“Історія з рашистською технікою в центрі Вінниці могла закінчитись трагічно”: поліція розпочала кримінальне провадження

“Історія з рашистською технікою в центрі Вінниці могла закінчитись трагічно”:  поліція розпочала кримінальне провадження

Вчора, як ми уже писали, в центр Вінниці  було привезено ворожу техніку з-під Бучі та Ірпеня, підбиту Збройними Силами України. Сьогодні спалені машини перевезли до Ставки “Вервольф”, але історія має продовження. Як виявилось, під час огляду ворожої техніки знайшли пістолет.

  • Історія зі рашистською технікою у центрі Вінниці могла закінчитись трагічно. Сьогодні вранці там діти знайшли пістолет. Бойовий з патронами!!!, – написала депутатка Ірина Борзова. 

Як виявилось, залишивши два ворожих БМП у центрі міста, уже наступного ранку діти з цікавості лазили всередині і знайшли там пістолет. Дорослі викликали поліцію. Приїхали вибухотехніки. Це була бойова зброя, заряджена патронами.

У Національній поліції Вінницької області повідомили, що всередині обгорілої техніки знайшли обгорілий предмет, схожий на пістолет.

За вказаним фактом поліцією розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Вилучене направлено на експертизу.

А за фактом розміщення забороненої символіки російських військ – літери “Z” проводиться перевірка.

Фото – з офіційної сторінки народної депутатки України Ірини Борзової, FB.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *