, – повідомляє NEWS Хмільника.

Мінфін наполягає на поверненні довоєнної системи оподаткування, вважаючи, що Україна зможе перемогти у війні з рф лише шляхом максимальної підтримки держави, яка фінансує армію.

  • Потрібно визначитися, чого ми взагалі хочемо: ми хочемо виграти війну чи ми хочемо якимось чином допомагати бізнесу? Бізнесу ми допомогли. Перші три місяці бізнес міг скористатися цією підтримкою. Зараз потрібно підтримати також державу, яка фінансує армію. І ці витрати дуже значні,сказав міністр.

За словами Марченка, обсяг щомісячного дефіциту держбюджету вже сягає 5 млрд доларів. Покривати його, крім податків, можна за рахунок розміщення військових облігацій, а також грантів міжнародних донорів.

Зокрема, вже ухвалено рішення направити до державного бюджету 7,5 млрд доларів із додатково виділених урядом США близько 40 млрд доларів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *