І знову переможні місця зі змішаних єдиноборств привезли хмільницькі спортсмени

І знову переможні місця зі змішаних єдиноборств привезли хмільницькі спортсмени

17 липня у місті Бар відбувся відкритий чемпіонат міста зі змішаних видів єдиноборств ММА. У чемпіонаті взяли участь 12 команд та понад 90 кращих спортсменів області. Спортсмени з таких міст, як Вінниця, Тульчин, Бар, Жмеринка, Ямпіль та, звісно ж, Хмільник – виборювали звання кращих. Золото, срібло та бронзу зі змагань привезли наші хмільничани, показавши вищий клас.

За словами тренера хмільницького спортивного клубу “Боєць” Сергія Городівського, спортсмени якого й здобули призові місця у чемпіонаті, змагання були розділені на дві частини. В першій частині спортсмени від 6 до 9 років боролися за правилами грепплінгу, а в другій частині спортсмени з 10 до 18+ років  –  за правилами ММА.

Отже, за результатами змагань:

Золото:  Олена Калачик, Максим Калачик, Владислав Мазур.

Срібло: Крістіна Городівська, Дар’ я Романко, Андрій Маньонок, Ксенофонт Кіріакіді.

Бронза: Анастасія Цуприк, Сергій Машкін.

Сергій Городівський пишається своїми бійцями та зазначає, що деякі спортсмени в подібних змаганнях беруть участь вперше.

До речі, троє хмільницьких спортсменів із СК “Боєць” будуть відстоювати честь країни на Чемпіонаті Світу з ММА. який відбудеться у місті Софія в Болгарії з 30 липня по 1 серпня. У складі Національної збірної команди України зі змішаних єдиноборств ММА показуватимуть всю свою майстерність хмільничани Анастасія Городівська, Дмитро Коломійчук та Максим Олійник. Нагадаємо, прізвища двох наших земляків уже звучали на Чемпіонаті Світу з ММА у Римі 2019 року, звідки Анастасія Городівська і Максим Олійник привезли срібні нагороди.

Підтримаймо наших земляків у подальших змаганнях! Успіхів на шляху до перемоги!

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *