Історія України буде обов’язковим предметом під час вступної кампанії

Історія України буде обов’язковим предметом під час вступної кампанії

27 вересня міністр освіти України Оксен Лісовий повідомив, що Історія України буде обов’язковим предметом під час вступної кампанії 2024 року. Відповідний законопроєкт вже на реєстрації у Верховній Раді.

Врахувавши те, що під час війни у дітей немає можливості якісно підготуватися до предмету (через повітряні тривоги, дистанційне навчання, вимкнення світла…),  програма тестування з історії України охоплюватиме лише період XVI – ХХІ ст. 

Оксен Лісовий пояснив, що саме цей історичний період є дуже важливим для формування у молоді цілісного розуміння нашого минулого та його зв’язку із сьогоденням.

За словами глави МОН, вступні випробування відбуватимуться у форматі національного мультипредметного тесту, що міститиме чотири предмети, з яких три – обов’язкові, натомість один – на вибір.

За його словами, тестування відбуватиметься протягом одного дня із перервою – два предмети по 60 хв, перерва і ще два по 60 хв. Це було вирішено із врахуванням зручності доїзду учасників тестування, адже є учні, яким потрібно добиратися на здачу іспиту в інший населений пункт.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *