Хворий на коронавірус хмільничанин – у стабільному-важкому стані… Аналізи осіб, які із ним контактували, показали негативний результат

Хворий на коронавірус хмільничанин – у стабільному-важкому стані… Аналізи осіб, які із ним контактували, показали негативний результат

Чоловік, у якого діагностували коронавірус, перебуває у інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні. На щастя, у громадян, з якими він контактував, зокрема медичних працівників, небезпечне захворювання не виявили.

– Чоловікові 67 років. На даний час він перебуває у боксованому відділенні у інфекційному відділенні ЦРЛ у стабільно важкому стані. Відбірані аналізи у 79 осіб, з якими контактував хворий. Це його дружина та син, медичні працівники. На щастя, за останніми даними Вінницького лабораторного центру МОЗ України, аналізи на захворювання у цих осіб показали негативний результат. Проведена дезінфекція помешкання, де проживав потерпілий, а ще приміщень центральної районної лікарні, – повідомили нам у пресслужбі Хмільницької РДА.

Вчора медичний заклад тимчасово взяли під охорону співробітники поліції.

– Працівники Хмільницького відділення поліції несли службу по периметру території та приміщення лікарні, не допускаючи відвідувачів та сторонніх, поки санепідеміологи проводили там усі необхідні заходи, відбирали аналізи та проби у персоналу тощо, – повідомила заступник керівника відділу комунікацій обласної поліції Ірина Добровольська. – Порушень правопорядку не було. Люди із розумінням поставились до ситуації. До самого приміщення правоохоронці не заходили. Вже увечері по закінченню усіх необхідних медичних заходів чергування правоохоронців було припинено. Нині лікарня працює у штатному режимі.

– Загалом ситуація стабільна та контрольована, – написав на своїй сторінці у “Фейсбук” голова РДА Максим Мазурик. – З приводу засобів індивідуального захисту для медичних працівників – у зв’язку із необхідністю постійного забезпечення та поновлення кількості засобів індивідуального захисту виникають деякі труднощі викликані більшою мірою відсутністю необхідних засобів на даному ринку, або необхідністю чекати певний час для того щоб таку продукцію виготовили або поставили.
Звертаю Вашу увагу – для забезпечення безпеки медичного персоналу та пацієнта можуть використовуватись виключно засоби індивідуального захисту, які передбачені для даної сфери роботи, які виготовлені відповідно до Технічних умов. Закупівля неякісних засобів або тих, що не відповідають технічним умов може поставити під загрозу життя та здоров’я медичного персоналу та пацієнта.
Запрошуємо до співпраці підприємства, організації та простих громадян.
Зараз період коли необхідно об’єднати зусилля і спільно перемагати.

Звертаємо увагу на дотримання усіх рекомендацій:
*без нагальної потреби не залишайте місце проживання
*часто мийте руки
*носіть захисні маски
*уникайте скупчень людей
*слідкуйте за станом здоров’я

Прошу всіх не поширювати неправдивої інформації та чуток. Використовуйте лише офіційні джерела інформації або інформацію посадових осіб органів державної влади. Про ситуацію з приводу коронавірусу в районі будемо постійно інформувати.

Також Ви можете стежити за новинами в районі на сайті Хмільницької районної державної адміністрації за адресою: http://rda-hm.gov.ua/novini/

Дякую медичним працівникам за їх роботу та терпіння. 

Бажаю усім Здоров’я…

Ми й надалі інформуватимо Вас про перебіг ситуації. Слідкуйте за нашими новинами!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *